Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrób żółtą podsufitkę :gwizdanie: :decayed:

Pięknie to wyszło :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zrób żółtą podsufitkę :gwizdanie: :decayed:

Pięknie to wyszło :kox:

może i nie byłoby źle, ale bedzie czorna :good:, może zrobię zółte daszki na próbę :mysli:

Opublikowano

może zrobię zółte daszki na próbę :mysli:

to już będzie za dużo :thumbdown:

Opublikowano

Prędzej jakie klamki :naughty: Bo słoneczka trochę mi się nie widzą... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

może zrobię zółte daszki na próbę :mysli:

to już będzie za dużo :thumbdown:

też tak właśnie myślałem, dekory są w sam raz, nic więcej zółtego nie bedzie :wink4:, dojdzie tylko czarny sufit, i materiał w boczki nowy, jak uda mi się dorwać taki jak mam na fotelach :wink4:

Prędzej jakie klamki :naughty: Bo słoneczka trochę mi się nie widzą... :gwizdanie:

nie, nie, cały sufit idzie w black :decayed:

Opublikowano

no Slepy ładnie ten żółty sie komponuje :kox:

trochę razi brak klimatronika :decayed:

Opublikowano

Slepy jest mega :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

no Slepy ładnie ten żółty sie komponuje :kox:

trochę razi brak klimatronika :decayed:

wszystko w swoim czasie :decayed: cały czas o tym myślę :wink4:

Slepy jest mega :kox::good:

:hi: ide założyć reszte dekorów to podrzucę jakieś foto :wink4:

Opublikowano

Tr przedliftowe konsole środkowe są za***iste :kox:

takie ukute :decayed:

Ładnie wyglądają te dekory :bag::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jakby ktoś miał namiar na dekle do MAM8 to proszę o kontakt pilnie potrzebuje kupić, oczywiście po pieniądzach :cool1:

Tr przedliftowe konsole środkowe są za***iste :kox:

takie ukute :decayed:

Ładnie wyglądają te dekory :bag::naughty:

jak bedzie klimka to wpadnie 2din po lifcie, spokojna Twoja, póki co niestety konsola postarza środek fc**j :thumbdown:

Opublikowano

pogratulować odwagi :> ciekawie sie ten zółty prezentuje , co do klimy to mi tez chodzi po glowie montaz..ciekawe jakby dostac kompletna klime da sie to upchnać obok naszych 1z :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

srodek4.jpg

srodek1.jpg

srodek2r.jpg

coraz bardziej czerwono :decayed:

srodek3.jpg

Opublikowano

rewelka slepy :good:

Opublikowano

przystojnie :kox:

Opublikowano

jeeebaany :kox:

Opublikowano

no dorzucisz mój podłokietnik i tunel i bede duchem z tobą jeździł :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jutro wpadna fotele :naughty:, czekam tylko na diody od Reikaba :wink4:

Dzisiaj udało się wkomponować ori lampki w których bedą moduły led :wink4:

srodek5w.jpg

kabelki od lampki wpiąłem, w niewykorzystane piny w kostce od grzanych stołków, i jest jak z fabryki

srodek6.jpg

Jak już pisałem, plecy z siatkami które kupiłem nie pasuja do moich kubełków, są za wąskie, miałem je sprzedawać, ale natura rezacza zadecydowała inaczej, lutownica poszła w ruch :evil:

srodek8.jpg

Siatki zdemontowane

srodek9.jpg

Jutro montaż w plecach z moich kubełków :wink4:

srodek10.jpg

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:23_________________________________________________

no dorzucisz mój podłokietnik i tunel i bede duchem z tobą jeździł :tongue4:

masz łokcia w dobrej kasie :naughty:

Opublikowano

da sie da sie :naughty: jest git :good: lampki mam tak samo zrobione :evil:

Opublikowano

oryginalnie panie :good:

za mną chodził pomarańcz ale puki co jest alu :)

Opublikowano

ślepy Grzesiek to ten mój podlokietnik :kox::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.