Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Drgania samochodu przy 120 km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam dziwny problem z samochodem mianowicie jak jade 120/130 to trzesie mi calym samochodem a przy predkosci 140 i wyzej juz nie. Nie wiecie co to moze byc ???

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Opublikowano

Koła i ich wyważenie, a raczej brak.

Opublikowano

Koła i ich wyważenie, a raczej brak.

:good:

Opublikowano

Ok a zakladajac ze kola sa ok (przekladka od innego A4) to co pozostaje?

Opublikowano

To zależy skąd idzie to drżenie czy z układu kierowniczego czy z silnika ?

Opublikowano

jeszcze łączniki stabilizatora

Opublikowano

A na nierówności masz taki głośne uderzenia ? Tak jak kolega pisze możliwe że łączniki stabilizatora.

Opublikowano

łączniki są bardzo mocno odczuwalne na nierównościach (czyt.głośne)

Opublikowano

wywaz se kola tylko w dobrym warsztacie

Opublikowano

mogą też być krzywe felgi i też będzie trzęsło... :kwasny:

Opublikowano

wywaz se kola tylko w dobrym warsztacie

no raczej ... poprzedni wlasciciel przy mnie wywazal kola w jakims warsztacie - takim wmiare... ale chyba wywazaja kola tylko do 90 :polew: :polew: . Dzis pojechalem do wujasa na porzadna wywazare i roznice byly kolosalne ...

Wywazarka wywazarce nie rowna, takie wywazarki jak sa w 80% zakladow to niektorzy wyrzucaja na zlom :decayed:

Dobra wywazarka to od 100tys w gore a wiekszosc zakladow ma takie z odpadow za 10-30tys.

Opublikowano
Wywazarka wywazarce nie rowna, takie wywazarki jak sa w 80% zakladow to niektorzy wyrzucaja na zlom decayed

Dobra wywazarka to od 100tys w gore a wiekszosc zakladow ma takie z odpadow za 10-30tys.

:polew:

He he, wyważarka za 30 tyś z odpadów?? Jasne.

Opublikowano
Wywazarka wywazarce nie rowna, takie wywazarki jak sa w 80% zakladow to niektorzy wyrzucaja na zlom decayed

Dobra wywazarka to od 100tys w gore a wiekszosc zakladow ma takie z odpadow za 10-30tys.

:polew:

He he, wyważarka za 30 tyś z odpadów?? Jasne.

nie no smieje sie ze dobra wywazarka ktora tak wywazy kolo ze nawet przy 200 bedzie ok kosztuje swoje i tyle. Kiedys wywazano mi kola 5 razy ... i przy roznych predkosciach pojawialy sie drgania , wiec wiem o czym mowie. Robilem to nawet w 2 roznych zakladach :gwizdanie:

Niestety to nie polonezy czy fiaty i jak sie wpadnie na autobana i chce sie pocisnac to pojawiaja sie problemy przy wyzszych predkosciach ... Na codzien po drodze wystarczy Ci wywazarka u Pana Jana w stodole , ale jak nie masz nowych felg i opon (chociaz ztym tez jest roznie) to trzeba jechac do kogos kto ma przedewszystkim dobry sprzet. Jesli uwazasz ze wywazarka za 10k jest ok to Twoja sprawa. Ja jezdze w takie miejsca gdzie takich wywazarek sie pozbywa a ktos je potem skupuje - otwiera warsztat i wywaza kola jak te ktore wlasnie ponownie wywazalem ...

Tyle w temacie :hi:

Opublikowano

jak ktos ma jakis proble z biciem wywazeniem czy krzywymi felgami zapraszam do mnie

http://www.braciki.com.pl/

Opublikowano

Dobra wywazarka to od 100tys w gore

Teraz do dołożyłeś do pieca :polew: :polew:

Opublikowano

a może tarcze hamulcowe maja bicie?np. kolega ostro hamował poczym wjechał w kałuże i się zdeformowały...

Opublikowano

Dobra wywazarka to od 100tys w gore

Teraz do dołożyłeś do pieca :polew: :polew:

no moze ciut przegiolem :wink4: ale napewno nie 10-20tys :tongue4:

Znajomy ostatnio kupowal to placil cos okolice 80tys :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.