Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni był pod krzyżem :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: jarko Dzisiaj o 12:44

Będzie kameralnie naughty

będą prawdziwi klubowicze a nie forumowicze naughty

good good good

Młody specjalnie z Irlandzkiej Republiki przylecisz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie, od razu połączę to oczywiście z wypoczynkiem na plaży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a którędy będziesz jechał i ilu kierowców z Tobą będzie jechać?pytam,bo jest fajna opcja promu z Newcastle-16 godzin i wyspany rano jedziesz dalej,a i przy okazji-spotkalibyśmy się w NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę

Dublin - Holyhead prom

Holyhead-Dover jazda

Dover - Dunkerque prom

Dunkerque - Świnoujście jazda :P

Ja jestem jedynym kierowcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę

Dublin - Holyhead prom

Holyhead-Dover jazda

Dover - Dunkerque prom

Dunkerque - Świnoujście jazda :P

Ja jestem jedynym kierowcą

waliłem dwa lata temu taką trasę-w większości ja prowadziłem-jeśli miałbym teraz jechać ponownie-to są dwie opcje-albo samolot i wynajęcie auta na dwa dni(co w związku ze Zlotem-ryzykowne w skutkach),lub płynac promem z NC do Amsterdamu-nie ma to jak przespać się w łóżeczku :lazy: :gwizdanie: a rano wyjeżdżasz świeżutki,po prysznicu i wypoczęty-do mnie masz 460km,jadąc górą,przez Belfast,a potem z Amsterdamu do Jasińca masz lekko ponad 1000 km-przemyśl,tysiąc km mniej do jechania :gwizdanie: chyba ,że już masz bilety wykupione :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czasowo baaaaaaardzo długo schodzi. Ja jak wracałem z Polski w zeszłym roku to Świnoujście - Dublin zrobiłem w 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czasowo baaaaaaardzo długo schodzi. Ja jak wracałem z Polski w zeszłym roku to Świnoujście - Dublin zrobiłem w 24h

nie chcę Cie umoralniać,ale osobiście przekładam koncentrację i dobre samopoczucie za kółkiem nad czasem,który można zaoszczędzić kierując 24h non stop :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważę jeszcze opcje Rosslare-Cherbourg, 18h płynie prom ale ogólnie dużo drożej wychodzi. Wracając w sumie przejechałem około 800km i potem się kimnełem godzine i potem dojechałem do promu, tam 2h pospałem, potem 600km i znowu 3h śpie. Zmęczony jakoś nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na promie z Dover i z powrotem jakoś spać nie mogłem w tym szumie...-weź pod uwagę drogę powrotną,która nie będzie taka sama po Zlocie :kox::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jadę przecież na sam zlot. Jadę na 2 tygodnie, po zlocie jeszcze będę ponad tydzień miał wypoczynku, potem wesele kuzynki i potem 2 dni po weselu i jadę. A poza tym, to będę wracał z BRD + FMiCem więc na pewno będzie się lepiej wracało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jadę przecież na sam zlot. Jadę na 2 tygodnie, po zlocie jeszcze będę ponad tydzień miał wypoczynku, potem wesele kuzynki i potem 2 dni po weselu i jadę. A poza tym, to będę wracał z BRD + FMiCem więc na pewno będzie się lepiej wracało :D

:gwizdanie: no to nieźle same impry :naughty: Na prom cie nie wpuszcza potem z tymi promilami :polew: gdzie robisz program ?

Ja wybrał bym sie ale nie będzie z kim :( dwa razy sie wybieralem na LETNI :rolleyes: raz do Pily ( brak wolnego ) i na slynne wybrzeze :gwizdanie:

Moze teraz pojade solo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jadę przecież na sam zlot. Jadę na 2 tygodnie, po zlocie jeszcze będę ponad tydzień miał wypoczynku, potem wesele kuzynki i potem 2 dni po weselu i jadę. A poza tym, to będę wracał z BRD + FMiCem więc na pewno będzie się lepiej wracało :D

:gwizdanie: no to nieźle same impry :naughty: Na prom cie nie wpuszcza potem z tymi promilami :polew: gdzie robisz program ?

Ja wybrał bym sie ale nie będzie z kim :( dwa razy sie wybieralem na LETNI :rolleyes: raz do Pily ( brak wolnego ) i na slynne wybrzeze :gwizdanie:

Moze teraz pojade solo :przebiegly:

Pojadę chyba do Rogala, jak już jeździć po Polsce to na całego, w Wawie jeszcze mnie nie było :D

Przyjeżdżaj nie gadaj :D. Muszę zobaczyć jak Rogal będzie miał wolny termin, może przed zlotem dam radę wirusa wgrać to można się spotkać i pojechać razem na zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie mozna jezdzic nawet pod prad :decayed: takze uwazaj na drodze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie mozna jezdzic nawet pod prad

nie mozna , tylko w wielu przypadkach - trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie śmiejcie ale ostatnio jak byłem w Polsce to z kościoła na lewy pas wyjechałem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie śmiejcie ale ostatnio jak byłem w Polsce to z kościoła na lewy pas wyjechałem :embarrassed:

ja to raz nawet spory kawałek przejechałem i jeszcze sie dziwiłem,czemu jakas X5 mi droge zajeżdża... :blink::decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...