Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wlasnie wrocilem 3 tyg. temu :polew::decayed:

ale Pawel oni wysylaja na EU - taka przesylka 5-6 funtow :wink4:

bym widzial takie u Ciebie :cool1: delikatna sciema 6% a robi mega robote :cool1:

http://lamin-x.co.uk/gallery/subtletint.htm

u mnie jest 13%. i jest czarna :cool1:

http://lamin-x.co.uk/gallery/gunsmoke.htm

no ale ja chce zółtą, a nie czarna :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czarny jakoś mi sie nie widzi do mojego koloru :wink4:, pozatym wolałbym zrobic czarne srodki :wink4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 18:24_________________________________________________Kolejny dzień zmagań, lakier skończony, położona politura poorboy`s, oraz wosk DODO Juice PurpleHaze PRO :decayed:

Jest nieźle, w najbliższym czasie ogarne jakąś sesyjkę w słoneczku, bo jak kończę walczyć z autem to słońce chyli się ku horyzontowi :decayed:

dodo1d.jpg

dodo2a.jpg

Efekt po :gwizdanie:

dodo3.jpg

dodo4.jpg

dodo5.jpg

dodo6.jpg

dodo7n.jpg

I jeszcze jeden zakup,niezwykle ważny :decayed:

dodo8.jpg

Zostały do ogarnięcia jeszcze szyby, koła i środek, także tego sie nie czepiać :decayed:

Opublikowano

Pięknie się świeci ten lakier :kox: a do mydło do czego ? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Pięknie się świeci ten lakier :kox: a do mydło do czego ? :rolleyes:

do prania Mikrofibr :wink4:

Opublikowano

Pięknie się świeci ten lakier :kox: a do mydło do czego ? :rolleyes:

do prania Mikrofibr :wink4:

Ja piorę w automacie :naughty:

Jaka jest różnica ?

Opublikowano
  • Autor

Pięknie się świeci ten lakier :kox: a do mydło do czego ? :rolleyes:

do prania Mikrofibr :wink4:

Ja piorę w automacie :naughty:

Jaka jest różnica ?

a nie tracą Ci miękkości?, ja jedną wyprałem w jakimś proszku, i zrobiła sie taka nieprzyjemna w dotyku :confused4:

Opublikowano

Nie, piorę w jakimś płynie do prania kolorowych rzeczy, potem lenor i jak nowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie, piorę w jakimś płynie do prania kolorowych rzeczy, potem lenor i jak nowe :decayed:

no to nie wiem co ja to za środek zastosowałem,ale dla pewności wziąłem Jelenia :decayed:

Opublikowano

...ja chce ciemny lakier ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

...ja chce ciemny lakier ;( ;( ;( ;(

daj spokój, ile rys i odprysków mam to masakra jakaś, na zime bedę walczył z mechaniczną korektą i zobaczymy co wyjdzie :good:

Opublikowano

no to są uroki ciemnego lakieru, ja w sobotę ze swoim autem walczyłem to po wymyciu i wypolerowaniu ręcę opadają ile widać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to są uroki ciemnego lakieru, ja w sobotę ze swoim autem walczyłem to po wymyciu i wypolerowaniu ręcę opadają ile widać :decayed:

no ja w zeszłym tygodniu robiłem korektę ręcznie, ale skończyło się na usunięciu zetlałego lakieru, kolor troszke odżył ale do ideału daleko :gwizdanie:, ale powiedziałem sobie że ostatni raz, na jesień robie korektę mechaniczna, jak sie uda to kupie maszynkę DA, jak nie to bede testował jakąś rotację niskobudżetową :gwizdanie:

Opublikowano

coś Ty zrobił z lampami ? :blink:

Opublikowano
  • Autor

coś Ty zrobił z lampami ? :blink:

dawno Cię tu nie było :naughty:

Opublikowano

czarny jakoś mi sie nie widzi do mojego koloru :wink4:, pozatym wolałbym zrobic czarne srodki :wink4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 18:24_________________________________________________Kolejny dzień zmagań, lakier skończony, położona politura poorboy`s, oraz wosk DODO Juice PurpleHaze PRO :decayed:

Jest nieźle, w najbliższym czasie ogarne jakąś sesyjkę w słoneczku, bo jak kończę walczyć z autem to słońce chyli się ku horyzontowi :decayed:

dodo1d.jpg

dodo2a.jpg

Efekt po :gwizdanie:

dodo3.jpg

dodo4.jpg

dodo5.jpg

dodo6.jpg

dodo7n.jpg

I jeszcze jeden zakup,niezwykle ważny :decayed:

dodo8.jpg

Zostały do ogarnięcia jeszcze szyby, koła i środek, także tego sie nie czepiać :decayed:

Słyszałem, że w Lubuskim będziesz z całym tym osprzętem do lakieru :gwizdanie: :decayed:

Moja stoi na parkingu także śmiało możesz polerować :przebiegly::tongue4:

Bo efekt jest :slina: A co jak się zakurzy? Wystarczy zwykłe mycie?

Opublikowano
  • Autor

czarny jakoś mi sie nie widzi do mojego koloru :wink4:, pozatym wolałbym zrobic czarne srodki :wink4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 18:24_________________________________________________Kolejny dzień zmagań, lakier skończony, położona politura poorboy`s, oraz wosk DODO Juice PurpleHaze PRO :decayed:

Jest nieźle, w najbliższym czasie ogarne jakąś sesyjkę w słoneczku, bo jak kończę walczyć z autem to słońce chyli się ku horyzontowi :decayed:

dodo1d.jpg

dodo2a.jpg

Efekt po :gwizdanie:

dodo3.jpg

dodo4.jpg

dodo5.jpg

dodo6.jpg

dodo7n.jpg

I jeszcze jeden zakup,niezwykle ważny :decayed:

dodo8.jpg

Zostały do ogarnięcia jeszcze szyby, koła i środek, także tego sie nie czepiać :decayed:

Słyszałem, że w Lubuskim będziesz z całym tym osprzętem do lakieru :gwizdanie: :decayed:

Moja stoi na parkingu także śmiało możesz polerować :przebiegly::tongue4:

Bo efekt jest :slina: A co jak się zakurzy? Wystarczy zwykłe mycie?

zwykłe mycie, chyba że na szybkośći to Quik Detailer, i Mikrofibra :naughty:, Wosk powinien utrzymać sie na aucie 2 do 3 miesięcy, zobaczymy jak bedzie w praktyce :wink4:

Opublikowano

Przy tych fotach przez chwile myslalem, ze jest czarna :mysli::cool1::decayed:

ladne lustro :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze kropelki :slina:

79517186.jpg

38555350.jpg

Mała Sesyjka

40064083.jpg

57270839.jpg

71831049.jpg

10870855.jpg

70398213.jpg

25256052.jpg

79896939.jpg

53694255.jpg

69924867.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.