Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ślepy, czyżby się szykowało jakieś videooo? :kox:

takie amatorskie :gwizdanie:

Widzę, że chcesz również zapoczątkować jakiś nowy trend z klapą :naughty:

no bedą wloty od malczana :decayed:, a tak na serio Ojciec reza Buggy z Malucha i części sie walają po warsztacie :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 14:16_________________________________________________mała próbka, muszę jeszcze kupić rurki na tory, bo póki co wykorzystuję starą rurkę od wody, i metalowy kątownik, i nie jeździ to tak jak sie należy, ale to już po urlopie bo dzisiaj wyjazd :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale rozpiz*ziaj :decayed:

Opublikowano

ale rozpiz*ziaj :decayed:

bałagan na biurku oznacza bałagan w głowie.. dobrze, że nie ma tam pustko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale rozpiz*ziaj :decayed:

chłopie tam sie reza 500 rzeczy na raz, a pozatym łatwiej wszystko znaleźć :decayed:

ale rozpiz*ziaj :decayed:

bałagan na biurku oznacza bałagan w głowie.. dobrze, że nie ma tam pustko :naughty:

:good:

Opublikowano

Ale Albert Einstein powiedział kiedyś: “jeśli bałagan na biurku świadczy o chaosie w mózgu właściciela, to o czym może świadczyć całkiem puste biurko?”

:decayed:

Opublikowano

czytaliscie o tym pociagu co sie wykoleil :kwasny:? slepy pewnie zarypal tory do statywu..

Opublikowano
  • Autor

czytaliscie o tym pociagu co sie wykoleil :kwasny:? slepy pewnie zarypal tory do statywu..

nawet mi nie mów, moje siostra pojechała wczoraj do Kołobrzegu o 21, i na miejse dotarła coś po 12 :kwasny:, a miała być na 9 :thumbdown:, a ja jadę dzisiaj :gwizdanie:

tory nie podpasuja,bo mam za małe kółeczka :decayed:, ale jakby zginęły rurki to ja o niczym nie wiem :D :D

Opublikowano

Autem jedziesz czy pociągiem?

Opublikowano
  • Autor

Autem jedziesz czy pociągiem?

pociągiem :naughty:, moja uwielbia podróżować tym środkiem transportu :decayed:

Opublikowano

Kibel w pociągu fajna sprawa :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kibel w pociągu fajna sprawa :decayed:

nawet nie było tak źle :decayed:, poskładałem wszystkie elementy konsoli poliftowej, szukam takiej podstawki pod telefon przykręcanej do boku konsoli, nie spotkał się nikt z tym?

Opublikowano

a po co Ci to?

Opublikowano
  • Autor

a po co Ci to?

mam konsole z wozu policyjnego i od strony kierowcy jest wycięta dziura 3x4cm :kwasny:, i myślałem żeby tym to zakryć :mysli:

Opublikowano
:blink::shocked::slina::shocked: :shocked:
Opublikowano

a po co Ci to?

mam konsole z wozu policyjnego i od strony kierowcy jest wycięta dziura 3x4cm :kwasny:, i myślałem żeby tym to zakryć :mysli:

a chyba ze tak, bo ogolnie jakos mi ten uchwyt przy konsol nie podchodzi....

Opublikowano
  • Autor

a po co Ci to?

mam konsole z wozu policyjnego i od strony kierowcy jest wycięta dziura 3x4cm :kwasny:, i myślałem żeby tym to zakryć :mysli:

a chyba ze tak, bo ogolnie jakos mi ten uchwyt przy konsol nie podchodzi....

nie wygląda tak źle, no chyba ze dorwe gdzies konsolę pod 2 din, albo obszyje czymś tą swoją, tylko z doopy to bedzie chyba wyglądać jak reszta zostanie nie obszyta :chytry:

Opublikowano

Załóż sobie CB i radio przykręć w tym miejscu, radyjko się przydaje a przy okazji zakryjesz dziurę :good: Co byś się nie bał że Ci ukradną kup jakiegoś taniego antymiśka.

Opublikowano
  • Autor

Załóż sobie CB i radio przykręć w tym miejscu, radyjko się przydaje a przy okazji zakryjesz dziurę :good: Co byś się nie bał że Ci ukradną kup jakiegoś taniego antymiśka.

nie, no radio na zewnątrz konsoli odpada, bo mi sie to nie widzi, jakbym zakładał to bede chciał go gdzieś schować :wink4:

Opublikowano

no ślepy, czyżby się szykowało jakieś videooo? :kox:

takie amatorskie :gwizdanie:

Widzę, że chcesz również zapoczątkować jakiś nowy trend z klapą :naughty:

no bedą wloty od malczana :decayed:, a tak na serio Ojciec reza Buggy z Malucha i części sie walają po warsztacie :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 14:16_________________________________________________mała próbka, muszę jeszcze kupić rurki na tory, bo póki co wykorzystuję starą rurkę od wody, i metalowy kątownik, i nie jeździ to tak jak sie należy, ale to już po urlopie bo dzisiaj wyjazd :decayed:

Nieźle kombinujesz z tym statywem :good: Ja rig shot'a mam w planach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no ślepy, czyżby się szykowało jakieś videooo? :kox:

takie amatorskie :gwizdanie:

Widzę, że chcesz również zapoczątkować jakiś nowy trend z klapą :naughty:

no bedą wloty od malczana :decayed:, a tak na serio Ojciec reza Buggy z Malucha i części sie walają po warsztacie :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 14:16_________________________________________________mała próbka, muszę jeszcze kupić rurki na tory, bo póki co wykorzystuję starą rurkę od wody, i metalowy kątownik, i nie jeździ to tak jak sie należy, ale to już po urlopie bo dzisiaj wyjazd :decayed:

Nieźle kombinujesz z tym statywem :good: Ja rig shot'a mam w planach :decayed:

naoglądałem się troszkę filmików w sieci :decayed:, jutro możę podrzucę jakieś pojedyńcze ujecia, jak sie uda znaleźć chwilę czasu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.