Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiere bys zmienił na jakas sensowna :naughty: a czerwono tu w srodku jak u mnie w poprzednim aucie--> Seat

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kiere bys zmienił na jakas sensowna :naughty: a czerwono tu w srodku jak u mnie w poprzednim aucie--> Seat

wszystko bedzie,potrzeba tylko trochę czasu :decayed:

Opublikowano

slepy, kurde... to Twoje auto i Tobie ma się podobać. ale wg. mnie ładnie wygląda to tylko i wyłącznie wtedy jak świeci centralnie na gałkę biegów. najlepiej jak promień nie wychodzi po za tunel z mieszkiem.

Opublikowano
  • Autor

slepy, kurde... to Twoje auto i Tobie ma się podobać. ale wg. mnie ładnie wygląda to tylko i wyłącznie wtedy jak świeci centralnie na gałkę biegów. najlepiej jak promień nie wychodzi po za tunel z mieszkiem.

michał w tej lampce nie ma szans tego zrobić bo diody muszą być szerzej, u ciebie były na środku bo nie masz pokrętła od szybru :wink4:, dla mnie jest gitara, tylko je trochę cofnę w lampkę,tak żeby świeciły jak najbliżej tunelu :good:, i mam zamiar ogarnąć jutro podświetlanie nóg :naughty:

Opublikowano

da radę zrobić. ja ustawiałem tą jedną diodę całą godzinę. żeby odpowiednio trafić. tu podwierciłem tam podszlifowałem i jakoś dało radę.

Opublikowano
  • Autor

ale Ty nie miałeś lampki z szyberdachem,i u Ciebie jedna dioda od drugiej była oddalona o niecałe 2cm, a u mnie jest ponad 5cm, między jedną a drugą, mi się podoba, a myślę że jak założę te drugie oprawki, to bedzie całkiem spoko :wink4:

Opublikowano

no jasne. Tobie ma się podobać. Ja wyrażam tylko własne zdanie :good:

Opublikowano
  • Autor

wiem, i szanuje to, bedzie dobrze nie pękaj :wink4:, w polifcie za***iste jest to że te diody są centralnie nad gałką, a tu nad gałką masz lampkę :gwizdanie:, także diody świeca trochę na gałkę i trochę na ręczny :wink4:, jutro zrezam podświetlenie nóg i może wymienie wszystkie żarówki w środku na LED, i to by było na tyle jeśli chodzi o temat oświetlenia w środku :wink4:, jak tylko dorwe jakąś lewą kasę to jedziemy dalej ze środkiem :wink4: fotele, kiera od Eski w perforze, gałeczka też, i nowe dekory :przebiegly:

Opublikowano

:good:

fotele z reg. odc. lędźwiowego są cholernie nie wygodne wg. mnie w porównaniu do zwykłych foteli.. miałeś może okazję poczuć różnicę? bo nie wiem czy tylko ja mam takie upośledzenie :kox: bo inni mówią, że jest ok :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:good:

fotele z reg. odc. lędźwiowego są cholernie nie wygodne wg. mnie w porównaniu do zwykłych foteli.. miałeś może okazję poczuć różnicę? bo nie wiem czy tylko ja mam takie upośledzenie :kox: bo inni mówią, że jest ok :mysli:

z regulacją lędzwi siedziałem ale w Volvo V40, i jakoś nie widzę róznicy, szukam jakichś kubełków, w materiale najlepiej czarnych :good:

Opublikowano

slepy, kurde... to Twoje auto i Tobie ma się podobać. ale wg. mnie ładnie wygląda to tylko i wyłącznie wtedy jak świeci centralnie na gałkę biegów. najlepiej jak promień nie wychodzi po za tunel z mieszkiem.

michał w tej lampce nie ma szans tego zrobić bo diody muszą być szerzej, u ciebie były na środku bo nie masz pokrętła od szybru :wink4:, dla mnie jest gitara, tylko je trochę cofnę w lampkę,tak żeby świeciły jak najbliżej tunelu :good:, i mam zamiar ogarnąć jutro podświetlanie nóg :naughty:

wyreguluj jej pod katem :good: ja u siebie regulowalem az wyregulowalem jak mi pasuje

Opublikowano

w passacie z reg. lędźwiów było bardzo ok. ale w audi nie mogę znaleść odpowiedniej pozycji :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

slepy, kurde... to Twoje auto i Tobie ma się podobać. ale wg. mnie ładnie wygląda to tylko i wyłącznie wtedy jak świeci centralnie na gałkę biegów. najlepiej jak promień nie wychodzi po za tunel z mieszkiem.

michał w tej lampce nie ma szans tego zrobić bo diody muszą być szerzej, u ciebie były na środku bo nie masz pokrętła od szybru :wink4:, dla mnie jest gitara, tylko je trochę cofnę w lampkę,tak żeby świeciły jak najbliżej tunelu :good:, i mam zamiar ogarnąć jutro podświetlanie nóg :naughty:

wyreguluj jej pod katem :good: ja u siebie regulowalem az wyregulowalem jak mi pasuje

bedę jutro z tym działał, Mrogal pokaż jak masz to u Siebie rozwiązane :naughty:

w passacie z reg. lędźwiów było bardzo ok. ale w audi nie mogę znaleść odpowiedniej pozycji :thumbdown:

ja nie mam z tym problemów :wink4:

Opublikowano

slepy, kurde... to Twoje auto i Tobie ma się podobać. ale wg. mnie ładnie wygląda to tylko i wyłącznie wtedy jak świeci centralnie na gałkę biegów. najlepiej jak promień nie wychodzi po za tunel z mieszkiem.

polac mu :good: ja tak mam i tak ma byc tak jest w polifcie i b6 :good: PS w b6 sa oro podsiwtlane klamki :kox:

Opublikowano
  • Autor

slepy, kurde... to Twoje auto i Tobie ma się podobać. ale wg. mnie ładnie wygląda to tylko i wyłącznie wtedy jak świeci centralnie na gałkę biegów. najlepiej jak promień nie wychodzi po za tunel z mieszkiem.

polac mu :good: ja tak mam i tak ma byc tak jest w polifcie i b6 :good: PS w b6 sa oro podsiwtlane klamki :kox:

ja nie muszę mieć tak jak jest ori :evil:, no i klamek narazie też nie bedzie :wink4:, może kiedyś obczaje na żywo, i założe ale narazie zostaje tak jak jest :wink4:

Opublikowano

slepy, kurde... to Twoje auto i Tobie ma się podobać. ale wg. mnie ładnie wygląda to tylko i wyłącznie wtedy jak świeci centralnie na gałkę biegów. najlepiej jak promień nie wychodzi po za tunel z mieszkiem.

polac mu :good: ja tak mam i tak ma byc tak jest w polifcie i b6 :good: PS w b6 sa oro podsiwtlane klamki :kox:

ja nie muszę mieć tak jak jest ori :evil:, no i klamek narazie też nie bedzie :wink4:, może kiedyś obczaje na żywo, i założe ale narazie zostaje tak jak jest :wink4:

cynke ci z b6 fotosza :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wrzuć, ale dzisiaj obkleiłem klamki na czarno, także raczej mi sie nie bedzie chciało rozbierać tego ponownie :confused4:, no chyba że przy zmianie dekorów, ale to dopiero jak bede miał kasę na kierę od eSki, bo poleci już wszystko hurtem :gwizdanie:

Opublikowano

ok ok :good:

Opublikowano
  • Autor

człowieniu tylko mnie kasa trzyma :decayed:, ale spokojnie wszystko bedzie w swoim czasie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no nie bardzo, Dawid powiedz mi ta góra z biegami przy gałce od sline jest ściągana?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.