Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mrogal mogłeś odrazu skrętne Bixy wyrezac :naughty:

mało miejsca

właśnie w chooj to miejsca zajmuje :confused4:, a 14,5cm nie wlezie? te 13,5 to chyba na styk są nie :mysli:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z zarnikami kupujesz?

Opublikowano
  • Autor

z zarnikami kupujesz?

nie żarniki wlecą nówki :wink4:

Opublikowano

no to gites rezaj rezaj ja bede nstepny :good: malujesz na czarno bo ja bym chrom zostawil :decayed:

Opublikowano

no to gites rezaj rezaj ja bede nstepny :good: malujesz na czarno bo ja bym chrom zostawil :decayed:

Myśle, że na waszym kolorze czarne nie będzie dobrze wyglądać :wink4:

Opublikowano

no to gites rezaj rezaj ja bede nstepny :good: malujesz na czarno bo ja bym chrom zostawil :decayed:

Myśle, że na waszym kolorze czarne nie będzie dobrze wyglądać :wink4:

tez mi sie tak wlasnie wydaje :wink4:
Opublikowano

no to gites rezaj rezaj ja bede nstepny :good: malujesz na czarno bo ja bym chrom zostawil :decayed:

Myśle, że na waszym kolorze czarne nie będzie dobrze wyglądać :wink4:

tez mi sie tak wlasnie wydaje :wink4:

Zawsze możesz zrobić VT :wink4:

Opublikowano

no to gites rezaj rezaj ja bede nstepny :good: malujesz na czarno bo ja bym chrom zostawil :decayed:

Myśle, że na waszym kolorze czarne nie będzie dobrze wyglądać :wink4:

tez mi sie tak wlasnie wydaje :wink4:

Zawsze możesz zrobić VT :wink4:

zrobie jak bede w domu :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 11:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179824.0

sprężarka klimy...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179827.0

przewody....

Opublikowano

Rezaj rezaj klyme, bo odwilż się zaczęła, wakacje tuż tuż :decayed:

Opublikowano

slepy słuchaj Seby :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to gites rezaj rezaj ja bede nstepny :good: malujesz na czarno bo ja bym chrom zostawil :decayed:

zostają w chromie :wink4:

Opublikowano

ico zostawiasz fure ja chyba tez :kox:

Opublikowano
  • Autor

Rezaj rezaj klyme, bo odwilż się zaczęła, wakacje tuż tuż :decayed:

na wszystko przyjdzie czas, narazie nie mam na to ciśnienia :wink4:

i prawidlowo :good:

też tak myślę, jakoś mi się nie widzą czarne do mojego koloru, a pozatym dużo już na forum tych czarnych lamp :wink4:, może skuszę się na taką folie jak Ty masz, ale to się zobaczy później :wink4:

slepy słuchaj Seby :decayed:

widziałem ogłoszenie, ale narazie nie mam kasy na zderzaki, pozatym muszą się trafić w bardzo dobrej kasie żebym zmieniał :decayed:

ico zostawiasz fure ja chyba tez :kox:

póki co nie ma chętnego, i póki co zostaje :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 17:50_________________________________________________Troszkę porezałem :decayed:

bixa4.jpgbixa42.jpg

jak lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

Fanem przyciemniania lamp nie jestem (oprócz srebrnych aut) więc bardziej podoba mi się wersja nr 2.

Opublikowano
  • Autor

Fanem przyciemniania lamp nie jestem (oprócz srebrnych aut) więc bardziej podoba mi się wersja nr 2.

też właśnie jestem za tą opcją ale ta ciemna z obrysówką troszkę mi namieszała :przebiegly:

Opublikowano

slepy ty masz zaslepki spryskow czy ori :mysli:

Opublikowano
  • Autor

slepy ty masz zaslepki spryskow czy ori :mysli:

mam założone spryski od Octavi 2 :wink4:

Opublikowano

yhy :decayed:

Opublikowano

Fanem przyciemniania lamp nie jestem (oprócz srebrnych aut) więc bardziej podoba mi się wersja nr 2.

też właśnie jestem za tą opcją ale ta ciemna z obrysówką troszkę mi namieszała :przebiegly:

mi tez :wallbash: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.