Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no efekt PRO, jaki to jest rozmiar kółek?

dziewięt-naście :decayed:
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyglądają na mniejsze :mysli:

Opublikowano

Nie będą się wycierać :good:

moje sie nie wycieraja :shocked:

Moje też nie ale ślepego tak :wink4:

ja zrobiłem ten błąd że godzinę po malowaniu miałem wszystko złożone i ruszałem pasami, lakier ni był wystarczająco wyschnięty i sie zrobiło dziadostwo a nie chciało mi sie tego rozbierać ponownie :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:48_________________________________________________zmotywowałem sie i wziąłem sie za wyczyszczenie felg zimowych, stan przed :rolleyes:

90781131.jpg

użyte środki

Pierwszy ogień TENZI ALUX, tani środek a radzi sobie bardzo dobrze

APC Meguiars

Glinka

IPA

Wosk Collinite 476s

Pierwsze mycie Tenzi :gwizdanie:

48031763.jpg

Drugie Mycie

62874315.jpg

Małe porównanie

47968701.jpg

Najgorsze były wnęki :gwizdanie:

78003677.jpg

Pierwszą felgę zrobiłem ręcznie, potem przypomniałem sobie o filu na trzpieniu

60444026.jpg

I efekt po

39141828.jpg

Dekle po APC

88126366.jpg

Niby czyste, ale Glinka pokazała jaka jest prawda :decayed:

35961033.jpg

I na koniec zabezpieczenie woskiem :wink4:

87207965.jpg

TAk jest teraz :decayed:

38522547.jpg

:zemdlal:

gratki za wytrwałość, fela :slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie będą się wycierać :good:

moje sie nie wycieraja :shocked:

Moje też nie ale ślepego tak :wink4:

ja zrobiłem ten błąd że godzinę po malowaniu miałem wszystko złożone i ruszałem pasami, lakier ni był wystarczająco wyschnięty i sie zrobiło dziadostwo a nie chciało mi sie tego rozbierać ponownie :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:48_________________________________________________zmotywowałem sie i wziąłem sie za wyczyszczenie felg zimowych, stan przed :rolleyes:

90781131.jpg

użyte środki

Pierwszy ogień TENZI ALUX, tani środek a radzi sobie bardzo dobrze

APC Meguiars

Glinka

IPA

Wosk Collinite 476s

Pierwsze mycie Tenzi :gwizdanie:

48031763.jpg

Drugie Mycie

62874315.jpg

Małe porównanie

47968701.jpg

Najgorsze były wnęki :gwizdanie:

78003677.jpg

Pierwszą felgę zrobiłem ręcznie, potem przypomniałem sobie o filu na trzpieniu

60444026.jpg

I efekt po

39141828.jpg

Dekle po APC

88126366.jpg

Niby czyste, ale Glinka pokazała jaka jest prawda :decayed:

35961033.jpg

I na koniec zabezpieczenie woskiem :wink4:

87207965.jpg

TAk jest teraz :decayed:

38522547.jpg

dobra robota :good: też używam collinite 476 tyle że do nadwozia,felg jeszcze nie woskowałem muszę spróbować :naughty:

na lakierze też jest :decayed:, a felgi warto zabezpieczyc :wink4:

no efekt PRO, jaki to jest rozmiar kółek?

7J16, dzisiaj wpadły oponki zimowe na nie, ale w tym tygodniu chyba nie ogarnę jeszcze pakietu zima :embarrassed:

no efekt PRO, jaki to jest rozmiar kółek?

dziewięt-naście :decayed:

wyglądają na mniejsze :mysli:

dobrze by było :cool1:, ale byłby sztos, lato na 18, a zima w 19 :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:27_________________________________________________Przyszedł kolejny element układanki :rolleyes:

symphony.jpg

Opublikowano

jaki duży kaseciak :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

jaki duży kaseciak :decayed::wink4:

I like, Old School, Bro :yeah:

Opublikowano

to kiedy mistrzu zrobisz mi ten czarny dach od środka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to kiedy mistrzu zrobisz mi ten czarny dach od środka :naughty:

kiedy Ci pasuje :wink4:, jak coś to podbijaj na pw :wink4:

Opublikowano

kiedy skladasz te swoje wszystkie graty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kiedy skladasz te swoje wszystkie graty :naughty:

pewnie na wiosnę panie :wink4:, zbiera sie tego troszki, widziałem że sie do CLH zabierasz :naughty:, tez mam zamiar to ogarnąć :embarrassed:

Opublikowano

a co to jest CLH :embarrassed:

Opublikowano

coming living home? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

coming living home? :mysli:

:wink4:

Opublikowano
:no: ja robie tylko coming home i to dostosowana pod moje auto... w sumie to podmie :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:no: ja robie tylko coming home i to dostosowana pod moje auto... w sumie to podmie :tongue4:

ojciec miał to w poprzednim aucie i jest kozak :naughty:,

Opublikowano

bedzie git! dam info co i jak jak ogarne to u siebie..

Opublikowano
  • Autor

bedzie git! dam info co i jak jak ogarne to u siebie..

ok, ja jak znajdę chwilkę czasu to ogarnę to, homelink, już ogarnięty i działa jak się nalezy, cały czas chodzi mi po głowie klima, ale sam nie wiem :embarrassed:

Opublikowano

no nie pitol skad zes wyrwal sloneczniki pod homelink :shocked: kurna ostatnio tez szukalem juz nawet z passata i golga IV ale bida..

Opublikowano

no nie pitol skad zes wyrwal sloneczniki pod homelink :shocked: kurna ostatnio tez szukalem juz nawet z passata i golga IV ale bida..

niewidomy ma homelinka w tunelu, w panelu sterowania navi :przebiegly::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.