Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sam ten plastik z oznaczeniem biegów, czy mozna oddzielić od gałki?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam ten plastik z oznaczeniem biegów, czy mozna oddzielić od gałki?

mozna bo jest to przyklejone :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem nie probowalem, Pewnie mozna, mnie tam nei przeszkadza inne oznaczenie biegow :decayed:

Mi nie chodzi o Biegi, tylko bede chciał ją obszyć :przebiegly:, i pasuje zeby to było ściągane :wink4:, a zamiast biegów bedzie tam coś innego :evil:

sam ten plastik z oznaczeniem biegów, czy mozna oddzielić od gałki?

mozna bo jest to przyklejone :wink4:

no to Git, A-rek PW :wink4:

Opublikowano

Slepy ty oklejales lampy czerwona folia tak :?: polecasz :?:

Opublikowano
  • Autor

Slepy ty oklejales lampy czerwona folia tak :?: polecasz :?:

Jak najbardziej :wink4:, efekt jest za***isty :kox:, tylko trzeba coś wymyślić żeby kierunek dawał na pomarańczowo, i trzeba dołożyć jakąś lampkę do wstecznego :good:, bo tak to wszystko na czerwono wali :decayed:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 12:38_________________________________________________Diodowe podświetlanie przestrzeni nóg kierowcy i pasażera wyrezane :evil:, teraz można iść na piwko, fotki wieczorkiem :good:, jutro kupię resztę żarówek w LED, i wymieniam wszystko w kabinie :wink4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 18:29_________________________________________________Fotka. Wybrałem te najbardziej lansiarskie diody, pani która mi je sprzedawała powiedziala że biorą je wszyscy do najbardziej wyczesanych fur :good:

diodynogi1.jpg

Opublikowano

Fotka. Wybrałem te najbardziej lansiarskie diody, pani która mi je sprzedawała powiedziala że biorą je wszyscy do najbardziej wyczesanych fur :good:

diodynogi1.jpg

zostałeś dodany do IGNOROWANYCH :decayed:

Opublikowano

niebieskie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

najbardziej lanserski kolor, podobno wszyscy posiiadacze calibr, takie maja :naughty:

Opublikowano

przecież on yebnął sobie photoshopa. normalnie są białe.

Opublikowano

przecież on yebnął sobie photoshopa. normalnie są białe.

ta on do tego zdolny :polew::kox:

Opublikowano
człowieniu tylko mnie kasa trzyma

jakby nie kasa to kazdy by mial full opcje

Opublikowano
  • Autor
człowieniu tylko mnie kasa trzyma

jakby nie kasa to kazdy by mial full opcje

no właśnie :wink4:

no dobra, pierwsza fota z aparatem ustawionym na Auto :gwizdanie:, zmieniłem ustawienia i jest tak

diodynogi2.jpg

biały lodowy :kox:, jutro wymieniam wszystkie zarówki :wink4:

Opublikowano

to sa zarowki? :wink4: nie diody same

Opublikowano
  • Autor

to jest taśma z zatopionymi trzema diodami, cieta na wymiar :wink4:, a zarowki wymieniam na didy wszystkie :cool1:

Opublikowano

Ślepy gdzie masz klime?

Opublikowano
  • Autor

w doopie :polew:, nie mam, przecież mówiłem że bida w środku :confused4:, ale może bedzie :przebiegly:

Opublikowano

w doopie :polew:, nie mam, przecież mówiłem że bida w środku :confused4:, ale może bedzie :przebiegly:

zdrowe podejście-nie ma to będzie-jedziesz ślepy :good:
Opublikowano
  • Autor

spokojnie, spokojnie, jeszcze nie w tym roku, ale w przyszłym :gwizdanie:

Opublikowano

masz już pare tematów na przyszły rok-co z poszukiwanie B6 zrezygnowałeś?

Opublikowano
  • Autor

B6 miało być dla ojca :wink4:, mi się b6 średniawo podoba, jak już to b7, ale to inna półka cenowa, także narazie rezam sobie swoje b5 i nie narzekam :decayed:, planów jest sporo na ten rok jeszcze, a co dopiero nastepny :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.