Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wciskasz i włączają Ci się wszystkie lampki dookoła.

Dobry koksik, przyszły graty od Raggamana, jest cudnie :decayed:, jutro foty bo już ciemno :decayed:

Kupię grzany wkład z lusterkiem storna kierowcy do przedlifta, ma ktoś?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1280133762

a TEN 3 OD PRAWEJ TO CO TO ??

Opublikowano

chyba coś z zagłówkami - a8 nie miało czasem składanych tylnych zagłówków? :mysli:

Opublikowano

chyba coś z zagłówkami - a8 nie miało czasem składanych tylnych zagłówków? :mysli:

też mi się tak wydaje, coś jak w mietku W124[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:46_________________________________________________4D0959768 włącznik przestawianego zagłówka - tak mówi ETKA :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chyba coś z zagłówkami - a8 nie miało czasem składanych tylnych zagłówków? :mysli:

też mi się tak wydaje, coś jak w mietku W124[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:46_________________________________________________4D0959768 włącznik przestawianego zagłówka - tak mówi ETKA :wink4:

ubiegłeś mnie :wink4:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:25_________________________________________________Ręczny wstępnie przymierzony i jest bajka :kox:, Jutro zakładam resztę gratów, i cyknę jakieś fotki :good:

Opublikowano

Jasiu podłączyłeś przycisk ? :)

Opublikowano
  • Autor

Jasiu podłączyłeś przycisk ? :)

:no:, nie miałem czasu, późno z roboty wróciłem, może jutro :gwizdanie:, a Ty?

Opublikowano

Zapomniałem. Jutro :)

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem. Jutro :)

Ciekawe kto pierwszy ogarnię, bo widzę że czasowo jesteśmy tak samo odrobieni :wink4::thumbdown:

Opublikowano

Mi też przycisk w sumie nie potrzebny, chodzi głównie o kolejną świecącą zabawkę w środku :) Jutro na spokojnie, nie paląc się ogarnę to.

Opublikowano
  • Autor

Mi też przycisk w sumie nie potrzebny, chodzi głównie o kolejną świecącą zabawkę w środku :) Jutro na spokojnie, nie paląc się ogarnę to.

no ja też kupiłem dla podświetlenia w sumie :gwizdanie:, ale jak jest możliwość jego podłączenia to czemu nie :naughty:

Opublikowano

no o tą osłonę na drugą stronę to napisałem z 50 maili, do różnych gości :kox: ale bez odzewu :thumbdown:, dlatego bede kombinował żeby coś samemu sklecić może, jak się uda :wink4:, choc cały czas przeglądam allegro :gwizdanie:, a nóż się trafi :decayed:

a na forum wisi ze dwa dni i chyba jeszcze chetnego nie ma!?... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165615.0

Opublikowano
  • Autor

no o tą osłonę na drugą stronę to napisałem z 50 maili, do różnych gości :kox: ale bez odzewu :thumbdown:, dlatego bede kombinował żeby coś samemu sklecić może, jak się uda :wink4:, choc cały czas przeglądam allegro :gwizdanie:, a nóż się trafi :decayed:

a na forum wisi ze dwa dni i chyba jeszcze chetnego nie ma!?... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165615.0

Nie za tą kasę :thumbdown:, Synek :kox:

Opublikowano
:decayed::naughty: chyba nowke ori mozna wyrwac 120zl, o ile to nie ta mniejsza, zobaczymy co mi przysla :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Nówka coś ponad 200zł :wink4:, Topor wyrwał tą osłonę za 30zł, ja nie dam za nią więcej niż 50zł :wink4:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 08:34_________________________________________________Kupiony płyn do wspomagania FEBI 6162 :wink4:, chyba mam gdzieś nieszczelnosć bo miałem go już na dnie, i zaczeło trzeszczeć :thumbdown:, Teraz jest :good:, Idę zaraz zakładać graty od Raggamana, i jak się uda podziałać coś z przyciskiem od centralnego :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 11:14_________________________________________________Graty już w aucie :kox:

37700765.jpg

80740192.jpg

68415246.jpg

Opublikowano

nieźle :good:

Opublikowano

git! a co z przyciskiem?

Opublikowano

ladnie galeczka wyszla :good:

ps: ja ta oslone na pompe ABS bede za niedlugo sciagal nowke ori za jakies 120 zl :decayed:

Opublikowano

ps: ja ta oslone na pompe ABS bede za niedlugo sciagal nowke ori za jakies 120 zl :decayed

jak z vaga aso to sie troche wstrzymaj bo ja juz zamowilem ta tansza niby to to samo ale do konca nie jestem pewny czy to czasem ta mniejsze nie bedzie jak cos dam znac

Opublikowano
  • Autor

git! a co z przyciskiem?

nie było czasu :confused4:

ladnie galeczka wyszla :good:

ps: ja ta oslone na pompe ABS bede za niedlugo sciagal nowke ori za jakies 120 zl :decayed:

no bo w paskach była jeszcze taka mniejsza osłona na zbiornik wspomagania :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.