Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie troche bez sensu świadomie skazywać na porażke tegoroczny letni zlot dla zasady , troche jak w Pis-ie : "chójowo ale zeby było na nasze" :thumbdown:

Dla tych 23 osób które zrezygnowały z zimowego i blokowały liste spierdolicie impreze :thumbdown:

Nawet jak zrezygnujemy z tej zaliczki teraz to co to zmieni :?:

I tak do końca maja mamy podać ile miejsc bierzemy i zapłacić zaliczę w ośrodku...

Jedyne co się jeszcze udało załatwić to to że jak ktoś się będzie chciał w czerwcu zapisać to będzie taka opcja jeżeli jeszcze będą miejsca wolne w ośrodku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz nic nie zmieni.

Ok , ja nie jade to nie bede tu "jątrzył" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak się nie mylę to 10% ceny zlotu.

A może by tak kwotę zaliczki zmienić na 50zł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam do przyszłego tygodnia i się zapisuje :good: Daleko nie jest to można podjechać a i termin bardzo odpowiedni dla mnie :good:

Aaaa i jeszcze jedno, jak to jest z tymi wpłatami ? Zaliczka 100pln + 235pln co daje 335pln za całość czy zaliczka jest już w tych 235pln i dopłacić potem będzie trzeba 135pln ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z jakiego powodu ludzie mają problem z zaliczkami, wg mnie to chyba normalne że ośrodek chce mieć pewność że dana liczba gości do nich przyjedzie (wpłacając zaliczkę jakoś potwierdzasz że na bank będziesz - nie mówię o zdarzeniach losowych) tak by się zapisała masa ludzi a później połowa nie przyjedzie i co organizatorzy powiedzą właścicielowi że zablokowali ileś tam miejsc, tym bardziej że to środek sezonu i znalezienie czegoś na cały weekend graniczy z cudem (szukaliśmy ok miesiąc temu miejsca na integrację z pracy i h..j nie ma...). Na moje kto naprawdę chce być niech się zapisuje a kto ma fochy to niech omija wątek i nie wypowiada się że za droga flaszka :wallbash: że to, że tamto... A dla organizatorów pokłon że są ludzie co robią jeszcze takie rzeczy bo w tych czasach nikt na nic nie ma czasu i patrzy tylko nasiebie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , ja nie jade to nie bede tu "jątrzył" :hi:

Jako pierwszy się zapisałeś i jako pierwszy zrezygnowałeś jak doczytałeś o zaliczkach...

Dziwne podejście, ale rozumiem że "jątrzysz" się dla pewnych swoich zasad.

Skoro uważasz że tak jest źle, znaczy się pewnie wiesz jak to lepiej ogarnąć.

Zapraszam zatem do organizacji, naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Aaaa i jeszcze jedno, jak to jest z tymi wpłatami ? Zaliczka 100pln + 235pln co daje 335pln za całość czy zaliczka jest już w tych 235pln i dopłacić potem będzie trzeba 135pln ?

opłata za zlot to 275zł

100zł + 175zł = 275zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy się zapisałeś i jako pierwszy zrezygnowałeś jak doczytałeś o zaliczkach...

Jarek wiesz ze wcześniej jak sie zapisywałem to nie rezygnowałem , teraz zrobiłem to pod wpływem impulsu i wierz mi - nie odwołałem przez zaliczki , raczej nie znajde czasu i hajsu , mam pare wydatków , 2 wesela w lato , na jakis urlop trzeba jechać.

Uwierz mi ze gdybym sie zapisał i potem zrezygnował to znalazłbym kogoś kto pojechałby w moje miejsce , nie jestem aż takich chójem :wink4:

Skoro uważasz że tak jest źle, znaczy się pewnie wiesz jak to lepiej ogarnąć.

Jest źle co widać po liście uczestników - ona nie kłamie.

Moim zdaniem zaliczki mogłyby zostać ale jest za krótki termin na jej wpłacenie , rozumiem ze nie jest to wasza wina tylko ośrodek postawił takie warunki , mozna było wybrać inny osrodek ale znowu nie było terminów i kółko sie zamyka :thumbdown:

Zapraszam zatem do organizacji, naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie :good:

chyba oszalałeś :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myślicie że właściciel ośrodka tak na ładne oczy zarezerwuje dla kogoś ośrodek na cały weekend? Chyba normalne że trzeba jakąś zaliczkę dać a co organizator ma ze swoich wyłożyć :wallbash:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 13:05_________________________________________________

nie jestem aż takich chójem :wink4

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak się zastanawiam, i doszedłem do wniosku że to to chyb zdrowo nie brzmi

skoro broni broni się wynajemcy noclegu a nie interesu klubowiczów. :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak to Moskal napisał sama lista uczestników mówi za siebie

Ludzie myślicie że właściciel ośrodka tak na ładne oczy zarezerwuje dla kogoś ośrodek na cały weekend?

Kto nie ryzykuje ten nie zarabia.

Nie ma co się dziwić, że chętnych brak. Patrząc m.in. na to jak organizatorzy podchodzą do rzeczy.

Rozwiń myśl bo nie rozumiem...

Po za tym nie trudno zauważyć że coraz bardziej wypacza się prawdziwa istota zlotu fanów marki a wkracza komercjalizacja.

O czym Ty piszesz :shocked:

Jaka komercjalizacja :blink:

Z tym alkoholem to jest wymysł ośrodka, a przypomnę tylko że to jedyne miejsce jakie się udało znaleźć przez kilka dni z wolnymi terminami w okresie wakacyjnym... :gwizdanie:

Akurat tak się składa, że widziałem kilka rachunków za wynajem hoteli i opłaty kateringowe za zloty.

Aby nie być gołosłownym

Piła:

f-ra 445/09 na kwotę **.***,** ł. z 12 lipca. Wystawiona na firmę MBK s.c. Lublin ul. ****** zapłacona w 6 ratach do 28 lipca.

Dalej nie wiem o czym Ty piszesz...

Jarko nie udawaj, że nie wiesz o czym piszę. W takim razie powiedz dlaczego istnieje

tajny segment forum dostępny tylko dla tzw. VIP'ów. Czemu nie można o wszystkich

sprawach forum pisać publicznie tylko wybrana garstka ma dostęp do pewnych informacji.

_______________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

rav przypominam że to wątek na temat zlotu ogólnopolskiego

proszę nie robić OT

jest wątek gdzie można pisać Swoje sugestie i uwagi na temat forum

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem o co Ci chodzi...

Jest forum dla vipów, klubowiczów, mamy tajny dział gdzie wybieramy fotki do kalendarze i podobnie przy organizacji zlotu...

I co z tego :?: Nie rozumiem po co szukasz tu taniej sensacji... Naprawdę nic tam wyjątkowego nie ma...

I nie wiem coś się tak tych vipów uczepił, przecież to żadne osoby decyzyjne na forum...

Mamu tu ZK, który jak się pewnie możesz domyślić też może mieć swój wielce tajny dział - ale ja tego pewny nie jestem, nie widziałem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rav , wpadnij na spota to ci wszystko wyjaśnimy :decayed:

Moim zdaniem zlot jest za drogi !!! to nie jest forum ferrari żeby wszystkich było stać na takie luxsusy !!!!

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rav , wpadnij na spota to ci wszystko wyjaśnimy :decayed:

Moim zdaniem zlot jest za drogi !!! to nie jest forum ferrari żeby wszystkich było stać na takie luxsusy !!!!

:polew:

Tak się składa że mam dostęp do forum VIP i wiem co się tam dziej. :cool1::naughty:

tak więc nie potrzeba mi wyjaśnień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że mam dostęp do forum VIP i wiem co się tam dziej. :cool1::naughty:

tak więc nie potrzeba mi wyjaśnień :)

o kurza melodia :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że mam dostęp do forum VIP i wiem co się tam dziej. :cool1::naughty:

tak więc nie potrzeba mi wyjaśnień :)

Skoro masz dostęp i wiesz co się dzieje to o co robisz zamieszanie, przecież tam się nic nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieje się dzieje, przyznajcie się panowie, ostatni post napisany w wątku o zlocie był 2 tygodnie temu... :D Jemu chyba chodzi o to 20zł co płacimy mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam na ilości osób nie zależy, najwyżej nie będzie biegania z kielonem po stolikach tylko siądziemy przy jednym i ogień :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę tak czy inaczej :D Chcę zobaczyć te mordy kto siedzi po drugiej stronie monitora, ale, że Siemiana nie będzie to ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...