Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A co do konsoli ładujesz tą co miałeś czy będą zmiany :mysli:

narazie zostaje stara, bo poliftową bede chciał odrazu w 2din, no i klimka by do tego spasiła, a tak 2din z pokrętłami bedzie kiepsko wyglądać :naughty:

slepy, kolor sraka ale moze byc fajnie :decayed:

i mówi to gość ze smerfnymi niciami :decayed:, dekory już na swoim miejscu, jutro składam konsole to moze podrzucę jakąś fotkę :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co robisz klime u siebie?

Opublikowano
  • Autor

A co robisz klime u siebie?

narazie odkładam kasę, jak się uda wyrwać po pieniądzach to czemu nie :wink4:

Opublikowano

zalozyles listwy? dawaj fotke :kox:

Opublikowano

Wiedizałem że dekory będą w zółtej alkantrze czułem to w kościach :tongue4:

Opublikowano

A co robisz klime u siebie?

narazie odkładam kasę, jak się uda wyrwać po pieniądzach to czemu nie :wink4:

posiadam dość dużo części do klimy jak byś potrzebował :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zalozyles listwy? dawaj fotke :kox:

jutro :naughty:

Wiedizałem że dekory będą w zółtej alkantrze czułem to w kościach :tongue4:

:tongue4:

A co robisz klime u siebie?

narazie odkładam kasę, jak się uda wyrwać po pieniądzach to czemu nie :wink4:

posiadam dość dużo części do klimy jak byś potrzebował :naughty::kox: :gwizdanie:

to temat na zimę, jak dobrze pójdzie :wink4:

Opublikowano

spox jak co to al smiało :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spox jak co to al smiało :naughty:

bede pamiętał bede szukał czegos kompletnego, tylko się muszę zorientować w jakiej kasie by się udało takie coś wyrwać no i oczywiśnie klimatronik :decayed:

Opublikowano

bede pamiętał bede szukał czegos kompletnego, tylko się muszę zorientować w jakiej kasie by się udało takie coś wyrwać no i oczywiśnie klimatronik :decayed:

no wiesz ja sie orientowałem, i cena ok.900-1200zl bo sam sie zastanawiałem no i jeszcze montaż...także ok. 2000zl...dużo nie dużo bo wygoda jest..,

no chyba, że ktoś zrobi naprawdę dobrą cenę na dwa "kompletne" komplety to się może uda:) :cool1:

Opublikowano

Ja bym osobiście sam robił całą instalacje myśle że dał bym rady.

Opublikowano
  • Autor

no mi potrzeba tylko części montaż się ogarnię po pieniądzach :kox:, ależ sie wqrwiłem, kupiłem plecy do foteli z siatkami, dzisiaj przymierzam i są weższe niż te co ja mam w kubełkach :wallbash:, prawdopodnie bedą na sprzedaż chyba że przezucę same siatki do siebie :decayed:

Opublikowano
:decayed: fotki listew masz? :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:decayed: fotki listew masz? :wink4:

mam wrzucone tylko te na konsoli, dzisiaj posciagałem boczki, i bede robił reszte :naughty:

Opublikowano

z konsoli tez mnie uchchaja :kox:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

alcar.jpg

Opublikowano

:gwizdanie:

alcar.jpg

:gwizdanie:

alcar.jpg

Zrób do tego zółte podświetlanie w zegarach , przyciskach itp :D

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

alcar.jpg

:gwizdanie:

alcar.jpg

Zrób do tego zółte podświetlanie w zegarach , przyciskach itp :D

nie, nie... dekory i żółtego już wystarczy :wink4:, myślę że jak dojdzie czarny sufit to powinno być fpytkę :przebiegly:

Opublikowano

o jaaaaaa :kox: miodzizna :kox:

Opublikowano

Jest git ja chyba robie czarne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.