Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krystyna poka lepiej ałto :naughty:

Sorki za OT

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jeśli tylko wejdą :decayed: Teraz musisz zmienić felgi żeby było zaciski widać :naughty:

:gwizdanie:

Jeśli tylko wejdą :decayed: Teraz musisz zmienić felgi żeby było zaciski widać :naughty:

faktycznie, seryjne zaciski eksponować to dopiero frajda :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Założona prawa strona, obyło sie bez niespodzianek, w sobotę działam z wymianą tego przewodu z lewej strony i powinno być git, z nowości rozebrałem cały przód :decayed:, wymieniłem sztyce, bo lewą stroną mi zderzak opadał, jutro biorę sie za poprawkę sprysków reflektorów, bo coś słabo dają :confused4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________Małe SpyPhoto :gwizdanie:

dsc9586d.jpg

Opublikowano

Jak przez taką folie świeci xenon :mysli: barwa pewnie ze 3700k :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak przez taką folie świeci xenon :mysli: barwa pewnie ze 3700k :decayed:

jaki xenon :gwizdanie:, ja mam zwykłe żarówki :decayed:, ładnie jest xenio 3000K, moze sie schować :decayed:

zastanawiam sie co na to policja powie :decayed:

Opublikowano

zastanawiam sie co na to policja powie :decayed:

"Pan da dowód" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam sie co na to policja powie :decayed:

"Pan da dowód" :decayed:

barwa jest żółta selektywna :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 23:03_________________________________________________Dzisiaj wziąłem sie za lekką kosmetykę pod maską, nie zaglądałem tam dawno, i to co tam zastałem :blink:

dsc96031024x680.jpg

dsc96051024x680.jpg

dsc96041024x680.jpg

dsc96071024x680.jpg

dsc96061024x680.jpg

Z racji iż kasa na porządniejsze kosmetyki sie składa :gwizdanie:, w ruch poszły tańsze zamienniki :decayed:, na pierwszy ogień mix szamponu samochodowego z Płynem do mycia naczyń PUR :decayed:

dsc96181024x680.jpg

Następnie na całość poszła AKRA od K2, a na plastiki K2 POLO PROTECTANT :wink4:

dsc96201024x680.jpg

Efekt finalny, nie jestem do końca zadowolony, no ale bez porządnej chemii i tak jest nieźle, pozatym noc mnie zegnała :decayed:

dsc96401024x680.jpg

dsc96451024x680.jpg

dsc96521024x680.jpg

Detale:

dsc96321024x680.jpg

dsc96331024x680.jpg

dsc96341024x680.jpg

Opublikowano

To to wogóle jeździ już? :decayed:

gdzie jest klima się pytam? :)

Opublikowano
  • Autor

To to wogóle jeździ już? :decayed:

gdzie jest klima się pytam? :)

cały czas jeździ :naughty:, a klimy jak nie było tak nie ma :tongue4:

Opublikowano

A ten sufit zrobiłeś już bo miałeś coś tam robić?

Opublikowano

Ładne podszybie :naughty::kox:

Opublikowano

widzę, że dużo podszybii poliftowych się w ostatni czasie wysypało :kox:

całkiem inaczej pod maską

Opublikowano

Dzisiaj wziąłem sie za lekką kosmetykę pod maską

dsc96331024x680.jpg

dsc96341024x680.jpg

efekt jest :good: ale te dwa korki bym jeszcze wymoczyl :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

O f*ck ile tu już stron naspamowane :kox::decayed:

slepy szalejesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A ten sufit zrobiłeś już bo miałeś coś tam robić?

zostały mi plastiki do pomalowania, i zakładam, teraz długi weekend to myślę że skończę :wink4:

widzę, że dużo podszybii poliftowych się w ostatni czasie wysypało :kox:

całkiem inaczej pod maską

podszybie od tamtego roku, już dzieki Armiemu siedzi :good:

Dzisiaj wziąłem sie za lekką kosmetykę pod maską

dsc96331024x680.jpg

dsc96341024x680.jpg

efekt jest :good: ale te dwa korki bym jeszcze wymoczyl :naughty: :naughty: :naughty:

wiem, wiem za tydzień imieniny, a po nich idzie zamówienie na środki Megsa :kox:, wtedy bedzie igiełka :good:

Opublikowano

co zamawiasz?

Opublikowano

Pawel z tymi korkami to byl taki zarcik :decayed::wink4:

dobra robota :good: zamiast tego kosmetyka co masz zamiar kupic wez wyrezaj cos...

bo korki itp. i tak sie upierdo... po czasie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co zamawiasz?

narazie podstawowy zestaw Megsa, potem jak fundusze pozwolą to bede uzupełniał :wink4:

Pawel z tymi korkami to byl taki zarcik :decayed::wink4:

dobra robota :good: zamiast tego kosmetyka co masz zamiar kupic wez wyrezaj cos...

bo korki itp. i tak sie upierdo... po czasie :wink4:

zacząłem regularnie przeglądać forum, kosmetykaaut.pl, i mnie wciągnął detailing troszkę :wink4:

Opublikowano

zacząłem regularnie przeglądać forum, kosmetykaaut.pl, i mnie wciągnął detailing troszkę :wink4:

Niepotrzebnie napisałeś bo już wiem na co pójdzie następna wypłata :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zacząłem regularnie przeglądać forum, kosmetykaaut.pl, i mnie wciągnął detailing troszkę :wink4:

Niepotrzebnie napisałeś bo już wiem na co pójdzie następna wypłata :decayed:

ja już poczyniłem kroki w tym kierunku :naughty:

homewwws0zmniejszaczpldd.jpg

pianownica do mycia wstępnego, i pedzelki do mycia dokładnego :wink4:,

no i z nowości czarny sufit już w aucie :kox:

Opublikowano

Mam taką pianownicę, daje radę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.