Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci tak nie miałem climy a teraz mam i nie ma porównania, w lecie udręka bez niej, szczególnie jak jeździsz po mieście a raczej stoisz w korkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no nie pitol skad zes wyrwal sloneczniki pod homelink :shocked: kurna ostatnio tez szukalem juz nawet z passata i golga IV ale bida..

niewidomy ma homelinka w tunelu, w panelu sterowania navi :przebiegly::wink4:

kurna ja z chęcią bym przytulil slonecznik z homelink-iem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak nie miałem climy a teraz mam i nie ma porównania, w lecie udręka bez niej, szczególnie jak jeździsz po mieście a raczej stoisz w korkach :wink4:

pomożesz w razie W :naughty:

no nie pitol skad zes wyrwal sloneczniki pod homelink :shocked: kurna ostatnio tez szukalem juz nawet z passata i golga IV ale bida..

niewidomy ma homelinka w tunelu, w panelu sterowania navi :przebiegly::wink4:

kurna ja z chęcią bym przytulil slonecznik z homelink-iem

też bym takiego przygarnął najlepiej czarnego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol tak dawno mnie tu nie bylo ze widze ASO jak nic w tym temacie slepy zloz cv powinni ci przyjac ;p bedziesz glownym monterem od climatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol tak dawno mnie tu nie bylo ze widze ASO jak nic w tym temacie slepy zloz cv powinni ci przyjac ;p bedziesz glownym monterem od climatronika

tak dobrze nie ma :wink4:, a pozatym nowy rok niedługo i niewiem czy nie nowe plany :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest ten homelink? :embarrassed:

sam myślę nad coming/living home ale to dopiero jak mi dojdzie pilot do centralki :)

Homelink, to sterowanie bramą wjazdową/garażową :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:34_________________________________________________przymusiłem sie na koniec 2011r. i jest tak :gwizdanie:

zimatq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 19:52_________________________________________________

cały battalion widzę w serii lata :disgust:

stalówki pierwsza klasa :good:

ja ma 15" stalowki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeś pokazał felgi z dobrego profilu :polew: gdzie klapa men ? :tongue4:

na szybko fotki cykałem, postaram sie o coś lepszego niebawem, tylko czekam na śnieg, zeby coś do kalendarza ustrzelić :gwizdanie:

klapa leży z resztą taili i czeka na montaż :decayed:, poluje cały czas na lampki US, ale posucha jak nie wiem :wallbash:

cały battalion widzę w serii lata :disgust:

stalówki pierwsza klasa :good:

jaka seria 1BE i na przodzie springi H&R -40 :evil:, ale i tak koza w chooooj :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyknij jakieś foto jak to stoi w porównaniu do mojego -30 :gwizdanie: Od razu zobaczymy jak wygląda u Ciebie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyknij jakieś foto jak to stoi w porównaniu do mojego -30 :gwizdanie: Od razu zobaczymy jak wygląda u Ciebie :tongue4:

ogarnę w tygodniu jakieś foto, konkretniejesze :wink4:, ale wydaje mnie sie że u mnie jest wyżej :mysli:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________nowy gadżet :decayed:

blachaj.jpg

[/url]

wie ktoś gdzie idzie dorobić wypukła naklejke? :mysli:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 17:32_________________________________________________

Masz US klapę ?

:yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadżet jest :decayed: a klapa już w kolorze?? czy czeka na wiosnę??

klapa póki co w podkładzie, bliżej wiosny psiknę ja w kolor :wink4:, jak tam sufit czarny już? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...