Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze zayebisty komplecik wyrwales :kox: no to teraz czekam gdzie zalozysz tablice :decayed: :decayed: daj cene na pw

no powiem Ci że jest wszystko, był lekko pękniety ale gość mi go spawnął w cenie, troszkę go ogarnę lakier i bedzie mniód:grin:, zastanawiam sie czy nie pospawac dokładki z resztą zderzaka:whistling:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

decyzja podjęta bedzie szczepan:kox:

http://farm5.static.flickr.com/4058/4482347565_a9a67e2eb3_b.jpg

ale clean :slina:

taki jest plan, i do tego jeden stickers:wink:

2266784086

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Nieźle nieźle, a rejstracja gdzie wyląduje:eusathink: mozesz dospawać do belki płaskowniki i za kratka zrobić mocowania na sruby i d otego dokręcic kolejne elementy na których by rejstracja wisiała, na zloty odkrecasz te śruby i ładnie schodzi rejestracja z mcowaniem a zderzak nietkniety:banan: sam kminiłem u siebie taki patent, tyle że FMIC będzie przeszkadzał, a prawdopodbnie i u mnie bedzie clean, w zaleznosci za ile wyciagne połamany zderzak ze szrotu:decayed:

taki jest plan, zaczynam kombinowac nad czymś takim, tyle żeby sie wsuwała pod zderzak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie nie da rady:disgust:

ICek Ci bedzie blokował? ja myślałem bardziej o jakichś prowadnicach żeby ona zjeżdżała pod spód, bo tak jak opadnie tylko to i tak kicha:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jest plan, i do tego jeden stickers:wink:

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/66/78/40/2266784086

jakże bliska memu sercu jest Twa ideologia:thumbup1:

:friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie da rady:disgust:

ICek Ci bedzie blokował? ja myślałem bardziej o jakichś prowadnicach żeby ona zjeżdżała pod spód, bo tak jak opadnie tylko to i tak kicha:facepalm:

tak środkowa kratka jest pozbawiona dolnych zatrzasków bo zawadzały, druga sprawa kratka na stałe przykrecona do zderzaka, wiec pomysł z chowaniem rejestracji całkowicie odpada, można tylko pokombinować z odkrecanym mocowaniem od belki po ściagnięciu środkowej kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie da rady:disgust:

ICek Ci bedzie blokował? ja myślałem bardziej o jakichś prowadnicach żeby ona zjeżdżała pod spód, bo tak jak opadnie tylko to i tak kicha:facepalm:

tak środkowa kratka jest pozbawiona dolnych zatrzasków bo zawadzały, druga sprawa kratka na stałe przykrecona do zderzaka, wiec pomysł z chowaniem rejestracji całkowicie odpada, można tylko pokombinować z odkrecanym mocowaniem od belki po ściagnięciu środkowej kratki

ja i tak bede chciał dać blachę bardziej z boku, coś jak w Alfie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill nie pasuje:facepalm::grin: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:

bedzie prawdopodbnie s4, jak sie trafi w dobrej kasie:wink:

dobra to jaka? moze zamianka i jakas doplata? mam S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill nie pasuje:facepalm::grin: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:

bedzie prawdopodbnie s4, jak sie trafi w dobrej kasie:wink:

dobra to jaka? moze zamianka i jakas doplata? mam S4

daj Wujek jakieś fotki na PW, i bedziem gadać:wink:

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

a ni i muszę jeszcze z Moją porozmawiać, bo to w sumie jej zakup i nie wiem czy odda RSa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill nie pasuje:facepalm::grin: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:

bedzie prawdopodbnie s4, jak sie trafi w dobrej kasie:wink:

dobra to jaka? moze zamianka i jakas doplata? mam S4

daj Wujek jakieś fotki na PW, i bedziem gadać:wink:

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

a ni i muszę jeszcze z Moją porozmawiać, bo to w sumie jej zakup i nie wiem czy odda RSa:facepalm:

niech nie marudzi jak baba:polew: mi tez szkoda eSowego sprzedac, w koncu nie wala sie to po szrotach wszedzie, ale mi nie pasuje do RS zdesia wiec machniom, fotki jutro wrzuce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill nie pasuje:facepalm::grin: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:

bedzie prawdopodbnie s4, jak sie trafi w dobrej kasie:wink:

dobra to jaka? moze zamianka i jakas doplata? mam S4

daj Wujek jakieś fotki na PW, i bedziem gadać:wink:

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

a ni i muszę jeszcze z Moją porozmawiać, bo to w sumie jej zakup i nie wiem czy odda RSa:facepalm:

niech nie marudzi jak baba:polew: mi tez szkoda eSowego sprzedac, w koncu nie wala sie to po szrotach wszedzie, ale mi nie pasuje do RS zdesia wiec machniom, fotki jutro wrzuce

ok, czekam na fotki, może sie ją uda namówić na podmiankę:grin:

żeby nie było że nic sie nie dzieje, dokładka wstępnie spasowana, jakby mogło byc inaczej połowa mocowań pourywana w piździeć:facepalm:, ale damy radę:wink:

us3y.jpg

był spawany, i gość chyba sie dopiero uczył :grin:, wszystko bedzie poprawione przy okazji spawania dokładki, halo były w nie najlepszym stanie, więc też sie za nie wziąłem:decayed:

us4f.jpg

przy okazji fotki wyszła na jaw moja nowinka detailigowa:polew:

Przy rozbiórce małe rozczarowanie, gość przez telefon nie wspomniał nic o ujebanym sprysku, i przyklejonej zaślepce:kwasny:, w drugim brakuje jednej dyszy:doh:, jutro dzwonie do typa, choć wydaje mi sie że i tak mnie zleje:kwasny:

us5v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy na alegro są zamienniki ori po 80zł/szt:wink:

spoko dzieki za info, narazie mi sie z tym nie pali bo nie wiem kiedy zderzak wskoczy, mam nadzieje go ogarnąć do końca tygodnia, tak żeby początkiem następnego oddać go do spawania, a przy końcu tygodnia wziąść sie za malowanie:wink:, chyba ze mi znajomy lakiernik zrobi rabat na 2 elementy:grin:

---------- Post dopisany 20-04-2012 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 20:55 ----------

Z tyłem mnie troszkę poniosło:grin:

gleba1.jpg

gleba2.jpg

gleba3.jpg

Skończyłem 30minut temu, od 18 całkiem znośny czas:grin:

gleba4.jpg

gleba5.jpg

Na jutro została regulacja, bo z tyłu jest 61cm, a przód 63, całość bedzie ustawiona na 62:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zayebiscie!!! ja juz tez nie moge sie doczekac skrecenia gwintu i zalozenia letnich :) ale co moge powiedziec to dzis znowu odwiedzilem showcarshine :facepalm: i znowu portwel sie lzejszy zrobil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnij mi jak bardzo dawno temu mówiłem Ci żebyś się pozbył tych resztek kleju z tylnej klapy?:facepalm:

jepie mnie to na dniach wpada klapa US:decayed:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

no i zayebiscie!!! ja juz tez nie moge sie doczekac skrecenia gwintu i zalozenia letnich :) a co moge powiedziec to dzis znowu odwiedzilem showcarshine :facepalm: i znowu portwel sie lzejszy zrobil...

o kosmetykach nawet mi nie mów, auto tak ujepany jak mało kiedy, jak poskładam wszystko do kupy to muszę go w końcu ogarnąć, i zrobić małe carspa:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że tak:kox:

tył ustawiony na bogato, gdyby tylko dało się tak jeździć...

no ledwo z garażu wyjechałem a tu już słychać plastik:grin:, pójdzie 1cm w górę i powinno być git:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kleju na klapie to może by wymienić klape na US? mycie jest zbyt pracochłonne lepsza klapa US:decayed:

P.S Celica fajna, lubie ten model:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi suka leży:kox:

Pany a da rade ustawiąc gwint z załozonymi kołami ale na podnosnniku hydraulicznym w kanale:eusathink: szybciej wtedy bedzie?? czy knieczne jest ściągnie kół w każdej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...