Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slepy zarzuć fotkami zacisków :mysli:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za***isty sedan :kox:

Opublikowano

Krystian tego sedana można kupić w każdym markecie, nazywa się teraz Mach III :decayed:

Fajne auto było.

Opublikowano

Krystian tego sedana można kupić w każdym markecie, nazywa się teraz Mach III :decayed:

Fajne auto było.

:blink:?
Opublikowano

Krystian tego sedana można kupić w każdym markecie, nazywa się teraz Mach III :decayed:

Fajne auto było.

:blink:?

Somesie, Krychy sedan poszedł na żyletki :wink4:

Opublikowano

aaa widzisz nie zajarzyłem myślałem że mowa o Pawła aucie :good:

Opublikowano
  • Autor

Slepy zarzuć fotkami zacisków :mysli:

zaraz idę zarzucić zimowe kółko, to coś ustrzelę :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 18:06_________________________________________________20152678.jpg

83362585.jpg

Wiem, wiem klocek nie równo bierze, założyłem używki, i zrobiłem na nich moze z 30km, powinien się jeszcze ułożyc, :decayed:

68356712.jpg

59479368.jpg

Foto bonusowe, coś z serii dlaczego modzenie auta powinno się rozpocząć od kupna gwintu :naughty:, Koza MEEEEE :polew:

83426398.jpg

Opublikowano

oo zesz ty... głowa wejdzie pomiedzy? :decayed:

Opublikowano

i co najlepsze niektórzy tak jeżdża :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

oo zesz ty... głowa wejdzie pomiedzy? :decayed:

jakaś mała by wlazła, zawias to seria 1BA, i z tego co policzyliśmy moja jest aktualnie na -90mm :polew:

i co najlepsze niektórzy tak jeżdża :polew: :polew:

daj spokoj nawet mój Ojciec, jak zobaczył to od razu hasło Allroad :polew:

Opublikowano

Slepy napisz jak stoi seria :) u mnie od ziemi do blotnika przod 58, tyl 58.5 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Slepy napisz jak stoi seria :) u mnie od ziemi do blotnika przod 58, tyl 58.5 :wink4:

na 15" zimowej jest 70cm do błotnika, na mojej 18" 71cm :wink4:, czyli u ciebie jest w chaj za mało :polew:

Opublikowano

na zimowkach mialem 61.5 :decayed: ale teraz jest idealnie :D tak wogole musze skompletowac jakis zestaw do pielegnacji, bo jak widze jakie to daje efekty u Ciebie to az mnie skreca :kox: skad kupujesz, polecasz jakies forum czy sklepy? moze byc na pw :)

Opublikowano
  • Autor

na zimowkach mialem 61.5 :decayed: ale teraz jest idealnie :D tak wogole musze skompletowac jakis zestaw do pielegnacji, bo jak widze jakie to daje efekty u Ciebie to az mnie skreca :kox: skad kupujesz, polecasz jakies forum czy sklepy? moze byc na pw :)

robiłem tylko jedno zamówienie narazie, ale polecam ten sklep www.showcarshine.pl :good:, dobry kontakt przystępne ceny i zawsze jakiś gratis wpada :wink4:, ja dostałem 3 testery i pędzelek, koszt samych gratisów jakieś 70zł, przy zamówieniu 400zł :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:32_________________________________________________Klapa Us w podkładzie :decayed:

klapa2c.jpg

klapa2c.jpg

klapa3k.jpg

Jutro jedziemy z lakierem :gwizdanie:

Opublikowano

Sam malujesz?

Opublikowano
  • Autor

Sam malujesz?

to za dużo powiedziane, próbuję :decayed:

Opublikowano

jak zamontujesz bedzie robic robote :kox: jeszcze posadz ja porzadnie i bedzie bajka!! :decayed:

Opublikowano

a do malowania nie lepiej było zdemontować tą listwę nad rejestracja? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a do malowania nie lepiej było zdemontować tą listwę nad rejestracja? :mysli:

cycu zdemontowana była, do fotki ją dołozyłem tylko :wink4:, listwa była zdjęta już dawno bo jak widac zamek z niej wyleciał na szrot :decayed:

Opublikowano

a do malowania nie lepiej było zdemontować tą listwę nad rejestracja? :mysli:

cycu zdemontowana była, do fotki ją dołozyłem tylko :wink4:, listwa była zdjęta już dawno bo jak widac zamek z niej wyleciał na szrot :decayed:

to co mie w uja robisz :punish::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.