Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] jakie są zarówki w lampach Bosha


jacek705

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zgadzam się z kolegą ykk. Zakładałem te żarówki sistrze w polo i świecą rewelacyjne. Co prawda do żarówek doszły jeszcze przekaźniki co zwiększyło napięcie na żarówkach o 1,5V i teraz świecą naprawde super. Ładne białe światło. U siebie w A6 mam Philips NightGuide 3 in1 i niestesty przy Osramach wyglądają cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam te żaróweczki, miałem philips +70%...coś tam, wydawało mi się że naprawdę super świecą - dopuki nie założyłem właśnie tych. Niestety drogie (u mnie 36zeta/szt), ale pole widzenia w nocy o wiele większe, czyli jeśli tylko masz dobrze ustawione światła (żeby innych nie razić!) to i oczywiście bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te zarówki H7 OSRAM NIGHT BREAKER 12V 55W nie nagrzewają się mocniej a co za tym idzie nie będą sie topiły kostki wtykane do żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te zarówki H7 OSRAM NIGHT BREAKER 12V 55W nie nagrzewają się mocniej a co za tym idzie nie będą sie topiły kostki wtykane do żarówki?

Nie. Masz 55W,czyli wszystko jest zgodnie z zaleceniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie tylko skoro bardziej intesywne światło oprócz xenonów to chyba i wieksza temp.?tak miałem z żarówkami +50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie tylko skoro bardziej intesywne światło oprócz xenonów to chyba i wieksza temp.?

Skoro twierdzisz,że większa ciepłota to po co pytasz?

Pobór prądu jest zachowany,tutaj chodzi tylko o kolor szkła,filtry,gaz użyty do nabicia itp.Żarówki 100W do aut ,gdzie przewidziano 55W mogą topić nie tylko kostki,ale i same klosze.

http://felicia.autokacik.pl/pages/zarowki/zarowki.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo może jest to już jakaś inna technika

Tak,ale nie w poborze prądu,tylko w wykonaniu żarówki.Te o bielszym świetle zazwyczaj są bardziej krótkotrwałe niż te zwykłe,które dają typowo żółtą poświatę. Pobór jest identyczny,także nic się nie stanie. Osobiście nigdy nie jeździłem na zwykłych,zawsze jakieś Philipsy-Bluevision,Allweather...itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Night Breakery świecą jasnym elegancko białym światłem, oświetlają drogę porównywalnie do osramów +50% (a te jak wiadomo są najlepsze). Niestety skrócony żarnik drastycznie obniża żywotność co w połączeniu z naszymi dziurawymi drogami skraca ich żywot do ok.2-3 miesięcy (dla mnie około 5000km).Dlatego prawdopodobnie już nie zdecyduję się na ich zakup (no...może na zimę), jeśli kogoś stać by kilka (co najmniej) razy w roku kupować żarówki za 50pln to ZDECYDOWANIE POLECAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...