Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4-KLUB.GERMANY


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

to kiedy robimy minispota? :naughty: Mam do ciebie jakies 60-70km :)[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z oldenburga jak jakis zlocik w okolicach to jestem chetny

Siemka,

Popraw profil bo troche zakrecony jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawilem hehe po imieniu pewnie poznasz kto ja ;p[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 18:41_________________________________________________jak cos z tym spotem w bremen jest nas kilku wiec zjechac mozna tylko trzeba osoby co sie tym zajmie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz wiem :D

Fajnie ze tez tu zawitales :good:

Jak tu o lampach nie znajdziesz to w nastepnym tygodniu je specjalnie dla ciebie rozbiore i zrobie fotostory :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no znalazlem troche ale niewiem co z ta sruba niby jest jakas schowana bo niemoge znajsc czy da sie sciagnac bez rozbierania frontu czy nie i ponoc sie w piekarniku rozbiera heh boje sie troche bo pizze zawsze przypalam aby mi lampy sie nieroztopily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie ci fotostory, bo mialem moje w weekend rozebrane do malowania (srodki na czarno- wyglada super)

"piec" lamp nie musisz- tylko je spalisz! :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekam to sobie tez zrobie te srodki i mi npisz jakie zarniki bo bym odrazu wymienil to i kierunki na bialo jak all bedzie na wieszchu[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 06:18_________________________________________________jak niedam rady to przyjade do ciebie he :>he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 11 Maj 2010, 06:18_________________________________________________jak niedam rady to przyjade do ciebie he :>he

Nie ma sprawy- jak ci sie chce to mozesz sie zjawic i wyczyscimy ci te lampy, tylko jakbys chcial malowac to trzeba na to sobie wziac co najmniej 5 godzin zeby czesci wyschly :decayed:

Co robisz w czwartek?

Masz ksenony?- bo zapomnialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam xenony , w czwartek niedam rady i tak bo nocki mam to polowa dnia mi zostanie a zanim bym dojechal to tez niewiem ze 160 km jakos jak sie niemyle a na drugi dzien spowrotem do roboty taka mialem nadzieje ze dlugi wickend ale nici .

wklej gdzies jakas fote jak tobie wyszly te czarne lampiszony i mi powiedz jakie bede zarniki potrzebowal bo sobie odrazu kupie wszystko co potrzebne i tak do audi centrum musze skoczyc bo chce sobie sprawic wydech od twojego modelu tylko niewiem jakie koszty i co bedzie potrzeba pare modow sobie zaplanowalem na wiosne :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie pollecalbym ci zarniki philipsa 4300k- czyli ori. Mialem na probe chinole 6000k i kaszana straszna byla.

Jak chcesz modzic wydech to pomysl o wywaleniu DPF-u . Ja to bede tak robil ze wstawie sobie rurke ktora na przeglad zastapie DPF-em. Tak zostanie mi zielona plakietka. Do tego musisz oczywiscie zmodzic softa. Mnie osobiscie obojetne jest jaki wydech z tylu jest :decayed:

Co do spota to chyba zebym ja podjechal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chce sobie tylko podwojny wydech zrobic dla optyki chcialem tak zrobic ze srodkowy tlumik wchodzi jedna rura wychodzi 2 i z tyl 2 tlumiki z ladnymi koncowkami do tego trzeba softa robic jakiegos lub z tym dpf ? bylem dzisiaj i pytalem sie w audi centrum i niewiem w razie co jak tobic to rozwidlenie czy moge za srodkowym tlumikiem to rozdwoic czy srodkowy z 1 wejsciem i 2 wyjsciami ale ponoc niema po jak sa na 2 wyjscia to i 2 wejscia maja jest niby jakis od qwatro ale niebedzie chyba pasowal wiec niewiem jak to skladac i czy wogule moge zrobic taj po swojemu bo co z tuf przejdzie wtedy czy nie [br]Dopisany: 12 Maj 2010, 18:16_________________________________________________a co do spota to mozna jakis termin zrobic i sie spotkac bo jest kilka forumowiczow w okolicy tez wiec wypalic to powinno wypalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz tylko optyke to nic nie musisz w sofcie zmieniac.

U mnie idzie jedna rurka ktora sie rozwidla, ale teraz nie pamietam w ktorym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi gosc pokazal na kompie ze niby w brd ida 2 rurki do pierwszego tlumika i 2 wychodza wiec niewiem jak bys kiedys mial czas to machnij fotke do wgladu od twojego autka to mi pomorze wsumie chce wiedziec jak od 1 tlumika do koncowych jest polonczone i odrazu lampki jak ci wyszly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz roznice zrodel swiatla:

Takie samo auto, lampy,odstep i sciana:

chinole 6000k

9f996c06929b271cmed.jpg06feda099483b9e0med.jpg

oryginal 4300k

d7a508cad31b3231med.jpgd96450f32bf214b9med.jpg

...musze teraz te chinole gdzies na ebayu pchnac. :evil:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 21:30_________________________________________________..a lampki tak wyszly...:

f4a5f8b60b75724dmed.jpgaba2af6ba2219fd1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no efekt te chinole ladne swiatlo ale ori jasniej swieca ,lampki ladnie ale umnie to sie zgubi do bialego lepiej pasuje ja chyba kierunek tylko wymienie i wyczyszcze [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:24_________________________________________________szkoda ze to nie avant bo bym dla felg i samego wydechu kupil go http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=b2pqfeeyt2lf#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby mial jeszcze quattro to moglibysmy sie na niego zrzucic. :evil:

Ale moze to niezly pomysl zeby kupic jakiegos po wypadku na spolke.... :naughty:

Co do kierunkow to ciezko byloby ci chyba biala szybke znalezc, ale opcja by bylo jej usuniecie i jazda tylko na srebrnym odblysniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym byl za kupnem czegos na czesci ten warto dla samej skory felg i silnika jak cos sie trafi to jestem za a jak by byla s linia to na bank bo swojego przerabiam a same listwy majatek chca [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:59_________________________________________________co do szybki to niby da sie kupic nowa czytalem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co? robimy jakiegos spota? Moze jutro po poludniu?

Albo w niedziele rano na Nürburgring? Jest 24-stunden-rennen-auf-Nürburgring... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...