Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

troszkę takie smieszne :decayed: kurcze ori to ori...

mimo wszystko ja bym wyrezał halo w przedlifcie bez większych problemów :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

troszkę takie smieszne :decayed: kurcze ori to ori...

mimo wszystko ja bym wyrezał halo w przedlifcie bez większych problemów :kox:

no ja też tylko czekam na halo w okazyjnej cenie, i rezam zespolone z kratkami z RSa :kox:

Opublikowano

michu wez sie pochwal Ałdi :decayed: zdradz rok poj ;( kolor ;(

Opublikowano

troszkę takie smieszne :decayed: kurcze ori to ori...

mimo wszystko ja bym wyrezał halo w przedlifcie bez większych problemów :kox:

no ja też tylko czekam na halo w okazyjnej cenie, i rezam zespolone z kratkami z RSa :kox:

:good:

michu wez sie pochwal Ałdi :decayed: zdradz rok poj ;( kolor ;(

1997 AFN szary metalic - soczewa i takie bajerki :cool1:

Opublikowano

watku jej nie robisz? :decayed:

Opublikowano

watku jej nie robisz? :decayed:

nie :wink4:

EOT

Opublikowano

jeszcze Ci te kratki nie przyszly? :wink4:

Opublikowano

troszkę takie smieszne :decayed: kurcze ori to ori...

mimo wszystko ja bym wyrezał halo w przedlifcie bez większych problemów :kox:

no ja też tylko czekam na halo w okazyjnej cenie, i rezam zespolone z kratkami z RSa :kox:

:good:

michu wez sie pochwal Ałdi :decayed: zdradz rok poj ;( kolor ;(

1997 AFN szary metalic - soczewa i takie bajerki :cool1:

taa jasne soczewica chyba, nie wytrzymal bys zeby sie nie pochwalic :dance2:

Opublikowano
  • Autor

troszkę takie smieszne :decayed: kurcze ori to ori...

mimo wszystko ja bym wyrezał halo w przedlifcie bez większych problemów :kox:

no ja też tylko czekam na halo w okazyjnej cenie, i rezam zespolone z kratkami z RSa :kox:

:good:

michu wez sie pochwal Ałdi :decayed: zdradz rok poj ;( kolor ;(

1997 AFN szary metalic - soczewa i takie bajerki :cool1:

no to już przyrezana :naughty:,

gadałem dzisiaj, z gościem o podłokietnik, tyle że europejski poszedł, ale ma od anglika, ma mi podesłać jutro foty, także może go wezmę :przebiegly:,

jutro wolna sobota, może w końcu coś ogarnę :tongue4:

watku jej nie robisz? :decayed:

nie :wink4:

EOT

dzięks :hi:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 22:46_________________________________________________

jeszcze Ci te kratki nie przyszly? :wink4:

jak je wczoraj gościu wysłał to raczej nie było szans :decayed:

Opublikowano

mrogal - nie zakładam wątku, bo nie którym nei pasuje, że zakładam wątek, skoro po miesiącu auto jest sprzedane.

http://img693.imageshack.us/img693/5958/dsc00566855x641.jpg

slepy - zdeś z halo komplet polift w podobnym kolorze: http://moto.allegro.pl/item1171259102_audi_a4_99_01_lift_zderzak_przod_kompletny_halog.html :good:

Opublikowano

ten zderzak juz ostanio byl w tym watku :gwizdanie: michu fura ladna :good:

Opublikowano
  • Autor

mrogal - nie zakładam wątku, bo nie którym nei pasuje, że zakładam wątek, skoro po miesiącu auto jest sprzedane.

http://img693.imageshack.us/img693/5958/dsc00566855x641.jpg

ładna, i ze spryskami :naughty:

nie chce zderzaka z polifta :gwizdanie:, przedliftowy jest rarytasem :decayed:, a pozatym kolor napewno nie bedzie pasował bo po lifcie nie wychodziły w moim kolorze, no i nie ma sprysków ;(, a nie zakładałbym przedliftowych sprysków do poliftowego zdesia :thumbdown:

Opublikowano

hehe, mówię, że kolor podobny :wink4:

ładna, i ze spryskami :naughty:

niestety tylko zaślepki są.. dodatkowo jest instalacja do halo a halo brak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

albo tutaj slepy - ugadał byś się co do kratek i halo może http://moto.allegro.pl/item1198293836_audi_a4_a_4_99_02_zderzak_kratka_halogen_belka.html

już poszedł mail z zapytaniem :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 22:54_________________________________________________Panowie jakbyście mieli info o zaciskach z jarzmami pod 312mm, to bede wdzięczny :hi:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 00:39_________________________________________________w końcu są :tongue4:

dsc6917.jpg

teraz tylko dorwać trochę czasu na rezanko :naughty:

Opublikowano

albo tutaj slepy - ugadał byś się co do kratek i halo może http://moto.allegro.pl/item1198293836_audi_a4_a_4_99_02_zderzak_kratka_halogen_belka.html

już poszedł mail z zapytaniem :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 22:54_________________________________________________Panowie jakbyście mieli info o zaciskach z jarzmami pod 312mm, to bede wdzięczny :hi:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 00:39_________________________________________________w końcu są :tongue4:

dsc6917.jpg

teraz tylko dorwać trochę czasu na rezanko :naughty:

:good:

Opublikowano

mmm - możesz zdracić za ile dorwałeś? PW

a co do rezanka to odstawiasz laskę na noc do wyrka a ty idziesz do garażu, tą jedną noc przeżyje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mmm - możesz zdracić za ile dorwałeś? PW

a co do rezanka to odstawiasz laskę na noc do wyrka a ty idziesz do garażu, tą jedną noc przeżyje :gwizdanie:

szukałem tych kratek dobre 1,5roku, bo cena w jakiej je znajdywałem mnie nie ustawiała, najtaniej miałem chyba 2 komplety po 120zł, z czego 1 był od anglika :gwizdanie:, a te wyrwałem za 70zł z przesyłką :cool1:

także cena mnie mega zadowoliła, dzisiaj odpusciłem już ich rezanie, jutro bede miał moze luźniejszy dzień to coś ogarnę :decayed:

Opublikowano

Dobra cena :good:

Od razu ożywi Ci się wnętrze auta :)

Opublikowano

taa, cena dobra :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.