Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Prosięta daaaawno wyprowadzone z garażu :rolleyes:

nie mogłem ich założyć bez dobrej gleby :tongue4:

masz jakieś foty :naughty:

ok to sprawdz jeszcze i napisz mi na gadu :) i zrób fotke jak tam lampki do rej wygladaja :)

jutro po robocie, ok? dzisiaj już padam na ryj :embarrassed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takie tam :rolleyes:

prosiee.jpg

Opublikowano
  • Autor

takie tam :rolleyes:

prosiee.jpg

mniam :good:, ide w kimę :hi:

Opublikowano

takie tam :rolleyes:

prosiee.jpg

19"? kox fhuj :kox:

zakładaj temat o furce, bo sie slepy obrazi że mu OT robimy :naughty:

Opublikowano

takie tam :rolleyes:

prosiee.jpg

19"? kox fhuj :kox:

zakładaj temat o furce, bo sie slepy obrazi że mu OT robimy :naughty:

19'' które kompletnie nie wyglądają na tyle :decayed:

Temat o aucie kiedyś założę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pany jest sens sie pakować w hamulce 312mm? czy lepiej kupić jakieś dobre tarcze i klocki, pod 280 :mysli:

Opublikowano

Pany jest sens sie pakować w hamulce 312mm? czy lepiej kupić jakieś dobre tarcze i klocki, pod 280 :mysli:

kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Pany jest sens sie pakować w hamulce 312mm? czy lepiej kupić jakieś dobre tarcze i klocki, pod 280 :mysli:

kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac :confused4:

dzisiaj, dzwoniłem o komplecik 312mm, ale została chłopu tylko prawa strona :wallbash:,a cene dobrą sypnął :gwizdanie:

Opublikowano

Pany jest sens sie pakować w hamulce 312mm? czy lepiej kupić jakieś dobre tarcze i klocki, pod 280 :mysli:

kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac :confused4:

od samego czytania opinii na forum to seria przestaje hamować :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Pany jest sens sie pakować w hamulce 312mm? czy lepiej kupić jakieś dobre tarcze i klocki, pod 280 :mysli:

kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac :confused4:

od samego czytania opinii na forum to seria przestaje hamować :tongue4:

ta opinia nie ma na mnie wpływu, zastanawiam sie tylko czy przy mocy rzędu 100-110Km, jest sens zakładac wieksze hamulce, z drugiej strony, kiedyś tej mocy ma być więcej :mysli:, zobaczymy jka sie trafią w dobrej kasie 312mm, to łykam jeśli nie zostaje, seria :embarrassed:

Opublikowano

Macie wielkie koła więc już daleko do serii w kwestii hamowania... :gwizdanie:

Opublikowano

Macie wielkie koła więc już daleko do serii w kwestii hamowania... :gwizdanie:

u mnie sie chyba tloczki zarypaly z przodu :kwasny: w poniedzialek jade do mechanika...

Opublikowano
  • Autor

Macie wielkie koła więc już daleko do serii w kwestii hamowania... :gwizdanie:

u mnie sie chyba tloczki zarypaly z przodu :kwasny: w poniedzialek jade do mechanika...

ja już wykonałem parę telefonów w tej sprawie :wink4:, decyzja podjęta wpadną 312mm :good:

Opublikowano

Pany jest sens sie pakować w hamulce 312mm? czy lepiej kupić jakieś dobre tarcze i klocki, pod 280 :mysli:

kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac :confused4:

od samego czytania opinii na forum to seria przestaje hamować :tongue4:

ta opinia nie ma na mnie wpływu, zastanawiam sie tylko czy przy mocy rzędu 100-110Km, jest sens zakładac wieksze hamulce, z drugiej strony, kiedyś tej mocy ma być więcej :mysli:, zobaczymy jka sie trafią w dobrej kasie 312mm, to łykam jeśli nie zostaje, seria :embarrassed:

musimy się umówić przyjadę i zobaczysz jak hamuje 312 po mimo tego że dałem im radę

Opublikowano
  • Autor

Pany jest sens sie pakować w hamulce 312mm? czy lepiej kupić jakieś dobre tarcze i klocki, pod 280 :mysli:

kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac :confused4:

od samego czytania opinii na forum to seria przestaje hamować :tongue4:

ta opinia nie ma na mnie wpływu, zastanawiam sie tylko czy przy mocy rzędu 100-110Km, jest sens zakładac wieksze hamulce, z drugiej strony, kiedyś tej mocy ma być więcej :mysli:, zobaczymy jka sie trafią w dobrej kasie 312mm, to łykam jeśli nie zostaje, seria :embarrassed:

musimy się umówić przyjadę i zobaczysz jak hamuje 312 po mimo tego że dałem im radę

no pogoda, sie robi to moze ogarniemy jakiś większy spocik :wink4:, decyzja już raczej podjęta, i tak muszę wymieniać tarcze i klocki, także lepiej dołożyć i zapodać większe :decayed:

Opublikowano

Róbta spota w niedziele bo mam ciśnienie gdzieś się przejechać to bym odwiedził małopolskę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Róbta spota w niedziele bo mam ciśnienie gdzieś się przejechać to bym odwiedził małopolskę :decayed:

w niedziele jestem poza zasięgiem :decayed:

Opublikowano

No to już... :decayed: Nawet nie wiedziałem że w Brzesku macie spoty :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No to już... :decayed: Nawet nie wiedziałem że w Brzesku macie spoty :wink4:

no ostatnio, cisza coś w tym temacie :kwasny:

Opublikowano

A nie dostanę jakiej kosy u was jak przyjadę zza wisły na blachach TBU? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.