Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Spadek mocy po przekroczeniu 4500 obr./min.


polski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Audi A4 1,9TDI (AFN 110KM). Wymieniłem czujnik przepływu masy powietrza, wszystkie filtry i przeczyszczona została turbina.

Mam problem poniewaz po przekroczeniu 4500 obr./ min. silnik traci moc i tak pozostaje mimo zmniejszenia sie obrotów. Pomaga tylko ponowne uruchomienie silnika. I tak jeżeli nie przekraczam tych obrotów to wszystko jest ok a po przekroczeniu wspomnianych obrotów sytuacja sie powtarza.

prosze o pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co krecic do 4500??Przeciez zaraz po 4000 auto i tak juz nie ciagnie...Czysczone byly łopatki w Turbo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie ma sensu krecic do 4500 ale jest cos nie tak skoro tak sie dzieje

dzieki za post bede go przegladał[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 19:24 _________________________________________________PO wizycie w warsztacie stwierdzono ze turbina przeładowywuje i co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli ktoś jeszcze ma jakieś pomysły na dolegliwości mojej A4'ki to niech pisze.

Jakie pomysły na jakie dolegliwości ?

Nie wkleiłeś tu nic oprócz, nie gniewaj się - żeby się źle nie wyrazić, troszkę bezsensownego pytania.

To, że nie ciągnie powyżej 4500 obr to chyba normalne w dieslu, przecież to nie benzyna.

No chyba, że Ty zawsze starasz się zamknąć skalę na obrotomierzu to szczerze współczuję autku.

Poza tym zrób logi wg tego co wkleił cayenne i będziemy wiedzieli czy przeładowuje i jak to ugryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łukaszr ja wiem ze sie nie kreci do takich obrotów ale jak sie zdaży to nie powinno dziac sie to o czym pisałem na poczatku mojego wątku

To zrób pełne logi i będzie wszystko wiadomo, a do tego czasu jak to naprawisz to nie dawaj mu w mocno popalić, bo jeszcze coś padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...