Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez bede. Z tym ze mi bardziej w sobote jednak pasuje. Tak kolo14?

Opublikowano
Ja tez bede. Z tym ze mi bardziej w sobote jednak pasuje. Tak kolo14?

W sobote i tak jeszcze wczesnie to ja nie dam rady, chyba ze tak ok 18, to jeszcze.

Opublikowano

04.05.2014

No niestety nie możemy wszystkim dogodzić:(

Opublikowano

Postaram sie byc. Jaka godzina?

Opublikowano

No nie wiem to już kwestia dogadania, ale może być tak ok 11 albo 12 tak żeby popołudnie mieć wolne jeszcze co wy na to?

Opublikowano

No 12 brzmi ok

Opublikowano

mi też 12nasta pasuje:)

Opublikowano

chłopaki to gdzie i o której dokładnie?bo mysle że tez wpadne

Opublikowano
chłopaki to gdzie i o której dokładnie?bo mysle że tez wpadne

Segmüller / 64331 Weiterstadt Im Rödling 2 o godzinie 12tej:naughty:

dnia 04.05.2014

zapraszamy:hi::hi::hi::banan::banan::banan::banan::banan::hi::hi::hi:

dopisać na listę?

Opublikowano

No to spoko, będzie nas 4 sztuki ;) to do zobaczenia jutro w samo południe ;)

Opublikowano

My tez sie dziś spocimy.

Herford, Röntgenstrasse , stacja Westfalen

Róbcie fotki, i wrzucimy tu.

Opublikowano
chłopaki to gdzie i o której dokładnie?bo mysle że tez wpadne

Segmüller / 64331 Weiterstadt Im Rödling 2 o godzinie 12tej:naughty:

dnia 04.05.2014

zapraszamy:hi::hi::hi::banan::banan::banan::banan::banan::hi::hi::hi:

dopisać na listę?

wpisuj:decayed:

Opublikowano
chłopaki to gdzie i o której dokładnie?bo mysle że tez wpadne

Segmüller / 64331 Weiterstadt Im Rödling 2 o godzinie 12tej:naughty:

dnia 04.05.2014

zapraszamy:hi::hi::hi::banan::banan::banan::banan::banan::hi::hi::hi:

dopisać na listę?

wpisuj:decayed:

I to mi się podoba ;)

Opublikowano

pevatyva.jpg

Tyle od nas!!!

Opublikowano

My o 12tej sie spotykamy, więc fotek jeszcze nie ma:)

Opublikowano

Dzięki koledzy za spota, milo było poznać i do następnego razu :wink:

Bez_tytu_u.png

DSC_2488.jpg

DSC_2489.jpg

Opublikowano

podziekował za spota..tygrys widze że u was tam 6 autek jest..git.może zrobimy gdzies kiedys spota razem w połowie drogi??

Opublikowano

W sumie to 7.

Mozna by kiedyś pomyśleć o czymś większym.

Kiedyś zorganizowałem 2 -dniowy spot na nurburgringu- i było mega!

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

Tak ogólnie to nie wiem czy wiecie ale Polka wygrała w DE niemieckiego idola ( DSDS)

Rozyebala wszystkich- a jej pierwsza własna piosenka rozyebala sufit. :)

Aneta Sablik - the one

Opublikowano

Dziękuje również za spocika:banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I co po spocie cisza? Co tam slychac panowie?

BTW w przyszlym tygodniu jestem w BI. Organizujecie moze cos?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.