Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Grill na aucie :decayed:

78351375.jpg

83703123.jpg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lux :good:

Tez chyba se okleje :)

Opublikowano
  • Autor

wpadło nowe kółko na zimę, czekam teraz na kuriera :kox:

Opublikowano

Grill :kox:

Jakie koła na zimę? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Grill :kox:

Jakie koła na zimę? :chytry:

jak przyjdą, to pokażę, nie za bogato, bo tylko 16", a celowałem w 17" :decayed:

Opublikowano

Trzeba było na zime kupić te z S3 17" jak ja mam :tongue4:

Jak 16 to pewnie z A6 C4, pełne z okrągłymi dziurami, z aluminium lotniczego :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba było na zime kupić te z S3 17" jak ja mam :tongue4:

Jak 16 to pewnie z A6 C4, pełne z okrągłymi dziurami, z aluminium lotniczego :decayed::tongue4:

te 17 mi nie leżą, jakoś nie widzi mi się ten wzór :no:

a 16 nie trafiłeś, bo za dużo tego śmiga u mnie, i też mi sie przejadły

w sumie polowałem na te w 16", kółko z VW Phateona

1727913984

a w 17" taki wzór, z VW Passata W8

1719894871

no ale nie trafiły sie żadne z tych, te 16" wiszą na allegro za 800zł, a 17" jest tylko jedna z zapasu na allegro :confused4:

Opublikowano

Ładne oba wzory :decayed: Ciekaw jestem co nabyłeś :tongue4:

A co do tych z S3 to pamiętam jak pisałeś w moim wątku, że Ci się podobały ale odstraszały Cię tym, że są wąskie :przebiegly::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ładne oba wzory :decayed: Ciekaw jestem co nabyłeś :tongue4:

A co do tych z S3 to pamiętam jak pisałeś w moim wątku, że Ci się podobały ale odstraszały Cię tym, że są wąskie :przebiegly::tongue4:

kiedyś mnie korciło na nie, ale juz mi przeszło, jedno że były wąskie, drugie to one mają chyba jakieś ET dziwne nie? :mysli:

Opublikowano

mają chyba jakieś ET dziwne nie? :mysli:

E tam dziwne :decayed: Tył 25 a przód 35 :naughty: z dystansami odpowiednio 31mm i 21mm :polew:

Opublikowano
  • Autor

mają chyba jakieś ET dziwne nie? :mysli:

E tam dziwne :decayed: Tył 25 a przód 35 :naughty: z dystansami odpowiednio 31mm i 21mm :polew:

no właśnie :polew:, dobra spadam, jak felgi bedą u mnie wkleję jakieś fociszcze :wink4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 00:12_________________________________________________felgi już do mnie jadą mam, nadzieje że w poniedziałek, wtorek bedą już u mnie :decayed:, kupiłem dzisiaj podkład akrylowy, w następnym tygodniu bieremy się za jUeS klapę :kox:

Opublikowano

Ślepy co za wzór nabyłeś :mysli: daj na pw

Opublikowano
  • Autor

Ślepy co za wzór nabyłeś :mysli: daj na pw

jak dojdą to wrzucę foty, niestety nie bede pierwszy na forum z tym wzorem :chytry:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________Dzisiaj przyszło kółko na zime :kox:, Stan igła, jestem za***iście zadowolnony z zakupu :evil:

koon.jpg

Dzisiaj zdążyłem je tylko przemyć, bo niedawno wróciłem z pracy, niebawem wrzucę na auto i cyknę jakieś foto :kox:

Opublikowano

Wygląda na 13" :decayed:

Opublikowano

i to stalowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wygląda na 13" :decayed:

bo balon za***isty, oponka 225/60 :decayed:

i to stalowe :decayed:

przyjdą ciężkie czasy to się je na złom wywiezie :polew:

Opublikowano

ciocia krystynka takie miała :naughty:

są za***iste i lekkie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciocia krystynka takie miała :naughty:

są za***iste i lekkie :decayed:

właśnie pisałem ze nie bede pierwszy :kwasny:

:decayed:

Opublikowano

Tak? To ja będe tzeci :D

Opublikowano
  • Autor

Tak? To ja będe tzeci :D

:przebiegly::good:

32b3597be56f4158.jpg

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.