Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

drogi są› jakie są, ale przynajmniej możemy szybciej jeździć :naughty:

po dziurach? :blink:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 00:16_________________________________________________Idę w kimę, mam nadzieje że chopek od alcantary się jutro odezwie, i jeszcze w tym tygodniu materiał do mnie przyjdzie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

drogi są› jakie są, ale przynajmniej możemy szybciej jeździć :naughty:

po dziurach? :blink:

chodzi mi o ograniczenia, podnieśli o 10km/h :decayed:

Opublikowano
  • Autor

drogi są› jakie są, ale przynajmniej możemy szybciej jeździć :naughty:

po dziurach? :blink:

chodzi mi o ograniczenia, podnieśli o 10km/h :decayed:

tak? jak miło :decayed:

Opublikowano

hahaha lol slepy ja czemu ja caly czas myslem ze ty masz 1,6 benzinen ? :shocked: jaki zonk

sam nie wiem, jakbym miał 1,6 benzynę, to bym nawet połowy tych modów nie zrobił, i byłaby zmiana fury :decayed:, póki co robię to co zaplanowane :wink4:

Masz coś do 1,6 benzyny? :angry:

:polew:

Własnie masz coś do 1,6? :angry::disgust:

:kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 08:24_________________________________________________slepy ty cos ostatnio mowiles ze podlokietnika szukasz? moze jak juz zmieniac to zmieniaj razem z tunelem wsadz tam tunel z polifta :good: jedna zapalniczka wiecej i "czerwone nocne kółko" wiecej :)

Opublikowano
  • Autor

hahaha lol slepy ja czemu ja caly czas myslem ze ty masz 1,6 benzinen ? :shocked: jaki zonk

sam nie wiem, jakbym miał 1,6 benzynę, to bym nawet połowy tych modów nie zrobił, i byłaby zmiana fury :decayed:, póki co robię to co zaplanowane :wink4:

Masz coś do 1,6 benzyny? :angry:

:polew:

Własnie masz coś do 1,6? :angry::disgust:

:kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 08:24_________________________________________________slepy ty cos ostatnio mowiles ze podlokietnika szukasz? moze jak juz zmieniac to zmieniaj razem z tunelem wsadz tam tunel z polifta :good: jedna zapalniczka wiecej i "czerwone nocne kółko" wiecej :)

takiego właśnie szukam zią :wink4:

Opublikowano

noo ja do siebie zapodalem i jest boooosko :kox:

Opublikowano
  • Autor

noo ja do siebie zapodalem i jest boooosko :kox:

no wiem, im więcej świecących elementów tym lepiej :decayed:

Opublikowano

noo ja do siebie zapodalem i jest boooosko :kox:

no wiem, im więcej świecących elementów tym lepiej :decayed:

już po świętach, choinki się rozbiera a nie ubiera.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

noo ja do siebie zapodalem i jest boooosko :kox:

no wiem, im więcej świecących elementów tym lepiej :decayed:

już po świętach, choinki się rozbiera a nie ubiera.. :gwizdanie:

jak elementy są ori, to świetnie to wygląda, co innego jak ktoś dokłada jakieś inne lampki :sick3:

Opublikowano

dokładnie :good:

Opublikowano

dokladnie jak mowi slepy :wink4: nie mowimy tu o zadnym magicznym druciarstwie :sick3:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie jak mowi slepy :wink4: nie mowimy tu o zadnym magicznym druciarstwie :sick3:

dokładnie, a właśnie bedzie na handel moja lampka z paska z diodami, oklejona czarną folią, reflektuje ktoś? :naughty:

Ja licytuję ori czarną z a3 :decayed:

Opublikowano

nigdy bym nawet nie podejrzewał, że ślepy zrobi jakiś nie ori festyn w aucie :good:

pokaż tą z a3

Opublikowano

nigdy bym nawet nie podejrzewał, że ślepy zrobi jakiś nie ori festyn w aucie :good:

pokaż tą z a3

miałes mi cos michu przyslac na PW :gwizdanie: <--- sory slepy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nigdy bym nawet nie podejrzewał, że ślepy zrobi jakiś nie ori festyn w aucie :good:

pokaż tą z a3

:hi:, bedzie dobrze :decayed:

taka lampeczka :wink4:

1372161896

Opublikowano

slepy a nie wiesz jak bedzie z podlaczeniem lampki? bo w naszych OOOO wszystko sterowane jest masa a np w polifcie "+" :mysli:

Opublikowano
  • Autor

slepy a nie wiesz jak bedzie z podlaczeniem lampki? bo w naszych OOOO wszystko sterowane jest masa a np w polifcie "+" :mysli:

nie wiem, ja licytuje z a3, to bedzie jeszcze inaczej :D, ale może coś rozkminie :wink4:

Opublikowano

no slepy, trochę krowa się wydaje :decayed:

nie wiem jak tam z mocowaniami itp ale to zobaczymy :good:

wojciu - poszło :good:

Opublikowano
  • Autor

no slepy, trochę krowa się wydaje :decayed:

nie wiem jak tam z mocowaniami itp ale to zobaczymy :good:

wojciu - poszło :good:

wielkością jest taka sama, jak poliftowa :wink4:, mocowania się coś dorobi, cena nie jest tragiczna, jak nie spasi to pójdzie na handel :decayed:

Opublikowano

Slepy ta lampeczka była też w wydaniu z diodkami czerwonymi ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.