Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slepy pochwal no sie :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 21:48_________________________________________________

sklejka, 4 wkręty i masz zabudowane :cool1:

spokojnie, spokojnie :naughty:, ma byc profi robota, zadnej tandety nie wrzuce :no:, szablony narazie zrobiłem z tekturki no i potem bede rezał :evil:

z plastiku? :decayed: chcesz to Ci dam bo mam troche... :gwizdanie: kolezanek :polew:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

podswietlane kratki nawiewów :naughty:, w rarytasnej wg mnie cenie, i to Euro :evil:

Opublikowano

podswietlane kratki nawiewów :naughty:, w rarytasnej wg mnie cenie, i to Euro :evil:

:slina: to teraz pojechales :) ma gosc 2 zestawy? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

podswietlane kratki nawiewów :naughty:, w rarytasnej wg mnie cenie, i to Euro :evil:

:slina: to teraz pojechales :) ma gosc 2 zestawy? :decayed:

miał z całą deską za 85zł, + przesyłka :decayed: , ale wytargałem same kratki za 70zł z przesyłką :good:

Opublikowano

o ja :kox: ale fuks :) niech służą :good: rob diody

Opublikowano
  • Autor

o ja :kox: ale fuks :) niech służą :good: rob diody

no dokładnie, jak bede ciągnął kable pod kratki, to odrazu zrobię pod diody, w podsufitkę i klamki, chyba :kox:, oraz w te lampki w drzwi :gwizdanie:, tak na zaś :evil:

Opublikowano

w klamkach zrob :) ja dzis swoje musialem rozlaczyc i jakos mi ich brakuje w srodku.. jutro na nowo zapne :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

bedą, mam zamiar, wyrezać kompletny pakiet oświeltenia,w diodach :evil:

Opublikowano

bedą, mam zamiar, wyrezać kompletny pakiet oświeltenia,w diodach :evil:

tyl tez? :decayed: masz el szyby na tyle? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wszystko bedzie na diodach z czasem, z tyłu nie mam elektryki ;(, ale to kwestia czasu :evil:

Opublikowano

slepy - zostaw elektrykę i rezaj klimkę :wink4:

chociaż z drugiej strony to ta konsola z pokrętłami coś w sobie ma :kox:

Opublikowano

michu dobrze mowi :wink4: ty jezdzisz z przodu kit z eletryka z tylu :kox:

Opublikowano

w dodatku - bądź hardcorem i wyrezaj klimatronik :kox:

Opublikowano
  • Autor

slepy - zostaw elektrykę i rezaj klimkę :wink4:

chociaż z drugiej strony to ta konsola z pokrętłami coś w sobie ma :kox:

michu dobrze mowi :wink4: ty jezdzisz z przodu kit z eletryka z tylu :kox:

w dodatku - bądź hardcorem i wyrezaj klimatronik :kox:

nie mam jakiegoś wielkiego parcia na klimę, ale pomalutku dojdziemy do wszystkiego, poprostu, lubie szukać okazji i jak się taka trafi, to klima też bedzie :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

a ty planujesz to auto sprzedac kiedys? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ty planujesz to auto sprzedac kiedys? :decayed:

raczej nie bardzo, co najwyżej dokupić w przyszłości drugie, b7, albo b8 :evil:, ale to raczej dalsza przyszłość :gwizdanie:, narazie rezam to co mam, pod koniec tamtego roku, zrobiłem sobie liste co bym chciał w tym sezonie zrobić i z 24 rzeczy, mam ogarnięte z 16, także jeszcze troszkę zostało, a na następny sezon, zostanie sama grubsza rzeźba :evil:

Opublikowano

ja szukam auta i robie to samo :good: kupic zrezac i postawic w garazu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja szukam auta i robie to samo :good: kupic zrezac i postawic w garazu :wink4:

nie, nie moja się bedzie ciągle turlać :kox

Opublikowano

ja szukam auta i robie to samo :good: kupic zrezac i postawic w garazu :wink4:

nie, nie moja się bedzie ciągle turlać :kox

no moja tez zle napisalem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.