Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Leon 1.9TDi ASV - Logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Proszę o zerknięcie w wolnej chwili fachowców co nie gra, co przydałoby się zrobić itp.

Błędów brak.

Nie wiem czy są wykonane dobrze. Statyczne są wykonane od razu po wejściu w engine-m... block oraz po przelaczeniu na basic settings, dynamiczne tylko po wejsciu w m... block bez basic - dobrze?

Statyczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45389.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45394.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45393.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45388.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45391.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45390.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45392.html

Basic settings:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45397.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45395.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45396.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45398.html

Dynamiczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45399.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45401.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45405.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45400.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45404.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45403.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45402.html

Opublikowano

ciśnienie turbo trochę skacze, prawdopodobnie gruszka już zrobiła się za miękka, no ale to nie jest pilna sprawa, kat w bardzo małym stopniu stawia opór, no ale to też nic pilnego, to samo mogę powiedzieć o termostacie, ja bym na razie lał paliwo i o nic się nie martwił bo silnik zdrowy jak mało który, zapraszam za pół roku z logami :good:

ile fura ma przebiegu?

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje bardzo ;)

Autko prawdopodobnie przekroczyło delikatnie 200 tyś ;)

Bardzo się ciesze, że pod maską tak samo zdrowo jak reszta ;)

No to teraz dozbierać troszke pozostało i wirusek ;)

Opublikowano

prócz kata miałem identyczne objawy przy 200tys :>

a ostatnio wyczytałem ze w Belgii czarne A4 to były taksówki, moja jest czarna i z Belgii no ale jesteś kolejnym który utwierdza mnie że mam ori przebieg, albo obaj mamy o tyle samo cofnięte :)

Opublikowano

miekka membrana w gruszce powiadacie ??? :)

Adam

Przycinają Ci sie kierownice spalin w sprężarce... nie pozostaje to bez wpływu na moc auta. Dynamiczna jazda powinna poprawic sytuacje.

Powinienes rozwazyc wyciecie katalizatora.

Wpadnij z logami po wakacjach. :)

Pozdrawiam

Reszta OK.

Opublikowano
  • Autor

Katalizatora nie ma - wyciąłem jakiś czas temu. A dynamiki wydaje mi się że mu nie brakuje...

Dość mocno się przycinają czy nie ma tragedii ?

Który log o tym mówi i na co powinienem zwracać uwagę?

Opublikowano

skoro kata nie ma no to wypadało by wyczyścić kolektor ssący

mówi dynamiczny 010 i 011, tragedii nie ma i nie będzie, no ale jak wyczyścisz turbo i nadal będą skoki ciśnienia, się wyjaśni kto z kogo powinien się śmiać...

Opublikowano

lej paliwo i jezdzij ...

Opublikowano

az rzadko spotkac zeby kat wtrysku nawet o 1 sie nie zmienil,stoi jak wryty na 49 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Byłem niedawno na poprawce w ASO :)

Przy odbiorze stał na 50 ;-) (ma być 49-51) - chłopcy się postarali, no ale przed poprawką 76

Opublikowano

jest sposób by ustawić sztywny kąt wtrysku, ale wtedy napinacz nie chodzi jak powinien ;)

Opublikowano

jest sposób by ustawić sztywny kąt wtrysku, ale wtedy napinacz nie chodzi jak powinien ;)

tzn rozwiń się jak możesz
Opublikowano

przy napinaniu rolkę obraca sie w lewo, i 1 cm znak od znaku :P

Opublikowano

przy napinaniu rolkę obraca sie w lewo, i 1 cm znak od znaku :P

dajesz na to potem gwarancje ...

Opublikowano

przy napinaniu rolkę obraca sie w lewo, i 1 cm znak od znaku :P

dajesz na to potem gwarancje ...

nie daje :) ale napisałem jak da sie to zrobić :) skąd to znam ? bo kiedyś poprawiałem auto po takim napięciu paska :embarrassed:

Patrze w logi a tam kąt wtrysku idealny jak strzelić i się nie zmienia, zdejmuje osłonę rozrządu a tam właśnie taki cyrk.

Ja osobiście obracam rolkę w prawo do pokrycia znaków :)

Opublikowano
  • Autor

Dobra, do rzeczy. Co sądzicie o przepływce bo na innym forum mnie straszą :)

Opublikowano

dawki jeszcze nie sa ciete , ale przepływka mogla by lepiej mierzyc jak masz stary filtr powietrza to wymien i mozesz przeczyscic przeplywke i wtedy zloguj 003 +011 dynamicznie i tu wstaw - ogólnie tragedi jeszcze nie ma

Opublikowano

dawki jeszcze nie sa ciete , ale przepływka mogla by lepiej mierzyc jak masz stary filtr powietrza to wymien i mozesz przeczyscic przeplywke i wtedy zloguj 003 +011 dynamicznie i tu wstaw - ogólnie tragedi jeszcze nie ma

powyzej 4100 rpm juz sa ciete ... ale jak piszesz, nowy filtr powietrza powinien pomoc

Opublikowano
  • Autor

Filtr ma 5,5 tyś km.

Spróbuje przeczyścić przepływke i wstawie logi ponownie.

Opublikowano

Dobra, do rzeczy. Co sądzicie o przepływce bo na innym forum mnie straszą :)

Zdradzasz nas ? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.