Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie,

Jest ktoś z okolic Dortmundu ?? Proszę o PW.

Opublikowano
grzesiek88 jestes z FFM?

jestem i czesto widze właśnie towje autko weekendy spedzam obok twojej ulicy

hmm ale ja nie mieszkam w frankfurcie i to nie moja a4-ka o ktora pytales. jezdze a6. to co kiedy spocik.

Opublikowano
Witam Panowie,

Jest ktoś z okolic Dortmundu ?? Proszę o PW.

I co nikt nie kręci się w pobliżu Dortmundu ?? :kwasny:

Opublikowano

Ja mam jakieś 130km do Dortmundu.

Czasem tam zaglądam do córy bo mieszka tam z moją ex

Opublikowano
grzesiek88 jestes z FFM?

jestem i czesto widze właśnie towje autko weekendy spedzam obok twojej ulicy

hmm ale ja nie mieszkam w frankfurcie i to nie moja a4-ka o ktora pytales. jezdze a6. to co kiedy spocik.

akurat jestem w delegacji teraz ale spocik mozna by bylo zorganizowac

Opublikowano
Witam Panowie,

Jest ktoś z okolic Dortmundu ?? Proszę o PW.

I co nikt nie kręci się w pobliżu Dortmundu ?? :kwasny:

mam tam 100km ale tez paru znajomych w Dortmund- o co kaman?

Opublikowano

ja wlasnie dzis bylem w DO u znajomych i moze jeszcze w krotce pojade. a co potrzebujesz?

grzesiek88 jestes z FFM?

jestem i czesto widze właśnie towje autko weekendy spedzam obok twojej ulicy

hmm ale ja nie mieszkam w frankfurcie i to nie moja a4-ka o ktora pytales. jezdze a6. to co kiedy spocik.

akurat jestem w delegacji teraz ale spocik mozna by bylo zorganizowac

to daj znac jak bedziesz to cos wymyslimy

Opublikowano

to zalezy jak pracuje

Opublikowano

a jest tu ktoś z Bawarii?

Opublikowano
to zalezy jak pracuje

wieczorem mozemy spota zrobic albo w niedziele

Opublikowano
a jest tu ktoś z Bawarii?

Ja jestem Arek. Mieszkam w Neuburgu :decayed: Można się w ingolstadt spotkać jakoś teraz, w piątek lecę do PL. Będę w czwartek w Ingol :wink:

Opublikowano

Hejka Panowie.

Jeste tu ktoś z Salzgitter lub okolic ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Najblizej to chyba ja, Bielefeld-Salzgitter 160km:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Pany, co powiecie na spotkanie w Essen z okazji tegorocznego Motoshow essen? Taki wiekszy spot?

Opublikowano

Kiedy to wypada ten zlot?

Opublikowano

W przedziale od 1-9.12.12 by to wypadalo. Ja na pewno sie tam pojawie, w jeden z tych dwoch weekendow, ale jak sie troche ludzi znajdzie to moznaby (juz raz tak zrobilismy) zarezerwowac pokoje w hotelu niedaleko i zrobic 2 dni zwiedzania (jest tego tyle) a wieczorem jakas impreza, moze tor kartingowy...

Opublikowano

Ja bym chętnie przyjechał tylko nie wiem jak będę pracował, prawie zawsze pracuję w weekendy. 24/7 idzie hala więc dni pracy są nieogarnięte. Po za tym od 2 dni na urlopie w Polsce siedzę :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Link: ESSEN MOTOR SHOW - Messe Essen GmbH

za 54 ojro jest wstep dla 4 osob i parking dla 1 auta (normalnie osoba 16 ojro i auto 8 ojro )

Ja wstepnie jestem za sobota- 1 Grudnia- chetni -> ?????????

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
:naughty:

...i tak trzymac! :banan: Interesuje was 1 albo 2 dni? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.