Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

a co to??

Kopytko :D

slepy mam chyba to o co ci chodzi do telefonu..... to ma być zamontowane na dole kolo lewarka od biegów tak ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

musiał bym foto zobaczyć jak jest to zmontowane bo mnie wyobraźnia nie puszcza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak poźno ale wyleciało mi z głowy.

nie jest w najlepszym stanie wiec jesli o to chodzi, napisz ile mozesz dac i wysle ci przy okazji :wink4:

dsc00051v.jpg

ja mam taki bajer :wink4: jest to fabryczny stelaz pod zestaw głośnomówiący :wink4: zamontowany był do konsoli od strony pasażera przy lewarku biegów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak poźno ale wyleciało mi z głowy.

nie jest w najlepszym stanie wiec jesli o to chodzi, napisz ile mozesz dac i wysle ci przy okazji :wink4:

dsc00051v.jpg

dasz radę mi ogarnąć zdjęcia z różnych stron :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o to zeby zobaczyc stan tego ?

jutro po południu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o to zeby zobaczyc stan tego ?

jutro po południu :wink4:

tak, tak :wink4:, ok spoko nie spieszy mi sie z tym tak bardzo, konsole i tak mam pod klimatronik, także póki tego nie dorezam nie bede jej dokładał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/u/duffy14/album/950281

fotograf ze mnie zaden ale widać chyba ze stan nie najciekawszy :confused4: w sumie to zastanawiam się czy by nie zabrać tego do pracy i spróbować wymienić skóre ..... daj znac czy ci w takim stanie pasuje a jak nie to go spróbujemy troche poprawic, najwyzej pójdzie w śmieci :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść się ziom bo przytkało i nie mogę PW wysłac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść się ziom bo przytkało i nie mogę PW wysłac :decayed:

oko[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 23:33_________________________________________________jush :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopytko wyslane w środę, niestety bez babla bo zapomnialem a nie chcialem juz dlużej zwlekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopytko wyslane w środę, niestety bez babla bo zapomnialem a nie chcialem juz dlużej zwlekać :P

jest już u mnie :wink4:, tylko ono chyba wyzej idzie niż mam tą dziurę :polew:, ale chaj podstawka pod Navi bedzie :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 20:26_________________________________________________ :>

2din.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od brata wykręciłeś :mysli: Tą ramke to gdzie Ty chcesz włozyć :mysli:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 12:42_________________________________________________i FUNK jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od brata wykręciłeś :mysli: Tą ramke to gdzie Ty chcesz włozyć :mysli:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 12:42_________________________________________________i FUNK jest :decayed:

zrobiłem podmiankę z młodym, on i tak nie ma w planach zakładać nic pod 2 din, a miał włożone 2 radia zwykłe i wyglądały mocno z dooopy, teraz ma konsolkę 1 din, i do niej potrzebuje tą ramkę, a ja powoli zbieram resztę gratów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu u Ciebie zagosci jakieś murzyńskie radio :mysli::evil: :evil: jak cos to mam tą jednolita ramke(docinana) i te dedykowane przykręcane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu u Ciebie zagosci jakieś murzyńskie radio :mysli::evil: :evil: jak cos to mam tą jednolita ramke(docinana) i te dedykowane przykręcane :wink4:

cały czas myślę o symphony bo mi sie taki stockowy środek za***iście podoba :wink4:, nie spędzam dużo czasu w aucie także nie potrzebuje jakiegoś spasionego radyjka :wink4:, a co do ramki wyślij którą Ci pasuje mi to w sumie obojętne,bo teraz przy nie org radyjku jest dziura wkoło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy wiem że rezałeś wiązkę granych stołków ciężko takie coś ogarnąć. No i skąd kostki? ASO? Czy pewnie szrot :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy wiem że rezałeś wiązkę granych stołków ciężko takie coś ogarnąć. No i skąd kostki? ASO? Czy pewnie szrot :gwizdanie:

latwo, schemat wydaje sie poyebany :polew: ale jest prosty jak ruchanie :kox:

kostki szrot, te pod fotelami jak i te do przelacznikow idzie dosztukowac z innych czesci wiazki w a4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...