Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zmierz mi dół i górę, tego odblasku, moze sie dogadamy :przebiegly:

spoko :naughty: jak Ci cos z tego wyjdzie to robie tez u siebie bo takich kierunków mam chyba z 5-6 kompletów :gwizdanie:

dół musi mieć miniumum 10,5cm, góra 8,5cm, żeby to wyszło tak jak w ori :wink4:

jutro zrobie pomiar i napisze co i jak :)

ok, spoko, ja juz szablon zrobiłem, na poprzedniej stronie jest fotka :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śledze wątek i widze :good: u siebie albo zrobie teraz na wiosne CA albo kupie felgi 18" albo 19" :decayed: 17" nie chce :)

Opublikowano
  • Autor

śledze wątek i widze :good: u siebie albo zrobie teraz na wiosne CA albo kupie felgi 18" albo 19" :decayed: 17" nie chce :)

no i dobra jest :decayed:,wez prosiawy od NOSBA :kox:

Opublikowano

za duzo prosiaków juz jeździ :naughty: bedzie s-line z b6 o ile dobrze pamietam albo jakies bobry z rantem :decayed: i naciag :decayed:

Opublikowano
  • Autor

za duzo prosiaków juz jeździ :naughty: bedzie s-line z b6 o ile dobrze pamietam albo jakies bobry z rantem :decayed: i naciag :decayed:

jakie s-line z b6? które to są?

Opublikowano

moze wujek z punto

1437865047

Opublikowano

za duzo prosiaków juz jeździ :naughty: bedzie s-line z b6 o ile dobrze pamietam albo jakies bobry z rantem :decayed: i naciag :decayed:

jakie s-line z b6? które to są?

nie wiem czy to sa z s-line na 100% ale mi sie podobaja plastuch ma takie :)

Opublikowano
  • Autor

za duzo prosiaków juz jeździ :naughty: bedzie s-line z b6 o ile dobrze pamietam albo jakies bobry z rantem :decayed: i naciag :decayed:

jakie s-line z b6? które to są?

nie wiem czy to sa z s-line na 100% ale mi sie podobaja plastuch ma takie :)

a, to coś na wzór tych z RS4 B5 :gwizdanie:, fajne kółko, nie powiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

lecimy jaki rozmiar :mysli:

no chyba nie mniej jak 18" :naughty:

Opublikowano

no jak ta fela to 18" moze i RS4 ale w B6 tez takie byly :tongue4: chyba

Opublikowano
  • Autor

Wojtek znajdz mi kupca na moje lampki Depo przednie :naughty:

Opublikowano

Wojtek znajdz mi kupca na moje lampki Depo przednie :naughty:

ile za nie? :wink4: kupujesz USA? :tongue4: od chlopaka z forum?

Opublikowano
  • Autor

Wojtek znajdz mi kupca na moje lampki Depo przednie :naughty:

ile za nie? :wink4: kupujesz USA? :tongue4: od chlopaka z forum?

jak znajdzę kupca na moje to chyba wezmę te USy :gwizdanie:, 350zł z wysyłką, chyba bedzie ok :mysli:, no może coś jeszcze się urwie :wink4:

Opublikowano

ok popytam chlopakow moze beda chciec :wink4: [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 21:23_________________________________________________a ty mi znajdz na moje 16" jakiegos kupca :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok popytam chlopakow moze beda chciec :wink4:

bede wdzięczny jak kogoś znajdziesz :kox:

Opublikowano

ok popytam chlopakow moze beda chciec :wink4:

bede wdzięczny jak kogoś znajdziesz :kox:

:good: jutro te kierunki bede mierzyc moze ci cos podpasuja :good:

Opublikowano
  • Autor

ok popytam chlopakow moze beda chciec :wink4:

bede wdzięczny jak kogoś znajdziesz :kox:

:good: jutro te kierunki bede mierzyc moze ci cos podpasuja :good:

no jak się uda dograć te lampki ori, to nie bedą potrzebne, ale pomierzyć możesz :good:

Opublikowano

spoko loko moze komus innemu sie to nada :good:

Opublikowano
  • Autor

spoko loko moze komus innemu sie to nada :good:

no moja lampka valeo jeszcze leży rozebrana, także można by coś popróbować :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.