Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nasza Klasa - dla naiwnych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przykro mi to stwierdzić ale dużo w tym prawdy :angry:

Opublikowano

Trzeba byc ostroznym i tyle... Nie rozumiem wlasnie takiego podejscia "..żeby się pokazac starym kolezankom...". Pokazujesz minimum co sie da i nie ma problemu :decayed:

Opublikowano

Trzeba byc ostroznym i tyle... Nie rozumiem wlasnie takiego podejscia "..żeby się pokazac starym kolezankom...". Pokazujesz minimum co sie da i nie ma problemu :decayed:

nie zgodze sie z tym ze nie ma problemu.... wystarczy ze sie ujawniasz z nazwiskiem i imieniem....
Opublikowano

Trzeba byc ostroznym i tyle... Nie rozumiem wlasnie takiego podejscia "..żeby się pokazac starym kolezankom...". Pokazujesz minimum co sie da i nie ma problemu :decayed:

nie zgodze sie z tym ze nie ma problemu.... wystarczy ze sie ujawniasz z nazwiskiem i imieniem....

i co to komu da imie i nazwisko ??

Opublikowano

Trzeba byc ostroznym i tyle... Nie rozumiem wlasnie takiego podejscia "..żeby się pokazac starym kolezankom...". Pokazujesz minimum co sie da i nie ma problemu :decayed:

nie zgodze sie z tym ze nie ma problemu.... wystarczy ze sie ujawniasz z nazwiskiem i imieniem....

i co to komu da imie i nazwisko ??

jak sie uprzesz to BARDZO duzo .... ;)

Opublikowano

tak tylko ludzi powiedzmy o moim imieniu i nazwisku może być w Polsce 500 :)

Opublikowano

Jedyne czego mogę się obawiać to tłumy fanek pod moimi dzwiami. :dance:

Opublikowano

ja akurat tez się nie obawiam a ile starych znajomości odświeżyłem :thumbup:

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Opublikowano

myślę że jak sie nie ma grzeszków na sumieniu to nie ma się czego obawiać :>

Opublikowano

Jedyne czego mogę się obawiać to tłumy fanek pod moimi dzwiami. :dance:

Grafi ..czemu masz avatara z kreskówki :D

Opublikowano

Jedyne czego mogę się obawiać to tłumy fanek pod moimi dzwiami. :dance:

Grafi ..czemu masz avatara z kreskówki :D

Bo to grafi tak jak i mój nick. :dance: A jeśli bijesz do tego ze zdjęcia nie pokazuje to zerknij tu.

http://www.a4-klub.pl/team/index.php

Opublikowano

Ogólnie trzeba rozważnie podchodzić do udostępniania danych w necie.

Opublikowano

Bo to grafi tak jak i mój nick. :dance: A jeśli bijesz do tego ze zdjęcia nie pokazuje to zerknij tu.

http://www.a4-klub.pl/team/index.php

nie no chodziło mi o to co w tym art. odnośnie naszej klasy napisali o kolesiach którzy mają avaraty z kreskówek :wink4: ale ok -mniejsza z tym

to był joke :>

Opublikowano

Trzeba byc ostroznym i tyle... Nie rozumiem wlasnie takiego podejscia "..żeby się pokazac starym kolezankom...". Pokazujesz minimum co sie da i nie ma problemu :decayed:

nie zgodze sie z tym ze nie ma problemu.... wystarczy ze sie ujawniasz z nazwiskiem i imieniem....

i co to komu da imie i nazwisko ??

jak sie uprzesz to BARDZO duzo .... ;)

spanky ma racje... mając czyjes dane i znajomych "informatorów" w pewnych instytucjach mozna sie dowiedzieć o człowieku i jego rodzinie wszystkiego nawet 2 pokolenia wstecz ;) Wiem co mowie bo przekonalem sie o tym kiedys osobiście... niestety :thumbdown:

Opublikowano

nie zgodze sie z tym ze nie ma problemu.... wystarczy ze sie ujawniasz z nazwiskiem i imieniem....

No i co komu po tym ze zna moje imie i nazwisko. Na takim portalu jak nasza-klasa, to takich leszczyków jest jeszcze pare setek tysiecy.

Natomiast gorzej gdyby podawac tam wiecej danych statystycznych, na co juz nie byloby mojej zgody :decayed:

Opublikowano

panowie bez przesady, nie zapominajmy o książkach telefonicznych :chytry:

Opublikowano

panowie bez przesady, nie zapominajmy o książkach telefonicznych :chytry:

Fakt ale, na NK latwiej jest kogos znalezc. A zeby kogos znalezc w ksiazce to trzeba troche wysilku (na NK tylko zalozenie konta). Poza tym dodatkowa informacja w przypadku kobiet jest nazwisko Panienskie.. :)

Sam nie wiem co o tym myslec.. Ale ja bym sie tam nie przejmowal.. :D

Opublikowano

moje nazwisko Nowak ....

szukajcie na naszej klasie

:polew:

Opublikowano

moje nazwisko Nowak ....

szukajcie na naszej klasie

:polew:

a panieńskie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.