Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie chcesz 2 dystansow opierdzielic michas? :decayed::naughty:

jakbym tylko chciał to już jest kolejka po nie :decayed:

ale jeśli zmienię kółko to będę pamiętał o Tobie :wink4:

http://allegro.pl/dystanse-kryzy-5x112-15mm-audi-vw-skoda-seat-ford-i1576394120.html zobacz one maja ten frez od strony felgi o ktorym pisal ajax, nie widac zebranego materialu pod frez na piascie (ale to mozna zrobic samemu, ew. tokarz) znalazlem tez dystane ze srubami za 165 kpl. na oś http://allegro.pl/audi-dystanse-15mm-centrowanie-sruby-audi-i1563603523.html nie widac frezu od strony felgi (nie musi byc) ani od strony piasty (jak pisalem do ogarniecia...) jak myslisz?? sorry slepy za ot, ale mysle ze to wartosciowe informacje :good:

informacje, jak najbardziej wartosciowe :wink4:, ty masz wrzucone te 5mm teraz?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro zrobię Ci dużo dokładnych fotek tych moich H&Rów, bo akurat będę ściągał koło :wink4:

jeśli chodzi o przerabianie dystansów z aukcji, to na początku miałem ten sam pomysł, ale wytoczenie tego frezu może znacznie osłabić kołnierz dystansu i odpuściłem

ok, czekam z niecierpliwoscia :good:

nowy2.jpg jaki problem tu masz zaznaczony zielonymi kropkami??? :mysli: bo wg. mnie to problem jest w miejcu gdzie te zielone kreski na dole tam piasta ma wlasnie taki naddatek nie jest tam idelany kat prosty L [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________

nie chcesz 2 dystansow opierdzielic michas? :decayed::naughty:

jakbym tylko chciał to już jest kolejka po nie :decayed:

ale jeśli zmienię kółko to będę pamiętał o Tobie :wink4:

http://allegro.pl/dystanse-kryzy-5x112-15mm-audi-vw-skoda-seat-ford-i1576394120.html zobacz one maja ten frez od strony felgi o ktorym pisal ajax, nie widac zebranego materialu pod frez na piascie (ale to mozna zrobic samemu, ew. tokarz) znalazlem tez dystane ze srubami za 165 kpl. na oś http://allegro.pl/audi-dystanse-15mm-centrowanie-sruby-audi-i1563603523.html nie widac frezu od strony felgi (nie musi byc) ani od strony piasty (jak pisalem do ogarniecia...) jak myslisz?? sorry slepy za ot, ale mysle ze to wartosciowe informacje :good:

informacje, jak najbardziej wartosciowe :wink4:, ty masz wrzucone te 5mm teraz?

takz przodu mam 5 mm, z tylu 10 mm + 5 mm dorzucilem oczywiscie bez centrowania :decayed:
Opublikowano
  • Autor

jutro zrobię Ci dużo dokładnych fotek tych moich H&Rów, bo akurat będę ściągał koło :wink4:

jeśli chodzi o przerabianie dystansów z aukcji, to na początku miałem ten sam pomysł, ale wytoczenie tego frezu może znacznie osłabić kołnierz dystansu i odpuściłem

ok, czekam z niecierpliwoscia :good:

nowy2.jpg jaki problem tu masz zaznaczony zielonymi kropkami??? :mysli: bo wg. mnie to problem jest w miejcu gdzie te zielone kreski na dole tam piasta ma wlasnie taki naddatek nie jest tam idelany kat prosty L [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________

nie chcesz 2 dystansow opierdzielic michas? :decayed::naughty:

jakbym tylko chciał to już jest kolejka po nie :decayed:

ale jeśli zmienię kółko to będę pamiętał o Tobie :wink4:

http://allegro.pl/dystanse-kryzy-5x112-15mm-audi-vw-skoda-seat-ford-i1576394120.html zobacz one maja ten frez od strony felgi o ktorym pisal ajax, nie widac zebranego materialu pod frez na piascie (ale to mozna zrobic samemu, ew. tokarz) znalazlem tez dystane ze srubami za 165 kpl. na oś http://allegro.pl/audi-dystanse-15mm-centrowanie-sruby-audi-i1563603523.html nie widac frezu od strony felgi (nie musi byc) ani od strony piasty (jak pisalem do ogarniecia...) jak myslisz?? sorry slepy za ot, ale mysle ze to wartosciowe informacje :good:

informacje, jak najbardziej wartosciowe :wink4:, ty masz wrzucone te 5mm teraz?

takz przodu mam 5 mm, z tylu 10 mm + 5 mm dorzucilem oczywiscie bez centrowania :decayed:

biją czy dają radę? bo może nie bede kombinował i wrzucę 5 albo 6mm :mysli:, i przy Et30 powinno być już ok :mysli:

Opublikowano

jutro zrobię Ci dużo dokładnych fotek tych moich H&Rów, bo akurat będę ściągał koło :wink4:

jeśli chodzi o przerabianie dystansów z aukcji, to na początku miałem ten sam pomysł, ale wytoczenie tego frezu może znacznie osłabić kołnierz dystansu i odpuściłem

ok, czekam z niecierpliwoscia :good:

nowy2.jpg jaki problem tu masz zaznaczony zielonymi kropkami??? :mysli: bo wg. mnie to problem jest w miejcu gdzie te zielone kreski na dole tam piasta ma wlasnie taki naddatek nie jest tam idelany kat prosty L [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________

nie chcesz 2 dystansow opierdzielic michas? :decayed::naughty:

jakbym tylko chciał to już jest kolejka po nie :decayed:

ale jeśli zmienię kółko to będę pamiętał o Tobie :wink4:

http://allegro.pl/dystanse-kryzy-5x112-15mm-audi-vw-skoda-seat-ford-i1576394120.html zobacz one maja ten frez od strony felgi o ktorym pisal ajax, nie widac zebranego materialu pod frez na piascie (ale to mozna zrobic samemu, ew. tokarz) znalazlem tez dystane ze srubami za 165 kpl. na oś http://allegro.pl/audi-dystanse-15mm-centrowanie-sruby-audi-i1563603523.html nie widac frezu od strony felgi (nie musi byc) ani od strony piasty (jak pisalem do ogarniecia...) jak myslisz?? sorry slepy za ot, ale mysle ze to wartosciowe informacje :good:

informacje, jak najbardziej wartosciowe :wink4:, ty masz wrzucone te 5mm teraz?

takz przodu mam 5 mm, z tylu 10 mm + 5 mm dorzucilem oczywiscie bez centrowania :decayed:

biją czy dają radę? bo może nie bede kombinował i wrzucę 5 albo 6mm :mysli:, i przy Et30 powinno być już ok :mysli:

nie wiem czy bija czy nie :) juz mam metlik w glowie :decayed: jechalem jako pasazer niby nie bilo i bylo cichutko potem jako kierowca znowu cos czulem, rzeznia

Opublikowano

nowy2.jpg

Mrogal kołnierz piasty ma 57,1mm, tyle samo ma otwór w dystansie, ale tylko do miejsca gdzie z dystansu wystaje pierścień centrujący (zielone kropki), w tych miejscach średnica wewnętrzna jest mniejsza niż te 57,1 i dystans się opiera o kołnierz piasty, tym samym nie dolegając do płaszczyzny piasty (zielona przestrzeń między piastą a dystansem)... tak jest przy 15mm choćby tych których aukcje wrzucałeś, jutro pokażę Ci dokładnie jak ten problem rozwiązali w H&R

Opublikowano

nowy2.jpg

Mrogal kołnierz piasty ma 57,1mm, tyle samo ma otwór w dystansie, ale tylko do miejsca gdzie z dystansu wystaje pierścień centrujący (zielone kropki), w tych miejscach średnica wewnętrzna jest mniejsza niż te 57,1 i dystans się opiera o kołnierz piasty, tym samym nie dolegając do płaszczyzny piasty (zielona przestrzeń między piastą a dystansem)... tak jest przy 15mm choćby tych których aukcje wrzucałeś, jutro pokażę Ci dokładnie jak ten problem rozwiązali w H&R

nie da sie tego zeszlifowac na piascie zeby odchudzic koncowke kolnierza piasty by nie wadzila w dystansie?? :decayed: bo w tym dystansie co wrzucilem po 90pln/szt jest zgrubienie i o tyle moze jest zebrane ze srodka

Opublikowano
  • Autor

jutro zrobię Ci dużo dokładnych fotek tych moich H&Rów, bo akurat będę ściągał koło :wink4:

jeśli chodzi o przerabianie dystansów z aukcji, to na początku miałem ten sam pomysł, ale wytoczenie tego frezu może znacznie osłabić kołnierz dystansu i odpuściłem

ok, czekam z niecierpliwoscia :good:

nowy2.jpg jaki problem tu masz zaznaczony zielonymi kropkami??? :mysli: bo wg. mnie to problem jest w miejcu gdzie te zielone kreski na dole tam piasta ma wlasnie taki naddatek nie jest tam idelany kat prosty L [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________

nie chcesz 2 dystansow opierdzielic michas? :decayed::naughty:

jakbym tylko chciał to już jest kolejka po nie :decayed:

ale jeśli zmienię kółko to będę pamiętał o Tobie :wink4:

http://allegro.pl/dystanse-kryzy-5x112-15mm-audi-vw-skoda-seat-ford-i1576394120.html zobacz one maja ten frez od strony felgi o ktorym pisal ajax, nie widac zebranego materialu pod frez na piascie (ale to mozna zrobic samemu, ew. tokarz) znalazlem tez dystane ze srubami za 165 kpl. na oś http://allegro.pl/audi-dystanse-15mm-centrowanie-sruby-audi-i1563603523.html nie widac frezu od strony felgi (nie musi byc) ani od strony piasty (jak pisalem do ogarniecia...) jak myslisz?? sorry slepy za ot, ale mysle ze to wartosciowe informacje :good:

informacje, jak najbardziej wartosciowe :wink4:, ty masz wrzucone te 5mm teraz?

takz przodu mam 5 mm, z tylu 10 mm + 5 mm dorzucilem oczywiscie bez centrowania :decayed:

biją czy dają radę? bo może nie bede kombinował i wrzucę 5 albo 6mm :mysli:, i przy Et30 powinno być już ok :mysli:

nie wiem czy bija czy nie :) juz mam metlik w glowie :decayed: jechalem jako pasazer niby nie bilo i bylo cichutko potem jako kierowca znowu cos czulem, rzeznia

mi lekko biją tarcze, także chyba bym teraz nie zauważył róźnicy :decayed:, Michał a ile mniej wiecej ma odstaje ten kołnierz od piasty, czy przy 6mm dystansie, koło oprze sie jesze o niego czy już nie bardzo :mysli:

Opublikowano

nie da sie tego zeszlifowac na piascie zeby odchudzic koncowke kolnierza piasty by nie wadzila w dystansie?? :decayed

też tak kombinowałem, ale Ajax mi odradził :wink4:

Michał a ile mniej wiecej ma odstaje ten kołnierz od piasty, czy przy 6mm dystansie, koło oprze sie jesze o niego czy już nie bardzo :mysli:

kurcze nie pamiętam, tamte dystanse z allegro miałem pół dnia i je odesłałem

Opublikowano

Trochę się opiera :)

Opublikowano

z przodu przy 5mm felga minimalnie sie opiera

Opublikowano
  • Autor

nie da sie tego zeszlifowac na piascie zeby odchudzic koncowke kolnierza piasty by nie wadzila w dystansie?? :decayed

też tak kombinowałem, ale Ajax mi odradził :wink4:

Michał a ile mniej wiecej ma odstaje ten kołnierz od piasty, czy przy 6mm dystansie, koło oprze sie jesze o niego czy już nie bardzo :mysli:

kurcze nie pamiętam, tamte dystanse z allegro miałem pół dnia i je odesłałem

są takie na allegro, i nie wiem czy brać czy lipa :mysli:

http://moto.allegro.pl/dystanse-5mm-do-vw-audi-seat-i1577246043.html, 35zł do tego śruby :mysli:

no właśnie gracjan ma 6mm na handel i nie wiem czy sie pchać w nie, czy zostać przy 5mm, niby 1mm różnicy ale sam nie wiem :mysli:

Opublikowano

chciałbym mieć dylemat czy 5 czy 6mm.. u mnie teraz jest wbity klin czy brać 30 czy 40mm :decayed:

Opublikowano

obiecałem podrzucić fotki :)

dscn0007h.jpg

dscn0011sq.jpg

dscn0012xi.jpg

dscn0016k.jpg

dscn0018s.jpg

dscn0019d.jpg

dscn0020bu.jpg

dscn0029d.jpg

Opublikowano

Slepy składaj fure i kołuj jakieś fotki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Slepy składaj fure i kołuj jakieś fotki :naughty:

fura już poskładana, miałem ogarnąć fotki w święta, ale pogoda z doopy była, bo cały czas lało, może w ten weekend sie uda coś pstryknąć :wink4:

Opublikowano

Czyli jeździ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czyli jeździ? :decayed:

oczywiście :kox:, czeka teraz na dawce 312mm :rolleyes:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________namierzone 312mm :gwizdanie:, jutro dzwonie zobaczymy co z tego bedzie :gwizdanie:

no i co najważniejsze bedzie troszki więcej mocy w końcu :naughty:

Opublikowano

co robisz ?

ja sie wstepnie umowilem na chipa bo i tak bede swapowal silnik :kox: podjade po 10tym maja do goodhope i maxymalnie wysilimy zetora :)

Opublikowano
  • Autor

co robisz ?

ja sie wstepnie umowilem na chipa bo i tak bede swapowal silnik :kox: podjade po 10tym maja do goodhope i maxymalnie wysilimy zetora :)

lekki sofcik, znajomy ogarnia temat, zrobił już parę autek i śmigają nawet dość fajnie :wink4:, bez szaleńśstw, szacuje uderzyc w 110km :wink4:, jutro odstawiam auto, i w następnym tygodniu bede się umawiał na hamownie :wink4:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:03_________________________________________________foto na szybko :decayed:

dsc9419.jpg

Opublikowano

foto na szybko :decayed:

dsc9419.jpg

co to za seria? :bag:

:decayed:

p.s. ale za to drzwi kox :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.