Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Sie śmiejcie ale ostatnio jak byłem w Polsce to z kościoła na lewy pas wyjechałem :embarrassed:

ja to raz nawet spory kawałek przejechałem i jeszcze sie dziwiłem,czemu jakas X5 mi droge zajeżdża... :blink::decayed::wink4:

:laghing2: ci Wyspiarze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę Cie umoralniać,ale osobiście przekładam koncentrację i dobre samopoczucie za kółkiem nad czasem,który można zaoszczędzić kierując 24h non stop :wink4:

A bierzesz pod uwagę że On jest o połowę od Ciebie młodszy :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa , domdżennik mysli ze wszyscy są w tak podeszłym wieku jak on :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz pod uwagę że On jest o połowę od Ciebie młodszy :naughty: :naughty: :naughty:

...i jeszcze szybciej bedzie jechał... :gwizdanie: :wink4:

Taa , domdżennik mysli ze wszyscy są w tak podeszłym wieku jak on :thumbdown:

tiaaaa.... :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie tam tor ? :)

z tego co jest mi wiadome , nie ma tam toru , ale jest niedaleko stary pas wojskowy (niestety zrobiony na drogę gminną , ale budzik idzie tam pokręcić )

kurcze taka impreza i to niedaleko od bdg , a mnie ominie :(

co do pasa to jedyny remont jaki tam był to zwężenie tego pasa i postawienie barierek na zakolach teraz parkingach... i to bylo jakies 2-3 lata temu

jesli sie scigac to jeszcze sie da... ale krotko... podobno obszar monitorowany :polew: przynajmniej tak informuja znaki... a jesli jest jakis rozgłos to panowie "misiaki" czasami na bocznej leśnej ścieżce lubia postać

moze lepiej i sie nie scigac... chyba ze zaraz p po przyjezdzie... bo pozniej chyba wiekszosc by musiala wołać zapasowych kierowców:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie tam tor ? :)

z tego co jest mi wiadome , nie ma tam toru , ale jest niedaleko stary pas wojskowy (niestety zrobiony na drogę gminną , ale budzik idzie tam pokręcić )

kurcze taka impreza i to niedaleko od bdg , a mnie ominie :(

co do pasa to jedyny remont jaki tam był to zwężenie tego pasa i postawienie barierek na zakolach teraz parkingach... i to bylo jakies 2-3 lata temu

jesli sie scigac to jeszcze sie da... ale krotko... podobno obszar monitorowany :polew: przynajmniej tak informuja znaki... a jesli jest jakis rozgłos to panowie "misiaki" czasami na bocznej leśnej ścieżce lubia postać

moze lepiej i sie nie scigac... chyba ze zaraz p po przyjezdzie... bo pozniej chyba wiekszosc by musiala wołać zapasowych kierowców:)

no coż... byłam tam pare razy z innymi klubami i zawsze dziwnym trafem ktos dawał cynk do policji i zaraz cwaniaki na motocyklach sie pojawiali, psuli cala zabawe i zawsze ktos dla przykład wyhaczał mandacik i reszcie sie odechciewało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie My tam nie pojedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie scigac to jeszcze sie da... ale krotko... podobno obszar monitorowany :polew: przynajmniej tak informuja znaki... a jesli jest jakis rozgłos to panowie "misiaki" czasami na bocznej leśnej ścieżce lubia postać

moze lepiej i sie nie scigac... chyba ze zaraz p po przyjezdzie... bo pozniej chyba wiekszosc by musiala wołać zapasowych kierowców:)

toć na zlocie dorośli ludzie za kółkiem to co się będziesz przejmował :cool1: Jeśli oficjalną droga można załatwić przejazdy na tym odcinku to należało by spróbować to załatwić i na tym twoja rola się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zaliczkami chyba był przysłowiowy "strzał w kolano" :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej zlotu nie będzie...

A ten strzał w kolano będzie również w BT obowiązywał i jak się to komuś nie podoba to trudno...

Dziwne że jak ktoś wczasy wykupuje to płaci zaliczkę i nie narzeka tylko się cieszy że gdzieś pojedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imprezach wieczornych - piątkowej i sobotniej - jest całkowity zakaz spożywania własnego alkoholu ( Nie dotyczy miejsc zakwaterowania ).

Alkohol będzie można zakupić w ośrodku według poniższego cennika:

piwo lane - 3-5zł (m.in. Tyskie,Lech,Żywiec)

wódka 0,5l - 25-40zł (m.in. Absolwent,Bols,Finlandia)

:shocked: :shocked: :blink: :blink: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

CO TO KU-RWA JEST :?:

Robicie takie problemy że naprawdę można by się zastanowić nad sensem tego wszystkiego...

Ja rozumiem że ktoś nie ma kasy czy też czasu, ale...

To alkohol, to ośrodek, to zapłacić trzeba, a już najgorsze podjąć decyzję o wyjeździe...

Nie wspominając o tym że komuś jest za daleko :gwizdanie:

To po co te zloty, komu je organizować...

Kurde, ale Wy z doopy problemy robicie...

Ja też nie rozumiem.... Kupisz 0.5l wódki i Ci starczy na jedną noc. 50zł wydasz to chyba nie umrzesz, przecież co tydzień nie jeździsz tylko 2 albo raz w roku na takie zloty

Słabo idą te zapisy, zostało 11 dni a my mamy 26 osób??

Najwyżej zlotu nie będzie...

A ten strzał w kolano będzie równię w BT obowiązywał i jak się to komuś nie podoba to trudno...

Dziwne że jak ktoś wczasy wykupuje to płaci zaliczkę i nie narzeka tylko się cieszy że gdzieś pojedzie :gwizdanie:

Nie ma co się dziwić, że chętnych brak. Patrząc m.in. na to jak organizatorzy podchodzą do rzeczy.

Po za tym nie trudno zauważyć że coraz bardziej wypacza się prawdziwa istota zlotu fanów marki a wkracza komercjalizacja.

________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że chętnych brak. Patrząc m.in. na to jak organizatorzy podchodzą do rzeczy.

Rozwiń myśl bo nie rozumiem...

Po za tym nie trudno zauważyć że coraz bardziej wypacza się prawdziwa istota zlotu fanów marki a wkracza komercjalizacja.

O czym Ty piszesz :shocked:

Jaka komercjalizacja :blink:

Z tym alkoholem to jest wymysł ośrodka, a przypomnę tylko że to jedyne miejsce jakie się udało znaleźć przez kilka dni z wolnymi terminami w okresie wakacyjnym... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten strzał w kolano będzie również w BT obowiązywał i jak się to komuś nie podoba to trudno...

jak sam wiesz , zimowy cieszy sie większym zainteresowaniem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekł bym nawet że za dużym :gwizdanie:

Nieprzemyślane zapisywanie się, blokowanie listy - stąd właśnie pomysł z zaliczkami przy zapisach...

Miałem sporo sygnałów, ludzie rezygnowali widząc pełną listę i jeszcze 30 osób na rezerwie po czym na końcu okazywało się że są miejsca wolne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że chętnych brak. Patrząc m.in. na to jak organizatorzy podchodzą do rzeczy.

Rozwiń myśl bo nie rozumiem...

Po za tym nie trudno zauważyć że coraz bardziej wypacza się prawdziwa istota zlotu fanów marki a wkracza komercjalizacja.

O czym Ty piszesz :shocked:

Jaka komercjalizacja :blink:

Z tym alkoholem to jest wymysł ośrodka, a przypomnę tylko że to jedyne miejsce jakie się udało znaleźć przez kilka dni z wolnymi terminami w okresie wakacyjnym... :gwizdanie:

Akurat tak się składa, że widziałem kilka rachunków za wynajem hoteli i opłaty kateringowe za zloty.

Aby nie być gołosłownym

Piła:

f-ra 445/09 na kwotę **.***,** ł. z 12 lipca. Wystawiona na firmę MBK s.c. Lublin ul. ****** zapłacona w 6 ratach do 28 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem o czym Ty piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo idą te zapisy, zostało 11 dni a my mamy 26 osób??

na ostatniej regionalnej Kaletce było 26 osób i było super :decayed:

:mysli:

może zaproponować to co było w Kaletce, wtedy więcej ludzi przyjedzie

w_dka_zlot.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie troche bez sensu świadomie skazywać na porażke tegoroczny letni zlot dla zasady , troche jak w Pis-ie : "chójowo ale zeby było na nasze" :thumbdown:

Dla tych 23 osób które zrezygnowały z zimowego i blokowały liste spierdolicie impreze :thumbdown:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 12:04_________________________________________________

może zaproponować to co było w Kaletce, wtedy więcej ludzi przyjedzie

w_dka_zlot.jpg

:decayed:

:kox: :kox: :kox:

jaki voltaż ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...