Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie nie - ja mam przedlifta. 1996r.

chyba się pokuszę o założenie wątku :mysli:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie nie nie - ja mam przedlifta. 1996r.

chyba się pokuszę o założenie wątku :mysli:

tylnie lampy mnie zmyliły :wink4:, ale na lajcie podepnisz je na ori włączniku, bo ja taki kupiłem do siebie :naughty:

Opublikowano

no zobaczymy :)

Opublikowano
  • Autor

działaj, działaj, bo mi na mody trzeba :naughty:

Opublikowano

no zobaczymy :)

zajrz do mojego watku :good: w warsztacie

Opublikowano

Właśnie nie wiem czy przez neta czy poszukam w jakimś elektronicznym, narazie muszę się zorientować czy u mnie te same są :)

Zamawiaj w elektronicznym. Kupno w necie to loteria.

Z własnego doświadczenia mogę polecić żarówki od importera jacky auto. Zarówki (diodowe postojówki) vecta bardzo szybko mi się przepalały. Co więcej, często biały wcale nie był biały tylko niebieski :sick3:

Opublikowano

no mi też by się przydało - jakieś radio CD, głośniki na tył ( w sumie jeden), pakiet oświetlenie, hida jakiegoś, te halo i silniczki do reg. świateł. jakby została to na lato może alu...

a tak to lipa :decayed:

Opublikowano

Ślepy te wkłady do Ciebie nie podejda, inaczej wyprofilowane jest lusterko poliftowe :gwizdanie:

karwa, nawet nie popatrzyłem że to do polifta :wallbash:, ogólnie to chyba bedzie kicha ze znalezieniem prawego wkładu do lustra z anglika, czyli zostaje rzeźba :decayed:

poszperaj dobrze na alledrogo,

ale nie masz tylko w tym angliku podgrzewania czy jest zniszczona tafla? zostaw aglika wrezaj mu mate tylko stopke mocujaca lusterko do karoserii wymien na swoja EU, jak cos pytaj solarka on to rezal i jest lux

właśnie anglika mam grzanego, i jest już na europejskiej stopce, tylko lustra mi zaczynają od spodu podzerać :confused4:, i chciałem wymienić z całym szkłem :gwizdanie:, no ale prawe zostawie tak jak jest a do lewego kupię matę i szklo :wink4:, no i muszę całą wiązkę ciągnąć do luster :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 09:12_________________________________________________No i w środku zrobiło sie przyjemnie :gwizdanie:, Jeszcze tylko kiera i taborety :przebiegly:

pakietowietlenieled.jpg

pakietowietlenieled2.jpg

pakietowietlenieled3.jpg

I poprawienie poduszki pasażera :bicz:

A diodowe podświetlenie w schowku? Ja dałem czerwone :polew:

Opublikowano
  • Autor

Poduszke jak sie uda, to sie poprawi :gwizdanie:

O schowku to sobie zupełnie zapomniałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:13_________________________________________________Jutro dokupie żarówkę do schowka i muszę coś wymyślić z tymi słonecznikami :naughty:

Opublikowano

a masz podświetlane? z lusterek czy z podsufitówki?

Opublikowano
  • Autor

Ja mam po dwa światełka na słonecznikach, po bokach lusterek, tam są takie cienkie żarówki rurkowe, i nie wiem czym je zastąpić, myślałem o pojedyńczej diodzie, bo tam jest takie sreberko co rozprasza światło :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda.. lepszy efekt jest jak oświetla z góry...

ale co tam wsadzić to już nie wiem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

szkoda.. lepszy efekt jest jak oświetla z góry...

ale co tam wsadzić to już nie wiem :wink4:

są właśnie kolega teeree ma całe słoneczniki z lampkami w podsufitkę, ciemne, tylko on pisze że to są szare, a mi by spasiły czarne od Eski :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:30_________________________________________________o takie coś :gwizdanie:

Zdjęcie1029.jpg

tylko nie wiem jakby sie to zgrywało z czarną podsufitką :gwizdanie:

Opublikowano

no to najwyżej obijesz słoneczniki jeszcze :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no to najwyżej obijesz słoneczniki jeszcze :cool1:

z tym już jest więcej pierd*****a :gwizdanie:, a nie mam ochoty sie z tym bawić, narazie odpuszczam temat, zaczekam na zime :tongue4:, chociaż przeglądam allegro, bo szukam czarnych plastików na słópki :gwizdanie:

Opublikowano

bo szukam czarnych plastików na słupki :gwizdanie:

sory ;)

no jak zkompletujesz czarne to będzie całkeim całkiem.

ja bym miał plan na brown project. ale nie tylko wnętrze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

bo szukam czarnych plastików na słupki :gwizdanie:

sory ;)

no jak zkompletujesz czarne to będzie całkeim całkiem.

ja bym miał plan na brown project. ale nie tylko wnętrze :gwizdanie:

ale popatrz tutaj te słoneczniki i lampki są jaśniejsze od podsufitki, moze tak ma być :mysli:

1219206176_1

Opublikowano

no w sumie nie widziałem innych podsufitówek - tylko ta ciemna i jasna..

Opublikowano
  • Autor

no tak mi sie widzi, że to bedą te do czarnej podsufitki, napisałem jeszcze PW, do Moskala, bo on miał u siebie czarną :good:

Opublikowano

moskal może ci opchnie z parówy :decayed:

tymczasem ja spadam.. jutro znowu szkoła.. 2 godziny niby ale na 9 godzin i tak muszę jechać... :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.