Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wszystko bedzie :decayed:

sorry ale musiałem się trochę dowartościować bo przed chwilą połowę wahaczy wymieniłem, więc parę złociszy poszło :decayed:

A klymę kiedy rezasz? :naughty:

Klyma, jak wpadnie to razem z AWX/AVF :gwizdanie:

No ja na wiosne też cztery wymieniałem, ale póki co spokój, zobaczymy na ile starczą, przy 18" i gwincie :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:04_________________________________________________Nowe gadżety :kox:

Skórka LAMBO + żółty szew :kox:

dsc02838dz.jpg

dsc02836m.jpg

dsc02833d.jpg

dsc02829w.jpg

dsc02828d.jpg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

:kox:

Mam nadzieje że jutro dojdzie paczka, bo do poniedziałku nie wytrzymam :kox:, teraz tylko kiera, i fotele :decayed:

Opublikowano

ale bedzie :kox: jeszcze scyzoryk lambo :kox: i heble w pomarańcz :kox:

Opublikowano

ile cie wyszlo obszycie recznego ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale bedzie :kox: jeszcze scyzoryk lambo :kox: i heble w pomarańcz :kox:

heble bedą zółte :kox:, scyzoryk muszę sobie w końcu dorobić, ale raczej bez Lambo, jakoś mi to nie pasuje do 90KM :polew:

ile cie wyszlo obszycie recznego ? :decayed:

50zł :wink4:, bo dużo materiału wlazło :kox:

Opublikowano

slepy, moje ulubione tdi :naughty:

Opublikowano

ee synek :polew: ale 90 kuniuf to ty w niej nie zostawisz nie? :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

zrobi swapa na jakieś PD... :gwizdanie:

Opublikowano

zrobi swapa na 3.0 - tego jeszcze nie było...

slepy, moje ulubione tdi :naughty:

moje także. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

slepy, moje ulubione tdi :naughty:

:hi:

ee synek :polew: ale 90 kuniuf to ty w niej nie zostawisz nie? :kox: :gwizdanie:

raczej nie :przebiegly:

zrobi swapa na jakieś PD... :gwizdanie:

:cicho:

zrobi swapa na 3.0 - tego jeszcze nie było...

swap na 3.0 Tdi moze bedzie niedługo na forum, ale nie w B5 :kox:

slepy, moje ulubione tdi :naughty:

moje także. :wink4:

:hi:

Opublikowano

slepy, moje ulubione tdi :naughty:

moje także. :wink4:

jezu jakie lizusy :polew: slepy ty na nich uwazaj :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jezu jakie lizusy :polew: slepy ty na nich uwazaj :polew: :polew: :polew:

:punish:

Opublikowano
  • Autor

spoko, spoko mam się na bacznośći :wink4:, zaniedługo ogarniam temat Bixa :gwizdanie:

Opublikowano

spoko, spoko mam się na bacznośći :wink4:, zaniedługo ogarniam temat Bixa :gwizdanie:

lampy w czarnego mateusza tez bedziesz psikac? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

spoko, spoko mam się na bacznośći :wink4:, zaniedługo ogarniam temat Bixa :gwizdanie:

lampy w czarnego mateusza tez bedziesz psikac? :gwizdanie:

:no:, raczej nie, podmiana soczewki, i żarnik BiX :wink4:

Opublikowano

spoko, spoko mam się na bacznośći :wink4:, zaniedługo ogarniam temat Bixa :gwizdanie:

lampy w czarnego mateusza tez bedziesz psikac? :gwizdanie:

:no:, raczej nie, podmiana soczewki, i żarnik BiX :wink4:

:good: w czerni bylo by za ciemno :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jest na to inny plan, znaczy miał być :gwizdanie:

Opublikowano

co ty wojciu gadasz...

slepy - czarny bix z postojówką w migaczu oraz odbłyśnikiem amerykańskim byłby kox - do tego tylne lampki znowu folią :decayed:

Opublikowano

co ty wojciu gadasz...

slepy - czarny bix z postojówką w migaczu oraz odbłyśnikiem amerykańskim byłby kox - do tego tylne lampki znowu folią :decayed:

:bicz3: chyba Cie poglo :decayed:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:42_________________________________________________slepy a ty działaj i rób cos nowego :wink4: czego nie robi polowa forum :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.