Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zgadza sie tez dobra miejscowa. no to kto chetny?

Opublikowano

To jak z najbliższą niedziela jest problem to może tak

Środę tj. 16.04.14-----------godz 18.00.

Parking (ostatni na samej górze) LOOP5 Shopping Centre, Gutenbergstr. 5 64331 Weiterstadt

Kto chętny? A jak nie to ogarniemy coś po świętach na spokojnie.

Opublikowano

ja jestem

Opublikowano

no ja oczywiscie tez bede, od czegos trzeba zaczac, najwyzej bedzie nas tylko dwoch :wink:

Opublikowano

może ktoś wie... z Wrocławia do Dortmundu lepiej przez Berlin czy Dresden?

Opublikowano
może ktoś wie... z Wrocławia do Dortmundu lepiej przez Berlin czy Dresden?

Przez Dresden.

Opublikowano

Przez dresden a pozniej a14 i a38

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Skad dokladnie? No trzeba wreszcie cos ruszyc ale jakos aktywnosc mala.

ja jestem z Alsfeld...tym razem odpadam ze spota bo aktualnie jestem w pl

Opublikowano

Seba mozemy przeniesc spota na dzis tj wtorek? Wypadlo mi cos na srode.

Opublikowano

Siemka koledzy, Paweł z 63654 Wolferborn. Jak cos to chętny na week spota:banan:

Opublikowano

Ja koledzy Braunschweig :) 200 km do Hamburga 200 km do Berlina i 150 do Kassel :) jakiś spocik? hehe

Opublikowano

Najblizej to chyba u nas w Bielefeld bys mial... :naughty:

Opublikowano

Chyba tak 170km jest tylko :) Trzeba by coś ogarnąć:D

Opublikowano

W te nedziele spotykam sie z chlopakami z niemieckiego A4 Freunde w Essen- takie tradycyjne spotkanie. Ale poza tym to spotykamy sie A4-kami czesto W miejscowosci Herford, na stacji bezynowej "Westfalen" na Röntgenstrasse. Jakby co to bede dawal znac tutaj.

Opublikowano

ja jak coś to tylko w weekendy, w tygodniu puszczam sie po świecie. :banan:


Opublikowano
Siemka koledzy, Paweł z 63654 Wolferborn. Jak cos to chętny na week spota:banan:

No to organizujemy co. Pierwszy w hessen juz sie odbyl.

Opublikowano

No oczywiście że tak, w końcu się kogoś nowego pozna:)

Proponuje się spotkać: 04.05.2014 pod adresem:

Segmüller / 64331 Weiterstadt Im Rödling 2

Czyli dobry tydzień ma każdy na zapoznanie się z tematem, zaplanowanie jakoś wolnego czasu, skołowanie kasy na spiryt, a też akurat będzie po pierwszym czyli po wypłacie:naughty: Kto się pisze na to niech da znać to dopisze do listy:banan::banan::banan::banan::banan:

1.kamikadzex

2.seba3112

3.domialex

4.laki83

5.?

6.?

7.?

8.?

:banan:

Opublikowano

No Ja tez bede. Ale moim zdaniem lepszy bedzie: Segmueller, Im Rödling 2, 64331 Weiterstadt, bo na parkingu loopa jest głosno i nie idzie spokojnie pogadac, i chyba lepiej bedzie też w niedziele, bo w sobote sporo osob pracuje, ale to zobaczymy jeszcze co i jak.

Opublikowano
Ale moim zdaniem lepszy bedzie: Segmueller, Im Rödling 2, 64331 Weiterstadt, bo na parkingu loopa jest głosno i nie idzie spokojnie pogadac, i chyba lepiej bedzie też w niedziele, bo w sobote sporo osob pracuje, ale to zobaczymy jeszcze co i jak.

Masz racje Seba, Niedziela lepiej pasuje. A co do miejsca spotkania nie ma problemu, ja akurat te same km mam:banan::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.