Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotki AUDI A4 by HARY !


hary

Rekomendowane odpowiedzi

Wkońcu obiecane fotki mojej pszczólki :mrgreen:

ssa50142gd9.th.jpg ssa50146qz0.th.jpg ssa50144ed5.th.jpg ssa50149ck2.th.jpg ssa50148db1.th.jpg ssa50034qs8.th.jpg ssa50155nn4.th.jpg ssa50147oc7.th.jpg ssa50015il2.th.jpg ssa50043tb8.th.jpg ssa50042zy7.th.jpg ssa50040lk8.th.jpg ssa50011sg7.th.jpg ssa50019kn4.th.jpg ssa50001wy8.th.jpg

Auto na wiosne będzie malowane. Lampy tylne do wymiany bo troszke nie pasują. Siatka na zderzaku do wymiany. Kierownica tez do wymiany. Felgi OZ Racing 17 - najprawdopodobnie na wiosne chrom. Auta nie będę glebował ze względu na polskie drogi. Myśle nad grilem ale nie wiem czy będe zmieniał. Wydaje mi sie że teraz z tym grilem,auto ma wyglad bardziej agresywny. Boje sie że jak cos zmienie to wygląd straci urok. Myśle także na ciemnymi szybami ponieważ mam telewizorki w zagłówkach które bardzo przyciągają oko. Chyba mnie kumacie,pewni ludzie mają pewien fach,szybka forsa-krótki strach. Polskie realia :???:

Czekam na wasze opinie na temat mojej niuni. Piszczie co wam sie podoba a co nie podoba, jak to widzicie i co byscie zmienili waszym zdaniem.

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Fura w środku extra, z zewnątrz też bomba. Szkoda że bez klimy. Ale reszta sprzętu chyba rekompensuje ten szczegół :)

Dołożył bym coś pod spód (między zderzak a osłonę silnika - widać szparę i podłoże to nie jest ładne) Nie wiem – przedłużyć nadkola i osłonę i obniżyć do poziomu zderzaka. I tak samo tył - dłuższe nadkola żeby zasłaniały wnętrze zderzaka). Taka mała dygresja.

Poza tym naprawdę fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra wnetrze. zmierzyles autko na hamowni? wiesz juz co jest przyczyna ogromnego spalania?

powiem ci tak,tydzien spędziłem na warsztatach,zrobiłem m.in. hamulce,zawieszenie, powymieniałem łożyska,filtry itd

:arrow: filtr powietrza był tak zajechany ze max,wstawiłem taki (patrz foto)

ssa50026xz8.th.jpg

auto spala teraz dużo mniej

moje spalanie to srednio 9l !!!

teraz to nawet nie myśle o gazie

ja to w sumie teraz w żarcie mówie że auto sie przepaliło i lata dobrze :lol: ,

nie wiem może jakiś dłuższy okres auto stało i to może wpłyneło na to,a jak sie auto rozjezdziło to jest ok,

teraz jak grubo tak depne to spali max 12

wczesniej jak deptałem tak to potrafił zeżreć nawet i 20l :!: -autentycznie

na hamowni nie byłem,ale tak myśle że może mieć około 115 KM

[ Dodano: 2006-09-19, 02:10 ]

No bardzo fajna furka ;) A do ilu sie kreci ?? :razz:

[ Dodano: 2006-09-19, 02:21 ]

:shock: Fura w środku extra, z zewnątrz też bomba. Szkoda że bez klimy. Ale reszta sprzętu chyba rekompensuje ten szczegół :)

Dołożył bym coś pod spód (między zderzak a osłonę silnika - widać szparę i podłoże to nie jest ładne) Nie wiem – przedłużyć nadkola i osłonę i obniżyć do poziomu zderzaka. I tak samo tył - dłuższe nadkola żeby zasłaniały wnętrze zderzaka). Taka mała dygresja.

Poza tym naprawdę fajne :)

Klima by się przydała,ale nie narzekam i tak ciepło jest tylko ze trzy miesiące w roku a przez 9 zimno :razz:

...a z tymi zderzakiem i nadkolami dałeś mi do myślenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WKONCU SAMURAI ZAPREZENTOWAł SWOJE CUDO :) CZEKAM NA WIOSENNE PRZERUBKI :) PISSS OUT !

Lukas23:

1. zapraszam do przeczytania regulaminu :!:

2. NIE PISZEMY DUZYMI LITERAMI krzyk jest zbedny u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...