Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Horn Blaster czyli fanfary z pociągu w twoim aucie


variocustoms

Czy gdybyś miał możliwość zakupu takiego zestawu czy zamontowałbyś go u siebie w aucie   

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdybyś miał możliwość zakupu takiego zestawu czy zamontowałbyś go u siebie w aucie



Rekomendowane odpowiedzi

Mi się to nie podoba, a jeszcze jak bym miał 1200zł wywalić to już całkowicie jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miął wolnego tysiaka to od reki biore :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario to kombinuj y tzm tematem, bo sprecicho naprawdę fajne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile osób się na to zdecyduje jak już Vario będzie miał w sprzedaży :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka docelowym rynkiem nie jest tylko A4-Klub, na jeden zestaw już mam zamówienie z A4 klubu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka docelowym rynkiem nie jest tylko A4-Klub, na jeden zestaw już mam zamówienie z A4 klubu :kox:

to się chwali :wink4:

ale opcja jest dojebana naprawdę szkoda, że obecnie jestem bez prywatnego auta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system jest przenośny w każdym sensie, wiadomo jedynie robocizna montaż/demontaż to nakład pracy i ew. wąż ciśnieniowy zasilający trąbki może być innej długości w każdym aucie a tak to no problem, będę miał kilka wersji więc można sobie wybrać jakiś uniwersalny pod osobówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

insane jest szacunkowa cena w wątku - starter ok 1000-1200 PLN, ale dokładne koszta to w ciągu miesiąca będę znał, dogrywam szczegóły systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainspirowales mnie :kox:

moj ojczulek jest maszynista, pogadam z nim w tygodniu czy nie maja gdzies na bazie jakiejs lokomotywy na czesci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario nawet się nie zastanawiaj :naughty:

z tego co pamiętam to Gurian ma coś takiego w swojej A4 B6 :naughty: prezentował na spocie

Dokładnie guardian i jak przydzwonił na spocie to wszyscy prawie ogłuchli :kox: :kox: :kox:

Niżej jego filmik w temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44364.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdzie sie wolne siano biore od reki;p :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zestawu guardiana to ma napisane 10 trąbek, a ja bedę składal zestawy od 1 do 4 ori z lokomotywy (butle 6-15 L), nie wiem jakie on miał zastosowane :mysli: ale zasilić 10 z lokomotywy to nie na butli 15 litrowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się kojarzy tylko z jednym za***istym filmem Jeepers Creepers :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest to nielegalne przy zastosowaniu na drogach w polsce trafisz na kogos i masz problem, wystarczy ze trabniesz za blisko odpowiednio nerwowej osoby i juz sa sceny bez celowe jak chcesz wk***iac ludzi to lepiej jajkami nawalaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha dobre :> brałbym to choćby dla żartów :decayed: gorzej jakbym trafił na jakiegoś starego konfidenta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...