Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

paweł coś tam na modził przy przednich lampach ?? wyciąłeś odblaski z trójkąta ostrzegawczego :bag:

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

musi byc naprawde nisko zeby to ladnie wygladalo :) ja tez kupilem te fele jak zobaczylem jak u krychy to wygladalo ale teraz poszedlem w 18 cali nie dalo sie jezdzic tak zeby to ladnie wygladalo :P

ale żęby co wyglądało?:eusathink:

---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

mój ulubiony zecior dalej modzony :jerk:

:wstydliwy:

---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

paweł coś tam na modził przy przednich lampach ?? wyciąłeś odblaski z trójkąta ostrzegawczego :bag:

:decayed::decayed:

a to jest pierwsza przymiarka, z tekturki z ING:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli paczka doszła:naughty:

pięknie zapakowana, jakbym nie był takim spokojnym człowiekiem, to by mnie chyba krew zalała zanim to odpakowałem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli paczka doszła:naughty:

pięknie zapakowana, jakbym nie był takim spokojnym człowiekiem, to by mnie chyba krew zalała zanim to odpakowałem:grin:

Ważne że cało dotarła bo towar dość łatwy do zniszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli paczka doszła:naughty:

pięknie zapakowana, jakbym nie był takim spokojnym człowiekiem, to by mnie chyba krew zalała zanim to odpakowałem:grin:

Ważne że cało dotarła bo towar dość łatwy do zniszczenia :)

o tym piszę, zeby wszyscy chcieli tak pakować to by było dobrze:wink:, dzięki wielkie jeszcze raz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarł do mnie w końcu wielkanocy zając, trochę mu zeszło ale ważne że jest:decayed:

attachment.php?attachmentid=181&stc=1attachment.php?attachmentid=182&stc=1

post-6323-1406905699,6698_thumb.jpg

post-6323-1406905699,7363_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill nie pasuje:facepalm::grin: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill nie pasuje:facepalm::grin: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:

bedzie prawdopodbnie s4, jak sie trafi w dobrej kasie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill nie pasuje:facepalm::grin: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:

bedzie prawdopodbnie s4, jak sie trafi w dobrej kasie:wink:

Też szukam do siebie i ciężko w dobrej cenie:kwasny: ale trzymam kciuki jak byś widział 2szt. to daj znać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill nie pasuje:facepalm::grin: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:

bedzie prawdopodbnie s4, jak sie trafi w dobrej kasie:wink:

Też szukam do siebie i ciężko w dobrej cenie:kwasny: ale trzymam kciuki jak byś widział 2szt. to daj znać:naughty:

jakby sie trafiła igła to by poszedł mój na podmiankę, w razie W, mam ori kratki z RSa, na przeróbkę tych w zderzaku:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj, kiedyś w batalionie była fota srebrnego sedana z kratkami na wzór rs4 w halo i jak dla mnie było mega:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze zayebisty komplecik wyrwales :kox: no to teraz czekam gdzie zalozysz tablice :decayed: :decayed: daj cene na pw

no powiem Ci że jest wszystko, był lekko pękniety ale gość mi go spawnął w cenie, troszkę go ogarnę lakier i bedzie mniód:grin:, zastanawiam sie czy nie pospawac dokładki z resztą zderzaka:whistling:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

decyzja podjęta bedzie szczepan:kox:

4482347565_a9a67e2eb3_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piknie Pawle...coraz ładniej to wszystko wygląda!! MALYYYNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piknie Pawle...coraz ładniej to wszystko wygląda!! MALYYYNA

dzięki wielkie, odezwij sie do mnie jutro na koma, dogadamy naszą sprawę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze zayebisty komplecik wyrwales :kox: no to teraz czekam gdzie zalozysz tablice :decayed: :decayed: daj cene na pw

no powiem Ci że jest wszystko, był lekko pękniety ale gość mi go spawnął w cenie, troszkę go ogarnę lakier i bedzie mniód:grin:, zastanawiam sie czy nie pospawac dokładki z resztą zderzaka:whistling:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

decyzja podjęta bedzie szczepan:kox:

http://farm5.static.flickr.com/4058/4482347565_a9a67e2eb3_b.jpg

ale clean :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nieźle, a rejstracja gdzie wyląduje:eusathink: mozesz dospawać do belki płaskowniki i za kratka zrobić mocowania na sruby i d otego dokręcic kolejne elementy na których by rejstracja wisiała, na zloty odkrecasz te śruby i ładnie schodzi rejestracja z mcowaniem a zderzak nietkniety:banan: sam kminiłem u siebie taki patent, tyle że FMIC będzie przeszkadzał, a prawdopodbnie i u mnie bedzie clean, w zaleznosci za ile wyciagne połamany zderzak ze szrotu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...