Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?


Daras

Rekomendowane odpowiedzi

jako że jestem raczej zwolennikiem gumowych dywaników w aucie (przynajmniej o tej porze roku :cool:) chce takowe zanabyć... tylko pytanko - jakie? na allegro jest tego w ciul a w serwisie u Groblewskiego w Gdańsku mają klienta gdzieś bo nawet telefonu nie chce im sie podnieść :thumbdown:

bede chyba wybierał pomiedzy tymi: http://www.allegro.pl/item293620575_oryginalne_petex_czarne_audi_a4_b6_b7_stopery.html a tymi: http://www.allegro.pl/item290149006_jedyne_oryginalne_dywaniki_gumowe_audi_a4_b6_b7.html

różnice? pierwsze 100zł za 4sztuki ale nie oryginalne (mimo że niemieckie), drugie ori Audi ale 150zł i to za 2szt. komplet wychodzi prawie 3 stówy (ale jak juz te to tylko 2szt bym brał bo z tylu żadko ktoś jeździ).

jakie byście wzieli? oplaca sie dawac półtora stówy za 2 kawałki gumy? :P moze i beda bardziej dopasowane ale jednak cena...

w drugim Audi B4 mam tej samej firmy co sa te pierwsze i nie jest najgorzej ale ori kusi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Verus :) w B4 tez nie moge narzekać na jakość tych tańszych (chociaz w porównaniu do innych i tak są drogie) i pewnie je wezme tez do A4 ;)

a druga sprawa, jako ze ojciec często wozi różne pierdoły w bagażniku, niekoniecznie czyste, chcialem kupic jakąś wykladzine do kufra. coś ala to: http://moto.allegro.pl/item291282117_dywanik_do_bagaznika_audi_a4_b5_b6_od_super_sprz_.html

tyle że widzialem tego typu wykladziny w Norauto i wykonane są tak sobie... i łatwo można je podrzeć. są w ogóle jakies inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem ori. pasuja idealnie do zaczepow w dywanikach podlogi. no i guma nie smierdzi. placilem 250-zl komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te co kolega Verus. Są idealne. A poza tym uczciwy sprzedawca. Zwrócił mi raz kase na konto bo Niemcy nie dosłali towaru później jeszcze dał rabat jak kupowałem po raz drugi.

Dywaniki super jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do firmy schonek to sie zgadzam sam kupilem i pasuja idealnie do b5, ciekawostka to to ze kupilem je w niemczech w sklepie ATU -trafilem promocje i kosztowaly do wszystkich modeli tylko 25eu, normalnie kosztuja 35eu, a ze mieszkam przy granicy nie mialem kosztow wysylki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ori matę bagażnika w ASO za 150 zł i ori dywaniki gumowe za 250 zł. Wszystko idealnie spasowane, super wygląd, jakość :th: mata ma rynienki o wysokości 5 cm i miejsca na uchwyty.

Pamiętajcie, że są dwa rodzaje mat do bagażnika:

1) mata gumowa - koszt w ASO 400zł

2) mata z pianki (dość solidnej) - koszt w ASO 150zł.

Jeśli chodzi o gumowe dywaniki to ja jestem za ori. Miałem kiedyś z allegro to szkoda gadać :thumbdown: jakość kiepska, spasowanie kicha - jednym słowem do d... .

Teraz są promocje w ASO:

Dywaniki gumowe Audi

przednie od: 121 zł

tylne od: 78 zł

Mata bagażnika

od: 151 zł

.... i oczywiście zawsze można liczyć na mały rabacik :thumbup:

Pozdrawiam i polecam ASO

ZeeBee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item290150117_audi_a4_b6_2000_2007_dywaniki_gumowe_jak_orygin.html ja mam takie do tego kupięłm sobie stopery i pasują idealnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO byłem tylko raz po baterie do pilota Webasto. Za trzy paluszki AAAA usłyszałem 86 zł :kox:

Są rzeczy, których naprawdę nie można zastąpić byle czym i ASO jest konieczne wtedy ale dywaniki czy maty naprawdę można kupić identyczne lub lepsze i połowę taniej.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 16:28 _________________________________________________

Jeśli chodzi o gumowe dywaniki to ja jestem za ori. Miałem kiedyś z allegro to szkoda gadać :thumbdown: jakość kiepska, spasowanie kicha - jednym słowem do d... .

Tzn złe bo z allegro czy złe bo kupiłeś byle co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłeś troszeczkę mówiąc, że można kupić lepsze na Allegro niż w ASO.

A jeśli chodzi o pytanie: "Tzn złe bo z allegro czy złe bo kupiłeś byle co ?"

Odp. to złe ponieważ kupowałem z myślą, że będą extra a tu listonosz przyniósł byle co i mocno sie rozczarowałem.

I jeszcze jedno piszesz, że : "Są rzeczy, których naprawdę nie można zastąpić byle czym i ASO jest konieczne wtedy..." czyli uważasz, że kupowanie w ASO trzech paluszków AAAA jest konieczne ponieważ tego nie można zastąpić byle czym :polew:. W/g mnie jest to rzecz którą można zdecydowanie zastąpić "byle czym", a dywaniki czy matę do bagażnika raczej nie da się zastąpić przysłowiowym "byle czym" ponieważ wpływa to na wygląd naszych furek.

Na Allegro nie masz 100% pewności, że to co kupujesz będzie "ok" a w ASO tak. :>. Wiesz zdjęcia zdjęciami a rzeczywistość inna :oklaski:

Oczywiście nikogo nie zmuszam ani nie namawiam do kupowania w ASO to jest tylko moja opinia na ten temat.

Pozdro all :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny wynajdujecie z kosmosu.Kupowałem ori dywaniki gumowe do B6 , nóweczki spięte klipsami za 90zł komplet 4 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne dywaniki gumowe do A6 B6 SHONEK, przód i tył ( przód trochę zabłocone ;) )

Zdjecie z allegro z aukcji :

77424674sv0.jpg

Tył :

dscf0187zo1.jpg

Przód

dscf0188gs1.jpg

Tak jak wyżej pisałem, dywaniki są z bardzo dobrej jakości materiału, pasuja i leżą idealnie. Są dokładnie takie same jak sprzedają w ASO mają tylko inny wzór bieżnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kolego Verus ja mam te same i nawet sprzedawca coś wspominał że schonek robi dla koncernów dywaniki. U mnie też leżą idealnie. Ale jak Hugo pisał cenowo jest to samo. z oryginałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...