Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:slina:

na żywo lampy też są takie żółte jak na zdjęciach?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

minimalnie bledsze :decayed:, ale i tak dają po oczach :kox:

Opublikowano

Nie czepiają lamp?

Opublikowano
  • Autor

Nie czepiają lamp?

jeszcze nie miałem stycznośći :wink4:, ale prawdopodobnie folia wyleci, bo się mojej połówce niepodoba i mnie męczy odkąd nakleiłem :tongue4:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:51_________________________________________________no i to co w tej zabawie naj bardziej lubie :kox:

Opublikowano

Efekt :good: i praktyczny bo zmywa brud :>

ps. dobrze Pawel, ze zdejmiesz te folie bo kolorem nie pasowala do niczego :cool1::wink4:

Opublikowano

coś Ty zrobił z lampami ? :blink:

dawno Cię tu nie było :naughty:

bywam codziennie ale nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć :decayed:

Opublikowano

Efekt :good: i praktyczny bo zmywa brud :>

ps. dobrze Pawel, ze zdejmiesz te folie bo kolorem nie pasowala do niczego :cool1::wink4:

No jak to :tongue4:

Pasuje przecież do zacisków i wentylków. A tak na serio to gdyby była jaśniejsza to pewnie by przeszła a tak, jednak trochę za bardzo rzuca się w oczy. Będziesz łatwym celem dla stróżów prawa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Efekt :good: i praktyczny bo zmywa brud :>

ps. dobrze Pawel, ze zdejmiesz te folie bo kolorem nie pasowala do niczego :cool1::wink4:

No jak to :tongue4:

Pasuje przecież do zacisków i wentylków. A tak na serio to gdyby była jaśniejsza to pewnie by przeszła a tak, jednak trochę za bardzo rzuca się w oczy. Będziesz łatwym celem dla stróżów prawa :wink4:

no wiem, właśnie :wink4:, zobaczymy może zamówię LaminX, i wtedy zobaczymy jak to bedzie wyglądać :wink4:

Opublikowano

dawno mnie tu nie bylo a juz tyle zmian :decayed: polerka robi meega robote :wink4: klape zakładaj :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dawno mnie tu nie bylo a juz tyle zmian :decayed: polerka robi meega robote :wink4: klape zakładaj :cool1:

klapa czeka na lewą kasę, na malownie, bo z granatowa nie bede jeździł :decayed:

Opublikowano

a no racja :kox: ja poki co nie modze b5 :cool1:inny projekt trzepe :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przywalczyłem ze środkiem,i dawno już nie był w takiej kondycji :evil: Zostało mi tylko uprać fotele, ale to jak sie trafi wolny weekend :good:

Całoś wymyta Apc Od Meguiar`s, następnie nałożony 303 Aerospace Protectant

60182131.jpg

88023927.jpg

55029696.jpg

58020167.jpg

21333678.jpg

Na koniec zapodałem gratis z ShowCarShine, zapach Poorboy`s Cheery, pachnie wisieńką :kox:

31697132.jpg

Zostały mi do ogarnięcia szyby i koła i na ten czas powinno być wszystko :wink4:

Opublikowano

podsufitówka :kox: dekory :kox:

Opublikowano

trochę za bardzo się błyszczy ten Aero jak dla mnie :rolleyes:

APC używałeś tylko do wnętrza czy nadaje się też żeby wyczyścić np wnęki drzwi, zawiasy itp?

Też mnie wzięło na jakiś tam amatorski detaling :naughty:

Opublikowano
  • Autor

podsufitówka :kox: dekory :kox:

:hi:

trochę za bardzo się błyszczy ten Aero jak dla mnie :rolleyes:

APC używałeś tylko do wnętrza czy nadaje się też żeby wyczyścić np wnęki drzwi, zawiasy itp?

Też mnie wzięło na jakiś tam amatorski detaling :naughty:

fotka świeżo po nałożeniu, po wyschnięciu zrobiła sie taka fajna satynka, ale i tak przy najbliższym zamówieniu wpadnie Meguiar`s Ultimate Protectant :wink4:

co do APC, ono nadaje się do wszystkiego jak sama nazwa wskazuje,tylko trzeba go odpowiednio rozcieńczyć :wink4:

Opublikowano

dekory panie miazga! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dekory panie miazga! :decayed:

mi też sie podobają :kox:, środkowe słupki mi zostały jeszcze do poprawki, bo myślałem że ta uszczelka zachodzi bardziej na plastik :wallbash:

Opublikowano

nic nie pisałem bo myslałem że tak specjalnie :polew:

Opublikowano

popraw kurna tez slupek.... ponaciagaj tak zeby material zachodzil do sierodka wtedy uszczelka ladnie dojdzie i bedzie malina, ja widziales na fotkach jak ja poobklejałem....

Opublikowano

dzięki paweł za glinkę, jutro się będę nią bawił

powiedz mi jeszcze jedno czym myjesz auto? masz lakier na felgach czy to gołe alu wypolerowane? niewpływa źle ten szampon na takie świecące bajery ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.