Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jeszcze bylo bez odezwu? :confused4: co za kolo :tongue4: slepy rezamy boczne postojówki w tylnych lampach jak w avantach? coś al'a US?? :naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze bylo bez odezwu? :confused4: co za kolo :tongue4: slepy rezamy boczne postojówki w tylnych lampach jak w avantach? coś al'a US?? :naughty:

ne to mi się nie podoba, wystarczy że bedą całe czerwone :decayed:

Opublikowano

ale bez wstecznego? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale bez wstecznego? :decayed:

raczej tak :wink4:, chyba że zostanie biały pasek, ale wtedy bedzie wyglądał jak seria w sumie :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:39_________________________________________________panowie mam tą rozpiskę ale w formacie wordowsim :embarrassed:, jak to wrzucić na neta :bag:

Opublikowano

ale bez wstecznego? :decayed:

raczej tak :wink4:, chyba że zostanie biały pasek, ale wtedy bedzie wyglądał jak seria w sumie :gwizdanie:

ja wsteczny zostawiam biały bo na czerwono to wsteczny bedzie włabo swiecic :) a poza tym moze w miejscu wstecznego zrobie i wsteczny i kierunek :decayed: a wyzej bedzie meega wielki stop z 2 zarówek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to w sumie jak seria bedzie :gwizdanie:, zobaczę jak to wyjdzie w praniu, ale tak jak pisałem, bez klapy US, nie bedę nic kombinował z lampami :decayed:

Opublikowano

no to w sumie jak seria bedzie :gwizdanie:, zobaczę jak to wyjdzie w praniu, ale tak jak pisałem, bez klapy US, nie bedę nic kombinował z lampami :decayed:

ja nie mam US klapy wiec albo czerwien + bialy wsteczny albo czarna lampa-biały wsteczny :tongue4:

Opublikowano

panowie mam tą rozpiskę ale w formacie wordowsim :embarrassed:, jak to wrzucić na neta :bag:

http://www.rapidshare.com/ :decayed:

Opublikowano

dzieki :good:

Opublikowano

napewno mozesz :tongue4: w zapisie zmien na worda 97-2003 :decayed:

Opublikowano
:hi::notworthy: danke :wink4: Duży rośnij :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi::notworthy: danke :wink4: Duży rośnij :decayed:

wole, zeby moj zecior się w full opcję zamienił :D

Opublikowano

z czasem pewnie urosnie do full opcji :cool1::wink4:

Opublikowano

wole, zeby moj zecior się w full opcję zamienił :D

tego Ci nie życzę :decayed: sprzedaj dziada i kup lepszego :naughty:

Opublikowano

:hi::notworthy: danke :wink4: Duży rośnij :decayed:

wole, zeby moj zecior się w full opcję zamienił :D

jeszcze troche i z "brzydkiego kaczątka" wyrośnie piękny łabędź :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wole, zeby moj zecior się w full opcję zamienił :D

tego Ci nie życzę :decayed: sprzedaj dziada i kup lepszego :naughty:

wiesz że to nie takie proste :wink4:, a jak już bede kupował to jakiegoś full wypasa, i znacznie młodszego :good:

z czasem pewnie urosnie do full opcji :cool1::wink4:

Dzięki Remik :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.