Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wymiary kierunku:

wysokośc 12cm

szerokosc u góry:9cm

szerokość na dole 11cm

:)

no to spasi :naughty:, za ile byś mi pogonił dwie sztuki z przesyłką?, Wojtek na lampki mam już trzech kupców, także sprawa chyba z głowy, a nowe już dogadane :naughty:

PW :tongue4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wymiary kierunku:

wysokośc 12cm

szerokosc u góry:9cm

szerokość na dole 11cm

:)

no to spasi :naughty:, za ile byś mi pogonił dwie sztuki z przesyłką?, Wojtek na lampki mam już trzech kupców, także sprawa chyba z głowy, a nowe już dogadane :naughty:

PW :tongue4:

:good:

Opublikowano

wymiary kierunku:

wysokośc 12cm

szerokosc u góry:9cm

szerokość na dole 11cm

:)

no to spasi :naughty:, za ile byś mi pogonił dwie sztuki z przesyłką?, Wojtek na lampki mam już trzech kupców, także sprawa chyba z głowy, a nowe już dogadane :naughty:

sprzatnales mi jueseje?

Opublikowano

mrogal raczej sprzątnał ju :decayed:

Opublikowano

mrogal raczej sprzątnał ju :decayed:

yyy co?
Opublikowano

o lampy ci chodzi tak? :decayed: noo to slepy juu ugadał sie o US lampiony :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wymiary kierunku:

wysokośc 12cm

szerokosc u góry:9cm

szerokość na dole 11cm

:)

no to spasi :naughty:, za ile byś mi pogonił dwie sztuki z przesyłką?, Wojtek na lampki mam już trzech kupców, także sprawa chyba z głowy, a nowe już dogadane :naughty:

sprzatnales mi jueseje?

aha :kox:

Opublikowano

ach te porzadki :gwizdanie:

tak to jest jak sie zabiera zbyt pozno do sprzatania :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ach te porzadki :gwizdanie:

tak to jest jak sie zabiera zbyt pozno do sprzatania :naughty:

ano :tongue4:

Opublikowano

slepy jutro wysylam :wink4: moze masz cos dla mnie fajnego to sie wymienimy za drobiazgi :evil: moge doplacic :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

slepy jutro wysylam :wink4: moze masz cos dla mnie fajnego to sie wymienimy za drobiazgi :evil: moge doplacic :embarrassed:

poszukaj w dziale sprzedam, tam jest mój wątek, może coś znajdziesz ciekawego dla siebie :naughty:

Opublikowano

a cos poza działem? :kox: masz? :kox:

Opublikowano
  • Autor

a cos poza działem? :kox: masz? :kox:

chyba raczej nic ciekawego :confused4:, poszukam co mi tam zostało i jutro Ci podeślę :wink4:

Opublikowano

a cos poza działem? :kox: masz? :kox:

chyba raczej nic ciekawego :confused4:, poszukam co mi tam zostało i jutro Ci podeślę :wink4:

ok tylko tak do 10rano max bo nie wiem jaka wysylke robic :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a cos poza działem? :kox: masz? :kox:

chyba raczej nic ciekawego :confused4:, poszukam co mi tam zostało i jutro Ci podeślę :wink4:

ok tylko tak do 10rano max bo nie wiem jaka wysylke robic :wink4:

no to wyślij normalnie, bo bede miał dostęp do neta dopiero po 18 jutro :confused4:

Opublikowano

a cos poza działem? :kox: masz? :kox:

chyba raczej nic ciekawego :confused4:, poszukam co mi tam zostało i jutro Ci podeślę :wink4:

ok tylko tak do 10rano max bo nie wiem jaka wysylke robic :wink4:

no to wyślij normalnie, bo bede miał dostęp do neta dopiero po 18 jutro :confused4:

ok :confused4: ale tak czy siak to napisz mi pozniej co tam masz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a cos poza działem? :kox: masz? :kox:

chyba raczej nic ciekawego :confused4:, poszukam co mi tam zostało i jutro Ci podeślę :wink4:

ok tylko tak do 10rano max bo nie wiem jaka wysylke robic :wink4:

no to wyślij normalnie, bo bede miał dostęp do neta dopiero po 18 jutro :confused4:

ok :confused4: ale tak czy siak to napisz mi pozniej co tam masz :wink4:

:good:, teraz załuje ze nie wziąłem tej klapy US :wallbash:, no nic trzeba czekać na kolejną okazję :gwizdanie:

Opublikowano

tak jak ja foteli tych jednych :wallbash: jak miales ja kupic jak z gosciem bylo zero kontaktu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

tak jak ja foteli tych jednych :wallbash: jak miales ja kupic jak z gosciem bylo zero kontaktu :kwasny:

no mogłem ją wziąść za te 190+wysyłka, ale znowu by nie było kasy na lampy :confused4:

Opublikowano

tak źle i tak nie dobrze :confused4: ja teraz szukam slizgów do zderzaka poliftowego ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.