Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4-KLUB.GERMANY


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

a z Monachium może ktoś jest ?
No to jest nas dwoch!!:naughty: moze jeszcze ktos??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie z DE co byście powiedzieli na weekendowy wypad pod namioty na nurburgring :naughty: tak gdzieś na początku, w połowie czerwca ?

Ja sie pisze na bank. Trzeba tylko uzgodnic termin. U mnie ciezko z terminami, ale zdaje sie ze 9-10.06 pasi. Z tym ze wtedy tam jest jakis Jan Wellen Pokal i startuja jakies Oldtimery, nawet na Nordschleife, ale moze w miedzyczasie beda otwierali Nordschleife, ale zagwarantowac nie moge...

W sumie 16-17.06 nie ma zadnej imprezy na nordschleife i bede z powrotem z Polski, wiec tez opcjonalnie mozna by bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś z Berlina jest ?? Może będę cisnął na Berlin za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie z DE co byście powiedzieli na weekendowy wypad pod namioty na nurburgring :naughty: tak gdzieś na początku, w połowie czerwca ?

Ja sie pisze na bank. Trzeba tylko uzgodnic termin. U mnie ciezko z terminami, ale zdaje sie ze 9-10.06 pasi. Z tym ze wtedy tam jest jakis Jan Wellen Pokal i startuja jakies Oldtimery, nawet na Nordschleife, ale moze w miedzyczasie beda otwierali Nordschleife, ale zagwarantowac nie moge...

W sumie 16-17.06 nie ma zadnej imprezy na nordschleife i bede z powrotem z Polski, wiec tez opcjonalnie mozna by bylo...

fajnie by bylo zeby dalo sie wjechac na tor, w tamtym tygodniu zmienilem gwinta na eibacha i trza by go wyprubowac

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wkurza mnie ten vB :facepalm:

Norka- lykne cie na serii :naughty:

Wiec jak ci pasuje 16-17.06 to zaczynamy organizacje- jak ktos jeszcze sie zjawi to super, al jak nie to trudno- my i tak bedziemy mieli przednia zabawe :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wkurza mnie ten vB :facepalm:

Norka- lykne cie na serii :naughty:

:nabijasie:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Wiec jak ci pasuje 16-17.06 to zaczynamy organizacje- jak ktos jeszcze sie zjawi to super, al jak nie to trudno- my i tak bedziemy mieli przednia zabawe :banan:

:thumbup1:

na dzien dzisiejszy jest wsumie 5-ciu chetnych: Ty, ja, Laki, prezeswita i moze beveril

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

Wiec jak ci pasuje 16-17.06 to zaczynamy organizacje- jak ktos jeszcze sie zjawi to super, al jak nie to trudno- my i tak bedziemy mieli przednia zabawe :banan:

:thumbup1:

na dzien dzisiejszy jest wsumie 5-ciu chetnych: Ty, ja, Laki, prezeswita i moze beveril

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z organizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, zainteresowanie zlotem jak pieron :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma strony? Moze w weekend dam rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Kochani:decayed:

Czy jest może ktoś z okolic Frankfurtu n. Menem? Znalazłem w Hanau samochód, którym jestem zainteresowany - sprawdzałem już auto w ASO i wszystko jest ok. Potrzebuję pomocy w oględzinach i jeśli okaże się zadbane i w dobrym stanie wizualnym i technicznym - zakupie.

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=160209566&lang=pl&action=previous&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2008

Tutaj jest link do samochodu w mobile.eu - gdyby ktoś zechciał pomóc, to nie omieszkam się sowicie odwdzięczyć za poświęcony czas i wiedzę:hi:

Z góry bardzo dziękuję i mam nadzieję, że ktoś pomoże, aby nie wpakować się na minę:wink:

Pozdrawiam

KOval - Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81 kiedy chcesz jechac go zobaczyc?

Gdyby ktoś go obczaił przede mną i wszystko okazało by się ok, to w poniedziałek dogrywam kwestię finansowania i jechał bym z gotówką. Nie za bardzo uśmiecha mi się jechać 2 razy, jak po poprzednie auto, bo to 650 km w jedną stronę:kwasny:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

domialex - a Ty siedzisz po "sąsiedzku" z Frankfurtem, czy w innym Langen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie po sasiedzku. pryey 15 mi moge ci jeszcz sprawdzic win jak chcesz. do HU moglbym w pomiedzialek po poludniu podskoczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...