Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eh .ujowo jest...pare rzeczy trzeba w aucie zrobic a pogoda sie sra z dnia na dzien:kwasny:

Opublikowano

witam. jest ktos moze z Norymbergi lub okolic ;) ? pozdrawiam

Opublikowano
I co po spocie cisza? Co tam slychac panowie?

BTW w przyszlym tygodniu jestem w BI. Organizujecie moze cos?

My sie organizujemy przez whatsapp, wiec tu cicho jest.

Jak coś będzie to dam znac

Opublikowano
I co po spocie cisza? Co tam slychac panowie?

BTW w przyszlym tygodniu jestem w BI. Organizujecie moze cos?

My sie organizujemy przez whatsapp, wiec tu cicho jest.

Jak coś będzie to dam znac

Andrzej to organizuj cos bosmy sie dawno nie widzieli. Twoj tel tez mi mozesz podeslac.

---------- Post dopisany 20-05-2014 at 06:07 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 00:36 ----------

I jak organizujecie cos? Jutro jestem w Bielefeldzie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
I co po spocie cisza? Co tam slychac panowie?

BTW w przyszlym tygodniu jestem w BI. Organizujecie moze cos?

Nie ma coś czasu ostatnio:) Czlowiek zalatany :)

Opublikowano

Ostatnio mało sie działo, albo spontany.

Teraz mamy tylko prywatnego grilla.

Ale ostro zastanawiam sie nad spotem z noclegiem pof namiotami na Nürburgring .

Eventualnie podczas 24h Nürburgring

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jest ktos z okolic Ingolstadt ??

Opublikowano
A jest ktos z okolic Ingolstadt ??

Arek.

Opublikowano

Witam Pany wybiera się ktoś może na zlot w Kronach 4-6 lipiec???

Opublikowano

Bartek, okolice Heidelbergu HD:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
:siema: trochę czasu upłynęło od ostatniego spocika, wiec myślę ze można by było coś ogarnąć w najbliższym czasie :wink:
Opublikowano

No tez tak mysle. Co gdzie kiedy?

Opublikowano

to moze tym razem cos blizej mnie?:decayed:

Opublikowano

Mam do bensheim 220 km na gdyby spotkać się w połowie był bym chętny.

Opublikowano
Mam do bensheim 220 km na gdyby spotkać się w połowie był bym chętny.

a skad dokładnie jestes?

Opublikowano

To możemy jakaś miejscowe wykambinowac tak zeby każdy miał w miarę po równo ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
To możemy jakaś miejscowe wykambinowac tak zeby każdy miał w miarę po równo ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

I powraca temat Nürburgring :))))

To chyba jedyna miejscówka która mogłaby przyciągnąć większa ilośc ludzi, a i grilować jest gdzie. Mozna nawet namiot rozbić.

:P

Opublikowano
To możemy jakaś miejscowe wykambinowac tak zeby każdy miał w miarę po równo ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

I powraca temat Nürburgring :))))

To chyba jedyna miejscówka która mogłaby przyciągnąć większa ilośc ludzi, a i grilować jest gdzie. Mozna nawet namiot rozbić.

:P

I to jest pomysł warty przemyślenia, tylko trzeba ładna listę obecności stworzyć ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Jestem z Breisach. Mam też kumpla który też by siedzenie wybrał

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Do Nurburgring mam prawie 400 km to trochę za dużo.

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Do Nurburgring mam prawie 400 km to trochę za dużo.

Opublikowano

No Fakt, troche jest.

Ja mam niecałe 300.

Daje radę bo w DE drogi sa w miarę.

Ale może raz w roku byłaby to jakas opcja?

Niemcy maja od flensburga do garmisch patenkirchen jakieś. 1200km - cieżko jest znaleźć coś co by wszystkim pasowało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.