Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Profi robota :good:

Żółtaczka wygląda eleKancKo! :notworthy:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ślepy Grzesiek to ten mój podlokietnik :kox::wink4:

aha, myślałem że bedzie coś jeszcze taniej :polew:, góra podłokietnika idzie i tak do obszycia, a tak btw, orientujecie się moze czy idzie dokupić taki materiał jak mam na fotelach? chodzi o ten w centki :mysli:, a jeśli tak to gdzie?

Opublikowano

Kup boczki tylnej kanapy od avanta w takim wzorze :gwizdanie: nie powinno to kosztować wiele...

Opublikowano

ślepy Grzesiek to ten mój podlokietnik :kox::wink4:

aha, myślałem że bedzie coś jeszcze taniej :polew:, góra podłokietnika idzie i tak do obszycia, a tak btw, orientujecie się moze czy idzie dokupić taki materiał jak mam na fotelach? chodzi o ten w centki :mysli:, a jeśli tak to gdzie?

jak ci sie nie spieszy to obczaj czy styknie tego materialu z oparcia siedzenia przedniego, bo jak tak to mam takie rozwalony w garazu to Ci moge wyslac za browara, na podlokietnik z passata styknal bez problemu

Opublikowano
  • Autor

ślepy Grzesiek to ten mój podlokietnik :kox::wink4:

aha, myślałem że bedzie coś jeszcze taniej :polew:, góra podłokietnika idzie i tak do obszycia, a tak btw, orientujecie się moze czy idzie dokupić taki materiał jak mam na fotelach? chodzi o ten w centki :mysli:, a jeśli tak to gdzie?

jak ci sie nie spieszy to obczaj czy styknie tego materialu z oparcia siedzenia przedniego, bo jak tak to mam takie rozwalony w garazu to Ci moge wyslac za browara, na podlokietnik z passata styknal bez problemu

na łokcia moze i by starczyło, ale myślałem żeby ten materiał na boczkach na taki centkowany wymienić,

Opublikowano

mam tylna kanape niepotrzebna :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:00_________________________________________________i z dwa pokrowce z przednich foteli z przetartymi bokami[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:01_________________________________________________ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam tylna kanape niepotrzebna :naughty:

też mam :naughty:, ale materiał na kanapie jest przeszywany nicmi :embarrassed:, i nic z tego nie zrobie :thumbdown:

Opublikowano

ale ty maruda jestes...

Opublikowano
  • Autor

ale ty maruda jestes...

już byś chciał co bym łykał :polew:, mam znajomego tapicera, muszę sie go podpytać może da radę załatwić :decayed:

Opublikowano

ale ty maruda jestes...

już byś chciał co bym łykał :polew:, mam znajomego tapicera, muszę sie go podpytać może da radę załatwić :decayed:

ale miejsca bym troche w garazu mial :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale ty maruda jestes...

już byś chciał co bym łykał :polew:, mam znajomego tapicera, muszę sie go podpytać może da radę załatwić :decayed:

ale miejsca bym troche w garazu mial :naughty:

ja już do piwnicy ledwo wchodzę, dobrze że pomału montuje te graty, bo już sie nie dało wejść tam, a piwnica 4x4m :polew:

Opublikowano

ale ty maruda jestes...

już byś chciał co bym łykał :polew:, mam znajomego tapicera, muszę sie go podpytać może da radę załatwić :decayed:

ale miejsca bym troche w garazu mial :naughty:

ja już do piwnicy ledwo wchodzę, dobrze że pomału montuje te graty, bo już sie nie dało wejść tam, a piwnica 4x4m :polew:

ja juz do garazu to auta ze dwa lata nie moge wstawic :decayed: tyle tam skarbow...

Opublikowano
  • Autor
:polew:, nie wątpie, nie wątpie, w sobotę kończę środek, i od poniedziałku walczę z felgami, mam nadzieje że w przyszły weekend już na letnich bede śmigał :decayed:
Opublikowano

ciekawie to wyszło z cytrynką na dekorach. ogolnie autko gustownie modzone. :good:

Opublikowano
  • Autor

ciekawie to wyszło z cytrynką na dekorach. ogolnie autko gustownie modzone. :good:

:hi:

Opublikowano

PW masz zawalone :decayed: więc "fotki podlokietnika poszly :good: mam cala a4 na części nie chcesz moze klimy? :mysli: "

Opublikowano
  • Autor

PW masz zawalone :decayed: więc "fotki podlokietnika poszly :good: mam cala a4 na części nie chcesz moze klimy? :mysli: "

nie mam narazie hajsu na to :decayed:, orkiestre zadatkowałem :decayed:

Opublikowano

coś tam kupil? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

coś tam kupil? :decayed:

ja? nic :no:

Opublikowano

tzn co zadatkowałes :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.