Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie pierwsze, takie cos juz bylo :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie pierwsze, takie cos juz bylo :wink4:

no to drugie :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

nie pierwsze, takie cos juz bylo :wink4:

no to drugie :tongue4:

na diesla nie wyrabiam, a Ty chcesz mi uturbioną benzynkę wpakować :decayed:

Opublikowano

Pawełku sory że robie Ci śmietnik ale mam małe zapytanko :) ty masz 1Z? powiedz mi czy w tym silniku da sie cos zrobic na"moc" bo mam B4 z takim silnikiem i chciałem ja troche podgonic :wink4:

Opublikowano

Pawełku sory że robie Ci śmietnik ale mam małe zapytanko :) ty masz 1Z? powiedz mi czy w tym silniku da sie cos zrobic na"moc" bo mam B4 z takim silnikiem i chciałem ja troche podgonic :wink4:

silnik odrzutowy do bagaznika :evil: i idzie jak rakieta :evil::decayed:

Opublikowano

Pawełku sory że robie Ci śmietnik ale mam małe zapytanko :) ty masz 1Z? powiedz mi czy w tym silniku da sie cos zrobic na"moc" bo mam B4 z takim silnikiem i chciałem ja troche podgonic :wink4:

silnik odrzutowy do bagaznika :evil: i idzie jak rakieta :evil::decayed:

po co robisz mu jeszcze gorszy smietnik :wallbash: nie znam sie więc chciałem sie dopytac

Opublikowano

Pawełku sory że robie Ci śmietnik ale mam małe zapytanko :) ty masz 1Z? powiedz mi czy w tym silniku da sie cos zrobic na"moc" bo mam B4 z takim silnikiem i chciałem ja troche podgonic :wink4:

silnik odrzutowy do bagaznika :evil: i idzie jak rakieta :evil::decayed:

po co robisz mu jeszcze gorszy smietnik :wallbash: nie znam sie więc chciałem sie dopytac

u slepego to norma ze polowa to smietnik... :decayed:

ja ogolnie planuje 216 + program i jakas moc po miedzy 110-120 bo potem to juz zaduze koszta sie robia..

Opublikowano

no ja właśnie u siebie coś takiego chciałem kolo 130 wydaje mi sie ze jak na zwykła B4 tyle styknie :)

Opublikowano
  • Autor

no ja właśnie u siebie coś takiego chciałem kolo 130 wydaje mi sie ze jak na zwykła B4 tyle styknie :)

Tak, jak pisze Dropsone, 216 i chip, to najlepsze i najtansze rozwiązanie dla 1Z :wink4:, chcąc robić większą moc trzeba zmieniać kompa, turbo, potem FMIC, a to już generuje koszty, ja nie mam zamiaru się w to bawić i jak coś wpadnie jakiś mocniejszy silnik, i bardziej rozwojowy :wink4:

Opublikowano

zmiana kompa czyli od jakiego autka bedzie pasowac? :)

Opublikowano
  • Autor

zmiana kompa czyli od jakiego autka bedzie pasowac? :)

musiałbyś zmienić na 16bitowy, np. z AFNa, lub nawet z AHU :wink4:

Opublikowano

zmiana kompa czyli od jakiego autka bedzie pasowac? :)

musiałbyś zmienić na 16bitowy, np. z AFNa, lub nawet z AHU :wink4:

wlasnie ahu sa pod tym wzgledem lepsze

Opublikowano

dzieki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzieki :wink4:

:good:

szukaj AWXa :naughty:, i swapik :kox:

Opublikowano

nie bede starego lomota swapowac :wink4: troche go podgonie zeby to jakos sie toczylo :wink4: chyba.... :kox:

Opublikowano
  • Autor

w końcu są :kox: 312mm :kox:

zdjcie0482o.jpg

zacząłem je dzisiaj czyśćić, ale muszę kupic klucz żeby odkręcić jarzma :decayed:

Opublikowano

Opory toczenia tych tarcz i jarz będą większe niż moc silnika hehehehehehehehhehe :polew:

Opublikowano
  • Autor

Opory toczenia tych tarcz i jarz będą większe niż moc silnika hehehehehehehehhehe :polew:

jak dowale taki tonaż na te biedne zwrotnicę to niewiem ,czy wogóle ruszy :decayed:

Opublikowano

w końcu są :kox: 312mm :kox:

zdjcie0482o.jpg

zacząłem je dzisiaj czyśćić, ale muszę kupic klucz żeby odkręcić jarzma :decayed:

Rozbierasz auta popowidziowe????

Sama rdza :thumbdown::sick3:

:kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

w przyszłym tygoniu bedą błyszczeć jak nówki :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.