Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4-KLUB.GERMANY


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie po sasiedzku. pryey 15 mi moge ci jeszcz sprawdzic win jak chcesz. do HU moglbym w pomiedzialek po poludniu podskoczyc.

Gdybyś miał chwilkę i obejrzał autko osobiście, to byłbym wdzięczny :hi:VIN sprawdzałem, dziś odbieram wydruk,ale z tego, co wiem wszystko jest ok:wink: "Mój" człowiek dziś znów miał być u handlarza, ale nawet nie zdążył zadzwonić je.aka:kox:

addassko - Koeln dość daleko z tego co wiem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie po sasiedzku. pryey 15 mi moge ci jeszcz sprawdzic win jak chcesz. do HU moglbym w pomiedzialek po poludniu podskoczyc.

Gdybyś miał chwilkę i obejrzał autko osobiście, to byłbym wdzięczny :hi:VIN sprawdzałem, dziś odbieram wydruk,ale z tego, co wiem wszystko jest ok:wink: "Mój" człowiek dziś znów miał być u handlarza, ale nawet nie zdążył zadzwonić je.aka:kox:

addassko - Koeln dość daleko z tego co wiem:kwasny:

no kawalek jest ale na przyszlosc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie po sasiedzku. pryey 15 mi moge ci jeszcz sprawdzic win jak chcesz. do HU moglbym w pomiedzialek po poludniu podskoczyc.

Gdybyś miał chwilkę i obejrzał autko osobiście, to byłbym wdzięczny :hi:VIN sprawdzałem, dziś odbieram wydruk,ale z tego, co wiem wszystko jest ok:wink: "Mój" człowiek dziś znów miał być u handlarza, ale nawet nie zdążył zadzwonić je.aka:kox:

addassko - Koeln dość daleko z tego co wiem:kwasny:

no kawalek jest ale na przyszlosc :wink:

Nie ma sprawy - dzięki za info:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem Seata http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=215135928 to są okolice Hannover, czy ktoś mógł by podjechać i zobaczyć to autko bym był bardzo wdzięczny. Czy warte drogi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś te pokrowce? Właściciel nie jest Niemcem- wynika z tekstu. Myślę ze można se darować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie!

potrzebowałbym waszej pomocy, orientujecie się może ile by mnie kosztowało gdybym chciał sobie sprowadzić swój samochód do niemiec i tam go zarejestrować?

jakie są opłaty na rok za samochód? ile za ubezpieczenie, ile za podatek, ile za TUV?

moje auto to: Audi A4 B5 1.9 TDi, 2000r, przebieg 260 tyś km

z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie!

potrzebowałbym waszej pomocy, orientujecie się może ile by mnie kosztowało gdybym chciał sobie sprowadzić swój samochód do niemiec i tam go zarejestrować?

jakie są opłaty na rok za samochód? ile za ubezpieczenie, ile za podatek, ile za TUV?

moje auto to: Audi A4 B5 1.9 TDi, 2000r, przebieg 260 tyś km

z góry dzięki!

Gdzie bys go chcial sprowadzic? (Jakie miasto? )

Przypuszczam, ale ze koszt sprowadzenia bedzie wyzszy od zakupu drugiego takiego Audi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bawarie okolice Norymbergii.

może źle to ująłem, nie chce auta sprowadzić tylko przerejestrować swoje auto z Polski do Niemiec. właściciel auta się nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak samo jakbys sprowadzil go do niemiec.

Jedna dobra wiadomosc to ta ze nie ma tam prawie zadnych stref ekologicznych do ktorych nie mozna wjezdzac dieslem bez DPF, czyli go nie potrzebujesz i to zmniejsza koszty.

Ale na pewno sa koszty takich samych rzeczy jak sprowadzenie auta do polski, czyli : pierwsza rejestracja, wyrob dokumentow, podatek, Przeglad techniczny... - mysle ze 2000€ na to nie starczy. A co do ubezpieczenia i podatku drogowego- to podatek - niecale 300 euro na rok a ubezpieczenie jest uzaleznione od wielu czynnikow, jak znizki, region w ktorym mieszkasz, szereg danych osobistych, typu zawod, plec, stan majatkowy (wszystko to wplywa na znizki), oraz czy chcesz auto casco czy tylko oc. Ale z jakies 500€ musisz chyba przeznaczyc rocznie na ubezpieczenie....

Moze napisz mi na PW jaka dokladnie sytuacje masz - to postaram ci sie cos doradzic. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno sa koszty takich samych rzeczy jak sprowadzenie auta do polski, czyli : pierwsza rejestracja, wyrob dokumentow, podatek, Przeglad techniczny... - mysle ze 2000€ na to nie starczy

no nie żartuj że to tyle kosztuje:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak taniej to bedzie- wlasnie doczytalem (tamta cena tyczyla sie zakupu nowego auta)

Potrzebujesz oprocz dokumentow twoich i samochodu, jeszcze ubezpieczenie (cena jak wyzej pisalem) przeglad (90€) i Unbedenklichkeitsbescheinigung (jakies 14 € do zamowienia w KBA w Flensburgu)

Pozniej meldunek auta (jakies 90€)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pare dni wyjeżdzam więc okaże się już na miejscu ile mnie to wyjdzie, jak będzie drogo to auto wróci do polski na handel, a tam zakupi się coś innego...

ps: RS znasz jakiś Gagonów z Gogolina?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pare dni wyjeżdzam więc okaże się już na miejscu ile mnie to wyjdzie, jak będzie drogo to auto wróci do polski na handel, a tam zakupi się coś innego...

ps: RS znasz jakiś Gagonów z Gogolina?:naughty:

Arek a czemu nie chcesz jeździć na PL blachach? tylko sobie na kogoś z rodziców lub teściów itp zarejestruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: RS znasz jakiś Gagonów z Gogolina?:naughty:

Mamy wspolnych znajomych z denisem- ale go nie nam osobiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pare dni wyjeżdzam więc okaże się już na miejscu ile mnie to wyjdzie, jak będzie drogo to auto wróci do polski na handel, a tam zakupi się coś innego...

ps: RS znasz jakiś Gagonów z Gogolina?:naughty:

Arek a czemu nie chcesz jeździć na PL blachach? tylko sobie na kogoś z rodziców lub teściów itp zarejestruj

Ja tam cały czas na pl blachach jeżdżę i jeszcze krzywda mi się nie stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez. Ale mam tez na niemieckich blachach 2 auta, ale jezdze najczesciej tym na polskich. Przepis jest taki: "wlasciciel samochodu ma go zarejestrowac tam gdzie mieszka na stale a nie tymczasowo."

A4 B5 ktorym jezdze jest oficjalnie mamy i ona mieszka w Polsce wiec tam jest zarejestrowane. Mam jeszcze taki myk ktorym sie ubezpieczylem, ale o tym sie nie pisze na publicznym forum. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez. Ale mam tez na niemieckich blachach 2 auta, ale jezdze najczesciej tym na polskich. Przepis jest taki: "wlasciciel samochodu ma go zarejestrowac tam gdzie mieszka na stale a nie tymczasowo."

A4 B5 ktorym jezdze jest oficjalnie mamy i ona mieszka w Polsce wiec tam jest zarejestrowane. Mam jeszcze taki myk ktorym sie ubezpieczylem, ale o tym sie nie pisze na publicznym forum. :decayed:

Co to masz za myka ? Ja oficjalnie zameldowany jestem w Ingolstad a przebywam na terenie NRW.Pracuję w Holenderskiej firmie i jestem oddelegowany do pracy w Niemczech :grin:

Już chyba bardziej się tego nie dało zamotać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...