Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kooorfa 200 stron spamu, drugi battalion :decayed:

do 16" na zimę przynajmniej opony będą tańsze :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kooorfa 200 stron spamu, drugi battalion :decayed:

do 16" na zimę przynajmniej opony będą tańsze :gwizdanie:

no nie inaczej :polew:, chyba założe nowy wątek, jak SMS, bedą przynajmniej same konkrety :polew:

no wiem że do 16" tańsze, zobaczymy co się trafi :wink4:

Opublikowano

ja miałem gwint na przodzie do połowy skręcony bo tył mi się nie podniósł na tyle i było jak w bajce z komfortem :naughty: dwa razy tylko się zawiesiłem jak pierwszy śnieg mnie zaskoczył i próbowałem do roboty dojechać :gwizdanie: Tak to nie narzekałem :wink4:

ja też przelatałem, zimę, na gwincie, ale wole dać sobie trochę luksusu, na zimę :wink4:, i nie przejmować się o każdy próg :wink4:

200 stron a auto prawie seryjne :polew::decayed:

jak to prawie, pełna seria :polew:

Luksus to na starość sobie fundnij w jakiej A8 a nie za młodu :decayed: chyba że kobieta w ciąży będzie to wtedy też wypada komfortu trochę dać młodemu :polew:

Krycha może będę po silnik znowu jechał to pewnie zawitam po parę pierdolników :decayed:

Opublikowano

Tylko nie z pustymi rękami do mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie z pustymi rękami do mnie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:drunk:

Opublikowano

przyjade z kratą browarów i kupię jakąś zaślepkę żeby tylko zobaczyć co tam stoi na podwórku zamiast wiśniowej :decayed:

Opublikowano

Tylko nie z pustymi rękami do mnie :decayed:

Ty, a ta Twoja siostra to fajna? Bo może też bym przyjechał co pohandlować :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

przyjade z kratą browarów i kupię jakąś zaślepkę żeby tylko zobaczyć co tam stoi na podwórku zamiast wiśniowej :decayed:

nie wpuszczam Cię na podwórko :decayed:

Tylko nie z pustymi rękami do mnie :decayed:

Ty, a ta Twoja siostra to fajna? Bo może też bym przyjechał co pohandlować :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

za młoda kapkę dla Ciebie, poczekaj ze 2-3 lata :polew:

żeby nie ot to :

Ślepy fajne auto, ale za wysoko :decayed:

Opublikowano

Tylko nie z pustymi rękami do mnie :decayed:

Ty, a ta Twoja siostra to fajna? Bo może też bym przyjechał co pohandlować :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Z taką serią do jego siostry chcesz uderzać? :decayed: pewnie na RS-a by dopiero poleciała :polew:

Opublikowano

Tylko nie z pustymi rękami do mnie :decayed:

Ty, a ta Twoja siostra to fajna? Bo może też bym przyjechał co pohandlować :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Z taką serią do jego siostry chcesz uderzać? :decayed: pewnie na RS-a by dopiero poleciała :polew:

Krycha na twoim miejscu przy spotakaniu tego kogoś trzepnał bym go w papę za zrobienie z siostry blachary :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie bo naprawde Battalion mi tu robicie :polew:

Ślepy fajne auto, ale za wysoko :decayed:

no kurde wiem :kwasny:, ale tak jak mówiłem bez klepania błotników się nie obejdzie :wallbash:, tył schodzi na lajcie przód się robi już nieciekawie, jak wpadnie jakaś lewa kasa, to kupię dwa błotniki i bede je klepał i robił na gładko bez kierunku i logo audi :wink4:

Opublikowano

Dajcie już spokój dziewczynce :decayed:

Ślepy ile ta maszynka do zaginania nadkoli kosztuje, bo nie chce mi się szukać.

Opublikowano
  • Autor

Dajcie już spokój dziewczynce :decayed:

Ślepy ile ta maszynka do zaginania nadkoli kosztuje, bo nie chce mi się szukać.

500zł, na allegro wisi :wink4:

Opublikowano

samemu nie bardzo się opyla bo raz użyć :no: chyba że grupowy zakup :naughty:

Opublikowano
  • Autor

samemu nie bardzo się opyla bo raz użyć :no: chyba że grupowy zakup :naughty:

no tez o tym myślałem, jakbym miał koło siebie jeszcze z 2 rezaczy to można byłoby łyknąć :wink4:, a tak to deseczka kocyk, opalarka i jedziemy po błotniku :evil:

Opublikowano

Panowie bo naprawde Battalion mi tu robicie :polew:

Ślepy fajne auto, ale za wysoko :decayed:

no kurde wiem :kwasny:, ale tak jak mówiłem bez klepania błotników się nie obejdzie :wallbash:, tył schodzi na lajcie przód się robi już nieciekawie, jak wpadnie jakaś lewa kasa, to kupię dwa błotniki i bede je klepał i robił na gładko bez kierunku i logo audi :wink4:

No cóż jak Krycha ma zamknięty temat to nie ma gdzie offtopować więc wybacz :wink4: Kup maszynkę to dam Ci zarobić :gwizdanie:

Zresztą pewnie cała okolica by się zjechała i by Ci się zwrócił zakup :cool1:

Opublikowano

zbierzmy z 10 chłopa kupimy i będziemy se wysyłać maszynkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zbierzmy z 10 chłopa kupimy i będziemy se wysyłać maszynkę :decayed:

można byłoby i tak :decayed:, Krycha te boczki co masz pod elektrykę one mają góry czarne a dół siwy? tak..

Opublikowano

zbierzmy z 10 chłopa kupimy i będziemy se wysyłać maszynkę :decayed:

Kupić teraz i zabrać na majówkę :gwizdanie: sądze że by się opłacało :naughty:

Opublikowano

Ta, boczki dwukolorowe taki cyrk :)

Jedziecie chłopaki na majówke?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.