Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kleju na klapie to może by wymienić klape na US? mycie jest zbyt pracochłonne lepsza klapa US:decayed:

P.S Celica fajna, lubie ten model:decayed:

patrz trzy posty wyżej:wink:, a Celica siostry:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem otwartą strone pare min i nie było jeszcze poasta jak to pisałem:decayed: ale i tak wyszło na jedno i bardzo dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem otwartą strone pare min i nie było jeszcze poasta jak to pisałem:decayed: ale i tak wyszło na jedno i bardzo dobrze:wink:

klapa leży od tamtego sezonu, wpadnie na auto razem ze zderzakiem US:wink:, no i niebawem dołączą lampki do kompletu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy zmobilizowałeś mnie żeby wziąć zakasać rękawy i posadzić auto jak trzeba:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że tak:kox:

tył ustawiony na bogato, gdyby tylko dało się tak jeździć...

ja tak poprzedni sezon przejeździłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z klapą będzie kox a tyłu nie podnoś :decayed:

chciałbym aby tak zostało, ale nawet na prostym tnie plastik, bo wrzuciłem na tył dystans 5mm:decayed:, póki co zostawie go na 61cm, zobaczę co sie uda zrobić z przodem:wink:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Slepy zmobilizowałeś mnie żeby wziąć zakasać rękawy i posadzić auto jak trzeba:kox:

:naughty:, coś sie musi dziać:grin:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

no chyba że tak:kox:

tył ustawiony na bogato, gdyby tylko dało się tak jeździć...

ja tak poprzedni sezon przejeździłem.....

ja mam chyba tylnie amorki do regeneracji bo strasznie miekko jest:kwasny:, ten sezon jeszcze przelatam, na następny bede regenerował, chyba że....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik się wytrze :decayed: opona przy okazji też :wink:

To czyli masz teraz ET 30 przy 8J i oponie 225? :eusathink:Bo zastanawiam się ile wypchnąć moje żeby nic nie tarło :naughty: Choć w sumie ja plastikowego nadkola mało co mam bo założyłem dystanse na zimówki i mam teraz coś koło ET 26 przy 7.5 J :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik się wytrze :decayed: opona przy okazji też :wink:

To czyli masz teraz ET 30 przy 8J i oponie 225? :eusathink:Bo zastanawiam się ile wypchnąć moje żeby nic nie tarło :naughty:

tak dokładnie, i przy takiej glebie do opony jest jakieś 3mm luzu, jakby była węższa oponka to byłoby spoko, ale i tak nie jest źle bo trze tylko o plastik:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie dystans 7mm powinien wystarczyć do ET 45 8,5J żeby jakoś to wyglądało :eusathink:

Tylko kurfa mam problem bo belkę mam krzywo ustawioną i koło z jednej strony bardziej się chowa w nadkolu o ok 2 mm :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pójdzie jescze 1cm w dół:decayed:, te gumy co kupiłem to za***ista sprawa, zrobiłem mu dzisiaj przejazd po wiosce, największe dziury i nawet nie kwięknął:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubo...widzę że jest już bardzo nisko...dobrze że masz Vitarkę;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubo...widzę że jest już bardzo nisko...dobrze że masz Vitarkę;p;p

no jest 62cm od błotnika do ziemi, 1cm nizej niż w tamtym sezonie, ale myślę że zejde jeszcze 1:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 19 udało się posadzić przód na 61 tył 62 ale na zakrętach mi przód przyciera et mam 45:kwasny: trzeba zrolować rant i może uda się zejść na 59:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 19 udało się posadzić przód na 61 tył 62 ale na zakrętach mi przód przyciera et mam 45:kwasny: trzeba zrolować rant i może uda się zejść na 59:kox:

ja na 19" przód również miałem na 61 cm na felgach ET 45 i nic nie przycierało, nawet w szybkich zakrętach, opona 215/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek mam dokładnie taką samą oponę i przyciera o plastikowe nadkole:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...