Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za ciemno:thumbdown:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

ale widzę wreszcie lakier ogarnięty, i like it:kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
za ciemno:thumbdown:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

ale widzę wreszcie lakier ogarnięty, i like it:kox:

karwa a mi sie podoba:grin:, tylko oponki by trzebabyło potraktować trim glitzem, no i kapeć węższy bo przy tych parametrach 8J i ET43 oponka 245/40 ma do wachacza z przodu jakiś 1mm, myślę że na białej młodego bedzie szał:decayed:, no i co najważniejsz w takiej kasie ori flegi w idealnym lakierze i z wypasionymi oponami:naughty:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

ale widzę wreszcie lakier ogarnięty, i like it:kox:

co ty... umyty Megsem i zdążyłem go tylko przelecieć Detailerem Poorboya:grin:, cała zabawe sie zacznie jak wpadnie zderzak i klapa:decayed:

Opublikowano

co ty... umyty Megsem i zdążyłem go tylko przelecieć Detailerem Poorboya:grin:

to zazdroszczę koloru lakieru, aparatu i skilla w fotografowaniu:wallbash:

Opublikowano
  • Autor

co ty... umyty Megsem i zdążyłem go tylko przelecieć Detailerem Poorboya:grin:

to zazdroszczę koloru lakieru, aparatu i skilla w fotografowaniu:wallbash:

z daleka jest za***iście, z bliska jest parę poważnych rzeczy które mnie zajebisćie wnerwiają, i ogarnie je tylko niestety lakiernik:facepalm:

Opublikowano

Nie kombinuj z felgami:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nie kombinuj z felgami:decayed:

spoko, spoko tylko przymiarka była, kółka lądują na białym b5 w Avancie:wink:

Opublikowano

Do białego będą fpytę:kox:

Opublikowano
  • Autor
Do białego będą fpytę:kox:
no taką mam nadzieje, młody zjeżdza na swięta to bedzie przymiarka, tylko jesczce musimy jakiś dobry zawias do tego dorwać:wink:
Opublikowano

To ja wam mogę jakoś pomóc:naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
To ja wam mogę jakoś pomóc:naughty::naughty:

bedzie na długi weekend to poyslimy:wink:

Opublikowano

a gdzie jest wątek o białej?:naughty:

Opublikowano
To ja wam mogę jakoś pomóc:naughty::naughty:

bedzie na długi weekend to poyslimy:wink:

Ok.

Opublikowano
  • Autor
a gdzie jest wątek o białej?:naughty:

póki co seria to nie ma co pokazywac:wink:, wpadnie gwint i koło, to pewnie pomysli o watku:wink:

Opublikowano

Bedzie gwint będzie wątek:decayed:

Opublikowano
  • Autor

odebrany:decayed:

us6d.jpg

w środę poprawki żywicą, i delikatne poszpachlowanie, i jedziemy w podkład, na weekend sie już chyba nie wyrobię:kwasny:

Opublikowano

zaczyna nabierać kształtów a raczej krągłości :naughty:

Opublikowano

bogato:kox:

będą halo?

Opublikowano
  • Autor
bogato:kox:

będą halo?

będą:wink:, tylko zrodził mi sie plan wyrezania w nich dziennych na Ledach i pomału walczę z tematem:wink:

Opublikowano

:thumbup1:

ale blacha za szybą to się nieźle trzaska, nie?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1:

ale blacha za szybą to się nieźle trzaska, nie?:decayed:

nie ma źle dość mocno ją wcisnąłem także siedzi twardo, kombinuje też nad tym urządzonkiem do chowania jej w zdrzaku:decayed:

---------- Post dopisany 07-05-2012 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 22:34 ----------

zderzak polepiony, w przyszłą środę leci do lakiernika razem z klapą:decayed:

usagd.jpg

usa1k.jpg

teraz trzeba polować na tylni zderzak z ES:facepalm:(wiecie jak z jego dostępnością:grin:), albo dokładkę pod PDC, no i progi S4:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.